Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ωπα....

μολις ειδα το θεμα και ειπα....ευκαιρια να μαθω νεα της Σεβης...χαχαχα!!!!

το περιμενα οτι θα σε βρω καπου εδω!!:tongue:

Καλη χρονια Σεβη...σε παω γιατι της εδωσες να καταλαβει τι εστι ανωτεροτητα ψυχης!!Μπραβοοοο!!!

καλη χρονιά!

άμα σε πω ότι της είπα και "γειά στα χέρια σου πεθερούλα μου, πολύ ωραία ήταν όλα" τί θα με πείς;:tongue::lol:

το απόγευμα μου λέει ο Στεφ "βαρέθηκα τις επισκέψεις αυτές. τελευταία χρονιά".

μακάρι να το εννοεί:rolleyes::D

Λευκήηηηηηηηηηηηη...πού είσαι μαρήηηηηηηηη!!!!!!!:cool:

πες μου ότι δεν σε χαντάκωσε η μαύρη!:roll::P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εμεις ειχαμε τηλεφωνο σημερα απο τα πεθερικα! Μια λογω της ημερας, μια που γιορταζει και ο Μπιλακος μου, μας πηρανε..

Ο πεθερος μου μας εμπιστευθηκε πως απο οταν φυγαμε για Αθηνα (να υπενθυμισω πως Χριστουγεννα καναμε εκει), η πεθερα μου εχει σαλταρει.. Ψαχνει -λεει- το παιδι σε ολο το σπιτι, γεμιζει τη μπανιερα με νερο και βαζει το παπακι της μικρης (που το ξεχασαμε εκει) να επιπλεει και διαφορα τετοια....

Ειλικρινα δεν ξερω τι να πω... :?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις ειχαμε τηλεφωνο σημερα απο τα πεθερικα! Μια λογω της ημερας, μια που γιορταζει και ο Μπιλακος μου, μας πηρανε..

Ο πεθερος μου μας εμπιστευθηκε πως απο οταν φυγαμε για Αθηνα (να υπενθυμισω πως Χριστουγεννα καναμε εκει), η πεθερα μου εχει σαλταρει.. Ψαχνει -λεει- το παιδι σε ολο το σπιτι, γεμιζει τη μπανιερα με νερο και βαζει το παπακι της μικρης (που το ξεχασαμε εκει) να επιπλεει και διαφορα τετοια....

Ειλικρινα δεν ξερω τι να πω... :?

την επισκέφθηκε το φάντασμα των Χριστουγέννων:tongue::lol::lol::lol::lol:

να χαίρεσαι τον Βασιλάκη σου Φαίη μου, τα παιδιά σου, τον άντρα σου. :Dυγεία και αγάπη= αντίδοτο στους εχθρούς μας.:)

εμείς πάντως οικογενειακώς είμαστε για ξεμάτιασμα. τρομερός πονοκέφαλος εγώ και ο σύζυγος, η δε μικρή μου μέχρι να της διαβάσω πολλές φορές προσευχές ήταν χάλια.:confused::-(

με παναντόλ έξτρα στέκομαι.:confused::roll:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια γεια σας!! θα την σουβλίσω την πεθερά!!

Χτες πήγαμε σπίτι τους και ως συνήθως ότι βλακεία σκεφτεί θα την δώσει στα μωρά και καλά για να παίξουν! Τι σακούλες νάυλον, τι χαρτομάνδηλα να τα βάζουν στο στόμα και να τα τρώνε με αποτέλεσμα σε κάποια φάση να μην δω τι έδωσε στον ένα (ένα κηροπήγιο που είχε πάνω και ένα ρεσό!!!:twisted:) και πήγα ΤΥΧΑΙΑ κοντά στο μωρό και το βρήκα μπουκωμένο με το ρεσό!!!! Δηλαδή αν δεν τον έβλεπα θα είχε πνιγεί το μωρό γιατί του το έβγαλα αμέσως. Και αυτή δεν είπε τίποτα΄, ούτε πως έκανε την μ.....κία να του δώσει. Φάνηκε πως θύμωσα και τα άκουσε μετά και ο άντρας μου για να της το πει!!

Η πλάκα είναι που θέλει να της πηγαίνω και τα μωρά τα πρωινά να παίζουν εκεί!!Τέλος πάντων ήταν η τελευταία της, δεν την ξαναεμπιστεύομαι γιατί έχει κάνει πολλά. Και είναι μόνο 51 χρονών! Αλλά το να σου κόβει δεν έχει σημασία η ηλικία αλλά το μυαλό!:))

Link to comment
Share on other sites

γειά σου Στέλλα. μη μασάς! εσύ είσαι μανούλα!

Λευκήηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!

πού είσαι μαρήηηη; ανησυχώ! ούτε τηλέφωνό σου δεν έχω να σε πάρω.

είσαι καλά πουλί μου; γιατί χάθηκες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχα μωρέ σας διαβάζω και έχω ψοφήσει στα γέλια:lol::lol::lol::lol:

Σέβη, μυστικέ μου έρωτα που λέει και η Στανίση, οι πεθερές μας πρέπει να συννενοήθηκαν, δεν γίνεται αλλιώς. Μπιφτεκοσφαίρες η δικιά σου, κοκκινιστό η δικιά μου. Καλά ρε γμτ, είναι φαγητά αυτά για τραπέζι γιορτινό??? Και το κοκκινιστό εντελώς αποτυχημένο, το κρέας λάστιχο σαν τσίχλα τριντεντ, με μπόλικη κανέλα σαν γλυκό ταψιού ήτανε, και το ρύζι....ΔΕΝ ΕΙΧΕ!!!! είχε ρώσικη από το σμ και βέβαια ντοματοσαλάτα. Όμως επειδή εγώ είμαι ψώνιο και νοικοκυρά και ακατάδεχτη και μην τύχει και μας την πει κανείς, είχα ψήσει από το πρωί στη γάστρα μου τη vmf ένα μπούτι χοιρινό ίσα με 3 κιλά και έκανα και σάλτσα του Γκόρντον Ράμσι και πατάτες φούρνου, τα πήγαμε εκεί πέρα και λίμαξαν όλοι. Το κοκκινιστό αφού φύγαμε θα το πέταξε στα γατιά, στάνταρ, είμαι σίγουρη.

Κατά τα άλλα τριαλαρί τριαλαρό, πόσο την αγαπώ εγώ την μπέμπα. Της πήρε 2 συνολάκια μάρκας "energino" (ούτε που την έχω ματακούσει) κι εγώ είπα "αχ τι ωραία, ευχαριστούμε" ενώ από μέσα μου σκεφτόμουν πού θα βρω να παρκάρω έξω από το μαγαζί που θα τα αλλάξω.

Άντε βρε!!! Και το Πάσχα να σουβλίσουμε την πεθερά της stellasss!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

γειά σου Στέλλα. μη μασάς! εσύ είσαι μανούλα!

Λευκήηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!

πού είσαι μαρήηηη; ανησυχώ! ούτε τηλέφωνό σου δεν έχω να σε πάρω.

είσαι καλά πουλί μου; γιατί χάθηκες;

Είχα τον σύζυγο μωρέ και τον άφησα να λιώσει στο ιντερνετ με τις μουσικές του. Κι εγώ δεν ήμουν και πολύ στα πάνω μου γιατί έμαθα κάτι δυσάρεστα. Μια παιδική μου φίλη που έχει ένα κοριτσάκι 2,5 χρονών, τράκαρε άσχημα (ευτυχώς δεν χτύπησε κανείς), και επιπλέον χωρίζει με τον !$#@$@% τον άντρα της ο οποίος την έριξε και ένα κέρατο ξεγυρισμένο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα τον σύζυγο μωρέ και τον άφησα να λιώσει στο ιντερνετ με τις μουσικές του. Κι εγώ δεν ήμουν και πολύ στα πάνω μου γιατί έμαθα κάτι δυσάρεστα. Μια παιδική μου φίλη που έχει ένα κοριτσάκι 2,5 χρονών, τράκαρε άσχημα (ευτυχώς δεν χτύπησε κανείς), και επιπλέον χωρίζει με τον !$#@$@% τον άντρα της ο οποίος την έριξε και ένα κέρατο ξεγυρισμένο.

αμάν ρε παιδί μου. τί είναι αυτά!:-(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πεθεροπληκτούλες!

Χρόνια πολλά , καλή χρονιά με υγεία και τις πεθερές μακρυά μακρυα!!!!

Λοιπόν, όση ώρα σας διαβάζω έχω λιώσει μιλάμε!!!:tongue::tongue:

Εγώ δεν έχω να σας πω νέα μια και κάναμε γιορτές χώρια αλλά θα τους έχω λίαν συντόμως οπότε...τα καλύτερα έρχονται!!!

Σεβη την έστειλες αδιάβαστη ρε συ!!!

Τι νόμιζες, θα πάθαινε εγκεφαλικοοοό;;;

Όχι γιατί αν είχες τέτοιες ψευδαισθήσεις, κακώς!!

Ξέρεις τι χοντρόπετσες είναι αυτες;;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα μωρέ σας διαβάζω και έχω ψοφήσει στα γέλια:lol::lol::lol::lol:

Σέβη, μυστικέ μου έρωτα που λέει και η Στανίση, οι πεθερές μας πρέπει να συννενοήθηκαν, δεν γίνεται αλλιώς. Μπιφτεκοσφαίρες η δικιά σου,

τί μπιφτεκοσφαίρες καλέ;

κεφτέ μεζέ, που βάζουν στα ουζερί σέρβιρε.:o:lol:

κοκκινιστό η δικιά μου. Καλά ρε γμτ, είναι φαγητά αυτά για τραπέζι γιορτινό??? Και το κοκκινιστό εντελώς αποτυχημένο, το κρέας λάστιχο σαν τσίχλα τριντεντ, με μπόλικη κανέλα σαν γλυκό ταψιού ήτανε, και το ρύζι....ΔΕΝ ΕΙΧΕ!!!! είχε ρώσικη από το σμ και βέβαια ντοματοσαλάτα.

χθες ήρθε η πεθερά να παραλάβει την Χρύσπα για να την κρατήσει μέχρι Τρίτη απόγευμα. μας έφερε τη ρώσικη-τύπου στόκος. μη τυχόν και πεινάσουμε.:tongue:

Όμως επειδή εγώ είμαι ψώνιο και νοικοκυρά και ακατάδεχτη και μην τύχει και μας την πει κανείς, είχα ψήσει από το πρωί στη γάστρα μου τη vmf

αυτή τη γάστρα την θέλω κι εγώ. πόσο πάει;

ένα μπούτι χοιρινό ίσα με 3 κιλά και έκανα και σάλτσα του Γκόρντον Ράμσι και πατάτες φούρνου, τα πήγαμε εκεί πέρα και λίμαξαν όλοι.

συνταγή, συνταγή, συνταγή

Το κοκκινιστό αφού φύγαμε θα το πέταξε στα γατιά, στάνταρ, είμαι σίγουρη.

Κατά τα άλλα τριαλαρί τριαλαρό, πόσο την αγαπώ εγώ την μπέμπα.

ναι ναι. αλήθεια την αγαπάει τη μικρή μου.:)

Της πήρε 2 συνολάκια μάρκας "energino" (ούτε που την έχω ματακούσει)

ούτε εγώ!

κι εγώ είπα "αχ τι ωραία, ευχαριστούμε" ενώ από μέσα μου σκεφτόμουν πού θα βρω να παρκάρω έξω από το μαγαζί που θα τα αλλάξω.

άξια!

Άντε βρε!!! Και το Πάσχα να σουβλίσουμε την πεθερά της stellasss!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

η όρκα μου στο θέμα ψωνίζω για το παιδί είναι χρυσή.

το καλύτερο φόρεμα που έχει φορέσει η Χρύσπα μου ήταν το βελούδινο κόκκινο λάπέν, στα γενέθλιά της.

για Χριστούγεννα τα έγραψα. πολύ ωραία δώρα.

και τώρα να σας συγκλονίσω.

έδωσαν ένα 100ευρω σε μένα κι ένα στον Στέφ για τις γιορτές να πάρουμε ό,τι θέλουμε για δώρο.:o:o:D:D αυτό έγινε εν τη απουσία μου.

αχ καλή μου όρκα!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η όρκα μου στο θέμα ψωνίζω για το παιδί είναι χρυσή.

το καλύτερο φόρεμα που έχει φορέσει η Χρύσπα μου ήταν το βελούδινο κόκκινο λάπέν, στα γενέθλιά της.

για Χριστούγεννα τα έγραψα. πολύ ωραία δώρα.

και τώρα να σας συγκλονίσω.

έδωσαν ένα 100ευρω σε μένα κι ένα στον Στέφ για τις γιορτές να πάρουμε ό,τι θέλουμε για δώρο.:o:o:D:D αυτό έγινε εν τη απουσία μου.

αχ καλή μου όρκα!:rolleyes:

Α,κι εγώ για τα δώρα της δεν μπορώ να πω τίποτα!

Πάντα ψωνίζει τα καλύτερα για το παιδί η δική μου καλή όρκα!!!

Ταρίφα το 'χουνε ρε γμτ;:tongue: Κι εμείς τα ίδια πήραμε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ποιος μας ξυπνησε σημερα το πρωι? Φυσικα η πεθερα! Χτυπουσε το τηλ. μεσα στον υπνο μας το αγνοουσαμε επιδεικτικα αλλα αυτη εκειειειειει... ακαθεκτη! Τελικα το σηκωσε ο αντρας μου και ξεκινησαμε τα "χαρμοσυνα" πρωι - πρωι :rolleyes:

Του ειπε πως η γιαγια στο χωριο ειναι στα τελευταια της (κριμα η γυναικα), και πως θα τον ειδοποιησουν να κανονισει με τη δουλεια του για να κατεβει στο χωριο για την κηδεια ΑΛΛΑ να μην κατεβω μαζι του εγω με το παιδι. Της λεει και ο Βασιλης πως ετσι κι αλλιως δεν ειχε σκοπο να τραβολογαει το παιδι στο κοιμητηριο και πως θα το αφησουμε στη μαμα μου για να παμε μαζι κατω (οταν και αν ερθει εκεινη η ωρα γιατι αυτο γινεται απο το Νοεμβρη: τωρα φευγει η γιαγια, σε λιγο φευγει η γιαγια κτλπ). Η απαντηση της σε αυτο ηταν πως να μην κατεβω ουτε εγω, αλλα μονο ο Βασιλης και πως εγω δεν εχω δουλεια κατω. Τα πηρε και ο δικος μου κρανιο και της λεει "δεν φτανει που μας εχεις πεθανει ολους πριν την ωρα μας, μας χωριζεις και σε ζευγη τωρα για τις κηδειες, αει παρατα μας πρωι - πρωι, οπως θελω θα κατεβω με οποιον θελω!"..

Φυσικα απο εκεινη την ωρα εχει παρει 100 τηλεφωνα ο πεθερος μου για να μας πει πως παρεξηγησαμε και δεν εννοουσε οσα ειπε..

Χριστε μου πρωι - πρωι.. Ελεος αυτη η γυναικα!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

H γάστρα είναι καταπληκτική, μου την είχε κάνει δώρο στο γάμο μια φίλη της μαμάς μου και την είχε πάρει από Παρουσίαση γύρω στα 160 ευρά. Είναι από ανοξείδωτο ατσάλι, δεν είναι πυρίμαχη και έχει γυάλινο καπάκι. Έίναι μεγάλη και έβαλα μέσα το μπούτι το χοιρινό να καταλάβεις (γύρω στα 3,5 κιλά) και σε 4 ώρες ήταν τέλειο, και το γύρισα απλά μόνο μια φορά.

Τη συνταγή για τη σάλτσα θα στη στείλω με πμ, αργότερα, όταν κοιμηθεί το βάσανο.

Εμείς από δώρα πήραμε τον Πούλμαν φέτος. Δεν πειράζει, πέρισυ μου είχε δώσει λίρα σαν καινούρια νύφη που ήμουνα. Α, και όταν έκοψαν τη βασιλόπιτα στην αλλαγή του χρόνου, μιας κι εμείς δεν πήγαμε λόγω της μπέμπας, το φλουρί έπεσε στο παιδάκι μου! Στο σπίτι μου πάντως έπεσε σ'εμένα χοχοχο!

Link to comment
Share on other sites

Α,κι εγώ για τα δώρα της δεν μπορώ να πω τίποτα!

Πάντα ψωνίζει τα καλύτερα για το παιδί η δική μου καλή όρκα!!!

Ταρίφα το 'χουνε ρε γμτ;:tongue: Κι εμείς τα ίδια πήραμε;

όσο αγαπούν τα παιδάκια μας... γελάω με τις παλαβωμάρες τους!:)

ρε Φαίη, δεν έχει Θεό η δικιά σου όρκα!

Λευκή την έχω δει τη γάστρα στην παρουσίαση. τιμή δεν είχα ρωτήσει.

πούλμαν;

όσο για το φλουρί....

πρώτη χρονιά νύφη στο σπίτι τους Πρωτοχρονιά. ονοματίζει η πεθερά τα κομμάτια... έρχεται η σειρά μου και αντί να πει το όνομά μου λέει της κόρης της που έλειπε Γερμανία, για να πετύχει το φλουρί.

στο καπάκι την παίρνει τηλεφωνο για να την συγχαρεί για την τύχη:roll::tongue::lol:

στο σπίτι μας το βρήκα εγώ το φλουρί φετος. άντε να δούμε διαφορά!

τους το είπε ο Στεφ ότι το κέρδισα εγώ στο σπίτι μας, ούτε φωνή ούτε ακρόαση αυτοί ποιός το κέρδισε στο δικό τους.

από τη σιωπή και τα μουτράκια τα .... μπορεί και να μου ξαναπέτυχε.

ρε το φλουρί!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...