Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας!!!τι κανετε???πολυ κρυο επιασε ε???ωραια!!!θελω να χιονισει...

σ ευχαριστω αερικο για την ενημερωση για τον μουστακα δεν ηξερα οτι εχουμε τοοοσο κοντα μας!!!θα παω την δευτερα μια βολτα...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακαλυψα οτι με διεγραψε η Φαιη απο φιλη της στο facebook.Οποτε μαλλον φταιω εγω που αποχωρησε η Φαιη και γι αυτο το λογο αποχωρω κι εγω.Δε θελω να σας δημιουργω προβληματα και αυτο το γραφω μαλλον επειδη ετσι φαινεται.Δεν ξερω τι εγινε.Αυτο ειναι το τελευταιο μου μηνυμα εδω.Σας χαιρετω.

Edit dems κ Σοφια επειδη ειστε φιλες με τη Φαιη κ δε θελω να χαλασω τη σχεση σας,σας διεγραψα απ το facebook.Απλα σας το λεω επειδη ειμαι ειλικρινης,και οχι επειδη προσποιουμαι.

Κακως ηρθα στη συναντηση γιατι απ οτι φαινεται εγω φταιω και δεν ηρθε η Φαιη.....λυπαμαι πολυ επειδη ακομη δε γνωριζω τι εγινε,αλλα σιγουρα θα ξερεις καλυτερα Φαιη.


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Κατόπιν απαίτησης του Ευριπίδη, στολίσαμε σήμερα τελικά. Τώρα στήνουν με το Διονύση τη γραμμή του Thomas γύρω από το δέντρο. Θα έχει και στάση μπροστά στη φάτνη :lol:

...

Edit dems κ Σοφια επειδη ειστε φιλες με τη Φαιη κ δε θελω να χαλασω τη σχεση σας,σας διεγραψα απ το facebook.Απλα σας το λεω επειδη ειμαι ειλικρινης,και οχι επειδη προσποιουμαι.

...

Γιώτα, ως αισιόδοξος τοξότης, ελπίζω ότι όλα διορθώνονται και σου έστειλα αίτημα φιλίας στο facebook.

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :) Εμείς τελικά πήγαμε σήμερα στον Μουστάκα και κάναμε ένα λογαριασμό 120? και πήραμε και τη δωροεπιταγή. Ψώνισε ο Αι Βασίλης, η μαμά και ο μπαμπάς, η θεία και η γιαγιά με τον παππού :D Έχουμε τώρα τα δώρα στα αυτοκίνητο για να τα παρκάρουμε στο σπίτι της θείας αύριο πριν πάμε να την πάρουμε.

Απ' ό,τι μάθαμε σήμερα στον σταθμό αυτό με τα μάτια είναι μια ίωση επιπεφυκίτιδας οπότε έχετε το νου σας.

Δεν ξέρω τι έχει συμβεί με τα κορίτισα και αν είναι όντως όπως τα λέει η Γιώτα αλλά αν είναι έτσι είμαι σίγουρη πως θα το λυσετε σαν μεγάλα παιδιά :D και σας περιμενουμε και τις δύο πίσω :D Οι παρεξηγήσεις υπάρχουν για να λύνονται ;)

Εμείς σήμερα θα είμαστε σπίτι και θα χουχουλιάζουμε αφού ριξω κι ενα καλό σημάζεμα από τώρα μέχρι τις 9.00. Μετά θα φύγει η θεία μας, την οποία έχουμε εδώ γιατί στο σπίτι της δεν έχουν ανάψει οι άχρηστοι τα καλοριφέρ!

Σας φιλώ και σας ασπάζομαι όλες :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Πολύ ερημιά σήμερα το τόπικ. Έριξε λίγο χιόνι και παγώσατε; :D

Χριστίνα και του χρόνου να είστε καλά και να κάνετε μεγαλύτερο λογαριασμό στο Μουστάκα.

Ειρήνη όλο ξεχνάω να το γράψω, ο Ευριπίδης μου μιλάει συχνά για σένα. Πριν λίγο καιρό με ρώταγε που δουλεύεις και γιατί δεν ήρθες στη συνάντηση. Μετά τα τυροπιτάκια στην καφετέρια και τα σοκολατάκια σπίτι σου έχεις ανέβει πολύ στην εκτίμηση του κοιλιόδουλου παιδιού μου :mrgreen:

Ελένη ωραίο το χιόνι, αλλά για λίγο. Δεν αντέχω την κλεισούρα.

Σοφία ελπίζω να ξεκουραστείς μέσα στο Σαββατοκύριακο :D

Σήμερα είμαστε αγκαλιά με τα καλοριφέρ. Μόνο ο Διονύσης βγήκε έξω για να φέρει ψωμί. Αύριο όμως θα βγούμε (κατά κάποιο τρόπο) θα πάμε στους γονείς του Διονύση γιατί μας έχουν τραπέζι, οπότε θα περάσω μια βόλτα και από τη Γιώτα. FYI είμαστε και πάλι φίλες στο facebook :)

Φιλάκια σε όλες. Πάω για ύπνο :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

ωραία χριστίνα, και του χρόνου. κι εμάς μας βλέπω μουστάκα να πηγαίνουμε.

σιγά μην το έστρωνε έξω! πολλά ήθελα!

εμάς το πρόγραμμα σήμερα έχει εκκλησία και μετά μια βάφτιση.

φαίη και γιώτα σας σκεφτόμουν χτες βράδυ. έχω στενοχωρεθεί κι εγώ μαζί. πάντως ρε κορίτσια εγώ όταν τσακώνομαι με κάποιον μετά νιώθω πιο δεμένη μαζί του. δεν ξέρω μπορεί να είμαι ανάποδη. αλλά έρχομαι πιο κοντά του.

μακάρι να τα βρείτε και μετά να είστε πιο αγαπημένες από ποτέ.

φιλιά


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

ποιές τυχερές κοιμούνται ακόμα; :lol:

Εδώ, όπως πάντα, ξύπνησε πρώτος ο Ευριπίδης. Κι επειδή του έχουμε πει πως δεν θέλουμε να μας ξυπνάει όταν σηκώνεται νωρίς, ξύπνησε την αδερφή του και άφησε εκείνη να κάνει τη βρωμοδουλειά το κάθαρμα :mrgreen:

... πάντως ρε κορίτσια εγώ όταν τσακώνομαι με κάποιον μετά νιώθω πιο δεμένη μαζί του. δεν ξέρω μπορεί να είμαι ανάποδη. αλλά έρχομαι πιο κοντά του...

Δεν είσαι ανάποδη Αλεξία, έτσι είναι. Οι σχέσεις που συνέρχονται μετά από ένα χτύπημα είναι πιο δυνατές.

Φιλάκια σε όλες :-D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!τι κανετε?

ξυπνησα κ εγω περιμενα να σηκωθω κ να δω χιονισμενο τοπιο αλλα μπα....δε μου γινε η χαρη:D

χριστινα κ του χρονου να ειστε καλα να παρετε περισσοτερα!

μαρια χαχαχα βρηκε παλι τροπο ο ευρυπιδης να κανει αυτο που θελει:D

μερες ξεκουρασης αυτο το σκ χθες χαλαρωναμε οικογενειακα σημερα θ αφησω την ελισαβετ στη μαμα μου(εχει κ καιρο να τη δει) κ θα παμε για καφεδακι.

σας φιλω ολες!να εχετε μια ομορφη κυριακη!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα :)

ποιές τυχερές κοιμούνται ακόμα; :lol:

Εγώ :tongue: 10.50 σηκώθηκα :lol:

Κακούργες έτσι και το έστρωνε θα σας δάγκωνα! Δεν ήμουν προετοιμασμένη για χιόνι και δεν είχα σκεπάσει τα φυτά μου με μουσαμά (δεν είχα αγοράσει). Αν το έστρωνε (που ευτυχώς η ΕΜΥ έπεσε μέσα σε αυτό) θα μου καιγόντουσαν οι μπουκαμβίλιες μου που με κόπο τις συνέφερα από το προηγουμενο χιόνι! 8 γλάστρες κλαίω ακόμα από τότε! Έχω δεθεί πολύ με την ζούγκλα του μπαλκονιού μου και τα πονάω τα ταλαίπωρα. Μεγαλώνουν σε απίστευτα αντίξοες συνθήκες μιας και το μπαλκόνι μας για κάποια φυτά που έχω είναι πολύ εχθρικό περιβάλλον αφού το βλέπει ο ήλιος μόνο μεσημέρι και το πιάνουν όλοι οι αέρηδες εκτός από τους ανατολικούς! Κι αυτά σε πείσμα του κακού μας του καιρού αναπτύσσονται και μεγαλώνουν.

Επίσης να σας πω ότι μέχρι το 2005 που αγοράσαμε το σπίτι και αποφάσισα να βάλω φυτά ακόμα και τα γιούκα μου ξεραίνονταν :lol: Δεν σταύρωνα φυτό ούτε για ζήτω :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!!!τι κανετε?εμεις ημαστε μεσα στην γκρινια παλι...αχαχαχ

εσεις τι νεα?

στενοχωρηθηκα για την γιωτα και την φαιη και ελπιζω οτι συντομα θα λυθει η παρεξηγηση μεταξυ τους και θα τα βρουν...


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites

Ακομη δεν εφυγα....

Πηγαμε το πρωι στον παιδοτοπο που ειχαμε κανει τη συναντηση.Ο Τασος φυσικα ξεσαλωσε και γυρισε πτωμα.Πριν λιγο ξυπνησε και μολις φαγαμε.

Ηρθε κ η DEMS απο δω κ ηπιαμε ενα γρηγορο καφεδακι......

Δε χρειαζεται να στενοχωριεστε για μενα κ τη Φαιη.Δεν εχει γινει καμια παρεξηγηση ή τουλαχιστον εγω δε γνωριζω κατι.

Τωρα που ξυπνησε ο Τασος σιγα μην κοιμηθουμε αλλα δεν πειραζει.Θα παω αργοτερα να παρω και τα διδυμοζουζουνια απο την μαμα μου να ξαναγινουμε μια ωραια ατμοσφαιρα!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

πριν λίγο γυρίσαμε από τους γονείς του Διονύση. Μας τάισαν ρολό κοτόπουλο και προς χάρη μας είχαν ανάψει και το τζάκι, το οποίο είναι συνήθως σβηστό, γιατί βαριέται η πεθερά μου να καθαρίζει τις στάχτες.

...

Εγώ :tongue: 10.50 σηκώθηκα :lol:

...

Δεν τα λένε αυτά χρυσό μου. Κυκλοφορούμε και ζηλιάρηδες άνθρωποι στο forum. Θες να αρχίσω να τρώω πάλι τα νύχια μου; :tongue::lol::lol::lol:

...

Ηρθε κ η DEMS απο δω κ ηπιαμε ενα γρηγορο καφεδακι.....

Γιώτα ευχαριστώ και για τον καφέ και για το DVD. Στην πόρτα με περίμενε ο Ευριπίδης για να το πάρει (κάπως σαν σκυταλοδρομία ένα πράγμα :lol::lol: ).

Τα λέμε και αργότερα. Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και πάλι. τί έκανε ρε παιδιά ο ευθύμης? έριξε το δέντρο. το δεντράκι που είχα βάλει πάνω στο μπουφέ για να μην το φτάνει? ε, αυτό! :shock: ευτυχώς πέρασε από πάνω του και προσγειώθηκε πίσω του. αυτός μόνο που τρόμαξε λίγο. σκαρφάλωσε πάνω σε ένα παιχνίδι και έφτασε το καλώδιο από τα φωτάκια.


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε τον Ευθυμη που μας βγηκε γαργαντουας!!!!!

Εγω μολις εκατσα,ειχαν ερθει οι νονοι του Θανου!Ο Τασος μολις πηγε για υπνο,ο Θανος κοιμαται και ο Χρηστος ειναι στο ποδι μου στο ρηλαξ!!!!

Σοφια ξεχασα να σου πω.....οι νονοι του Θανου ειναι η Χαρα με τον Τακη!!!!

Αυριο ξεκιναει μια καινουρια εβδομαδα και ελπιζω να ειναι μια εβδομαδα γεματη χαρες!!!

Ερχονται και Χριστουγεννα,οποτε ολες μας οι πικρες να μεινουν εξω απο την πορτα μας!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...