Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρηνη κερδισαμε στο διαγωνισμο!!!!!

Συγχαρητηρια!!!!

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=736874#post736874

Με πρόλαβες!

ότι ετοιμαζόμουν να το γράψω :D

Συγχαρητήρια κορίτσια, καλά να περάσετε!!!!!

:D:D:D:D:D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια μπηκα να δω τι κανετε απο εδω και ειδα για τον διαγωνισμο.

μπραβο και σε σενα γιωτα!!αλλα ουτε ξερω που ειναι ...........

μαρια dems πες στον ευριπιδη οτι οποτε θελετε εισαστε καλοδεχουμενοι και με πολλα πολλα κρουασαν και κεικ και χυμους.

χριστινα περαστικα στην μικρουλα σου.ισως κανει καλο να της κανεις κομπρεσουλες με χαμομηλακι,εμας ετσι μας εκανε η μανουλα μας.ο διαγωνισμος ειναι για εισητηρια για την παραμυθουπολη

μαριανδ ελα να τεμπελιασουμε μαζι κοριτσακι .και εγω μακαρονια θα φτιαξω.εμεις τρωμε και πιο αργα οποτε ξεσηκωνω καμια φορα το μενου σας!!ελπιζω να μην με πειτε ζηλιαρα

ναταλακι να τα χαιρεσαι τα μικρουλια σου.αντε με το καλο να γινουν 2 χρονων

αλεξια να δωσεις πολλα φιλακια στον ευθυμακη σας.μαλλον τις ιδιες ταρζανιες με τον δικο μου κανει.πλακα εχουν.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου welcome back και ευχαριστώ για τις ευχές :D Χαμομήλι μας το απαγόρεψε η παιδίατρος στην επιπεφυκίτιδα και η αλήθεια είναι πως την έτσουζε πολύ :D

Να περάσετε καλά στην παραμυθούπολη και να μας πείτε εντυπώσεις :D

Link to comment
Share on other sites

τελικα οτι μας εκαναν οι γονεις μας εχουν απαγορευτει ολα.σου εξηγησε μηπως γιατι δεν κανει γιατι υποτιθεται οτι ειναι αγνο και καταπραυνει.

ευχαριστουμε για την ευχη.ξερει κανεις ποσο θα εχει το εισητηριο για μωρο?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιωτα κ ειρηνη συγχαρητηρια!να περασετε τελεια!

γιωτα για απεργιες μονο για τα μμμ ξερω αυριο κ πεμπτη εχουν24ωρη απεργια κ τεταρτη θα κινηθουν 9-5. κατα τ αλλα τεταρτη εχει 24ωρη γσεε κ αδεδυ.

ειρηνη γραφει 12ε το ατομο ειναι η εισοδος δε ξερω αν ισχυει κατι διαφορετικο για μωρα.για σας που κερδισατε δωρεαν θα ναι(βλακεια ειπα...μαλλον θα ρωτας για κανεναν αλλο ε?)


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

σοφακι ρωταω αν πληρωνουμε για το μωρο ?

τα εισητηρια ειναι διπλα αλλα αν παω με τον δημητρη ο μπεμπης αναγκαστικα θα θελει να ερθει μαζι:shock::tongue:οποτε?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιώτα και Ειρήνη συγχαρητήρια για τον διαγωνισμό, δεν το ήξερα καν. Στον επόμενο θα δηλώσω και εγώ συμμετοχή!! Έχουνε πάει τα βλαστάρια μου στην παραμυθούπολή με τον σταθμό και τους άρεσε

μαριανδ ελα να τεμπελιασουμε μαζι κοριτσακι .και εγω μακαρονια θα φτιαξω.εμεις τρωμε και πιο αργα οποτε ξεσηκωνω καμια φορα το μενου σας!!ελπιζω να μην με πειτε ζηλιαρα

Καλά κάνεις και ξεσηκώνεις το μενού μου!!! Εγώ καμιά φορά το ξεσηκώνω από την Γιώτα!!!!

SOS

Τι απαντάς στο 4χρονο στην εξής ερώτηση: μαμά όταν μεγαλώσω θα πεθάνεις και θα με προσέχει ο θεούλης? :?::?::?::?::?:


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι δεν θελω να μου κανει τετοιες ερωτησεις το μικιο μου γιατι θα αρχισουμε να κλαιμε οικογενειακως.δεν ξερω τι θα πρεπει να απαντησεις.μηπως οτι οταν μεγαλωσει δεν θα χρειαζεται προστασια γιατι θα ειναι μεγαλος και θα πρεπει με την σειρα του να προσεχει τα παιδακια του?μαλακιες λεω αλλα οκ


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα οτι μας εκαναν οι γονεις μας εχουν απαγορευτει ολα.σου εξηγησε μηπως γιατι δεν κανει γιατι υποτιθεται οτι ειναι αγνο και καταπραυνει.

Ειρήνη μου πραγματικά δεν ξέρω :) Μίλησε ο σύζυγος μαζί της :lol: θα την ρωτήσω όμως και θα ενημερώσω :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...