Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2017


Recommended Posts

Oneira_glyka σε ευχαριστω! Ξεκινησε σημερα να βγαινει το τραχηλικο πωμα ,οποτε εχω ελπιδες χαχαχα

Ζωουλα , ετσι κ εγω τα 2 πρωτα φυσιολογικα κ το 3ο καισαρικη. Ευτυχως ειμαι εξωτερικο και ειναι αυτονοητος και δωρεαν ο φυσιολογικος μετα απο καισαρικη. 

Τουλαχιστον ηρθε στην ωρα που ηθελε κ αυτο ειναι ενα πολυ σημαντικο κομματι!!

  • Μου αρέσει 1

EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 544
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Grace.gloria είπε:

Oneira_glyka σε ευχαριστω! Ξεκινησε σημερα να βγαινει το τραχηλικο πωμα ,οποτε εχω ελπιδες χαχαχα

Ζωουλα , ετσι κ εγω τα 2 πρωτα φυσιολογικα κ το 3ο καισαρικη. Ευτυχως ειμαι εξωτερικο και ειναι αυτονοητος και δωρεαν ο φυσιολογικος μετα απο καισαρικη. 

Τουλαχιστον ηρθε στην ωρα που ηθελε κ αυτο ειναι ενα πολυ σημαντικο κομματι!!

καλησπερα!με το καλο!αυτο το τραχηλικο πωμα ειναι ευκολο να το καταλαβουμε υπαρχει περιπτωση ας πουμε να παμε να κατουρησουμε και να φυγει εκεινη την ωρα χωρις να το δουμε?

 


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , ERIANTON είπε:

και μετα απο αυτο ποτε μπορει να ξεκινησει ο τοκετος?

Καλησπέρα εμένα το τραχηλικο πωμα έφυγε 3 μέρες πριν γεννήσω. Στην ξαδέρφη μου 1 μήνα πριν.και στην αδερφή μου 1 εβδομάδα πριν γεννήσει

Επίσης Μπορεί να φύγει και να μην είσαι έτοιμη για γέννα. Όπως εγώ.σκληρός τράχηλος ψηλά το μωρό στάσιμη διαστολή ένα μήνα και στο 2.άμα έχεις καλό γιατρό και μαία το παλεύεις για φυσιολογικό

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Ζαχαρωτο είπε:

Καλησπέρα εμένα το τραχηλικο πωμα έφυγε 3 μέρες πριν γεννήσω. Στην ξαδέρφη μου 1 μήνα πριν.και στην αδερφή μου 1 εβδομάδα πριν γεννήσει

Επίσης Μπορεί να φύγει και να μην είσαι έτοιμη για γέννα. Όπως εγώ.σκληρός τράχηλος ψηλά το μωρό στάσιμη διαστολή ένα μήνα και στο 2.άμα έχεις καλό γιατρό και μαία το παλεύεις για φυσιολογικό

εχω γεννησει πριν 8 χρονια με προκληση.οποτε ουτε νερα ξερω ουτε απο τραχηλικο πώμα ουτε απο φυσιολογικους πονους


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Linaki2012 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου γεννησαμε και εμεις την Τεταρτη τα μεσανυχτα! Μια μπεμπουλα 3,400 κιλα με φυσιολογικο τοκετο ευκολα κ ομορφα! :-) 

Να σας ζήσει!!!! Γερή και ευλογημένη!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τσακωσα και εγω την τελευταία μερα του Νοεμβρίου.30/11.Ημουν μια wanna be μανουλα Δεκέμβριου αλλα δεν ειχαμε ολοι τις ιδιες σκεψεις.Να μας ζήσουν τα βρεφακια μας !

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 4/12/2017 at 2:19 ΠΜ, ERIANTON είπε:

τσακωσα και εγω την τελευταία μερα του Νοεμβρίου.30/11.Ημουν μια wanna be μανουλα Δεκέμβριου αλλα δεν ειχαμε ολοι τις ιδιες σκεψεις.Να μας ζήσουν τα βρεφακια μας !

Να σου ζησειιι!! Δλδ τελειωσαμε με τα μπεμπακια??όλες γεννησαμε??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλή Χρονιά!!! Υγεία πάνω από όλα κ αγάπη! Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας και τα μωράκια μας! !! Κορίτσια μου γράψτε τα νέασας! Και εμείς σε λίγες μέρες θα γίνουμε 2 1/2 μηνών! Θηλάζουμε αποκλειστικά κ μεγαλώνουμε όμορφα! Μόνο στον ύπνο είμαστε δύσκολες. ..θέλουμε αγκαλίτσα. Εσείς πως τα πάτε; ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...