Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Νοεμβρίου 2017


Recommended Posts

Καλή χρονιά και από εμάς!!Και Εμείς γινόμαστε σε δύο μερούλες 2μηνων! Μεγάλωνουμε Κ εμείς.. και Εμείς θηλαζουμε πλέον αποκλειστικά!!Μετά κόπων Κ βασάνων βέβαια Κ πολύ αγωνία Κ πόνο!!Αλλά δόξα τω Θεώ!! Μας γελάει Κ κατουριομαστε...ξέρετε...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 544
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου τι κανετε πως ειστε?   Χαθηκαμε! 

 

Αισιως περασαν οι πρωτοι 3 μηνες θηλαζουμε αποκλειστικα κοιμομαστε αγκαλιτσα και την απολαμβανω στο επακρο τη χαμογελαστη μου μπεμπουλα! Τα χω ψιλοαιξει με 3 μικρα παιδια στο σπιτι αλλα χαλαλι ειναι τελεια ! 

 

Πως εινα τα υπολοιπα μπεμπακια της παρεας? Αχ γραψτε τα νεα σας μου λειψατε! 

  • Μου αρέσει 1

oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
On 22/2/2018 at 2:02 ΜΜ, Linaki2012 είπε:

Κοριτσακια μου τι κανετε πως ειστε?   Χαθηκαμε! 

 

Αισιως περασαν οι πρωτοι 3 μηνες θηλαζουμε αποκλειστικα κοιμομαστε αγκαλιτσα και την απολαμβανω στο επακρο τη χαμογελαστη μου μπεμπουλα! Τα χω ψιλοαιξει με 3 μικρα παιδια στο σπιτι αλλα χαλαλι ειναι τελεια ! 

 

Πως εινα τα υπολοιπα μπεμπακια της παρεας? Αχ γραψτε τα νεα σας μου λειψατε! 

Λιγάκι Μ!!Να σ ζησειιι!χαμός εε?φαντάζομαι!!εδώ με έναν μικρό Ταρζάν Κ πελαγωνω πολλές φορές Όχι με αλλά τρία!!Όμως δεν είναι ευτυχία?ειδικά το βράδυ που τα βλέπεις όλα Ν κοιμούνται γαλήνια..Είναι ένα συναίσθημα απερίγραπτο!.

 

Εμείς γίναμε 4,5 σχεδόν..Κ εμείς αποκλειστικά θηλαζουμε..Έχουμε όμως τα προβλήματακια μας με το βάρος Κλπ κ είμαστε συνέχεια στο ψάξιμο..θα φανεί..Κατά τα άλλα ευτυχώς έχω τον σύζυγό σπίτι (λόγω ανεργίας..Ούτε Π πίστευα ότι η ανεργία θα με βοήθουσε!!:roll:) Ο μεγάλος 15μηνών ζηλεύει..Είναι πολυυυ ζωηρός κ ατίθασος.. τόσο Π κάθε μέρα αίματα Έχουμε σχεδόν..Δεν τον προλαβαίνω..ειδικά όταν είναι Ν θηλάσω..Ο χαμός.. οπότε αναγκαστικά θηλάζω κρυφά. Ο μικρός έχει φουσκωμένα ούλα..βέβαια δεν νομίζω Ν βγάλει τόσο νωρίς δόντια..άρχισε όμως Ν Μ τραβάει τη θηλή Μ τα ούλα. Το θεωρεί αστείο γτ τη πρώτη φορά πόνεσα κ φώναξα κ ξεκαρδιστηκε.τι Ν πω. Τόσο μικρό κατάλαβε ότι αν κάνει κάτι είναι αστείο?

Κατά τ'άλλα καλά!δόξα τω Θεώ!οι υπόλοιπες μανούλες τι κάνουν? Οι πρωτομανουλες μας να μας πουν εντυπώσεις!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπερα μανουλιτσεςςςς! Τι κανετε??! 

Μιας και ειναι ο μηνας των πρωτων τους γενεθλιων κιολας (!) μπηκα να σας πω ενα γεια! Πως ειναι τα μωρακια του Νοεμβριου 2017 ? πως ηταν ο πρωτος σας χρονος? εμας καλα η μικρουλα μας περπαταει, μιλαει και μας εχει παρει τα μυαλα! 

 

Χρονια πολλα σε ολα τα μωρακια εμεις γιορταζουμε σε μια βδομαδα αν και καναμε ηδη παρτυ και για τα 3 ζουζουνακια! 

  • Μου αρέσει 1

oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 14/11/2018 at 4:14 ΜΜ, Linaki2012 είπε:

Καλησπερα μανουλιτσεςςςς! Τι κανετε??! 

Μιας και ειναι ο μηνας των πρωτων τους γενεθλιων κιολας (!) μπηκα να σας πω ενα γεια! Πως ειναι τα μωρακια του Νοεμβριου 2017 ? πως ηταν ο πρωτος σας χρονος? εμας καλα η μικρουλα μας περπαταει, μιλαει και μας εχει παρει τα μυαλα! 

 

Χρονια πολλα σε ολα τα μωρακια εμεις γιορταζουμε σε μια βδομαδα αν και καναμε ηδη παρτυ και για τα 3 ζουζουνακια! 

Τώρα το είδα το ποστ!σας μιλάει καθαρά?τρελαίνομαι!Ν σας ζήσει η πριγκίπισσα!!!Κ Εμείς καλά..εμάς τέσσερις πέντε λέξεις λέει.. Ακόμα δε περπατάει σταθερά αλλά δικαιολογείται Γτ Ο μεγάλος τον σπρώχνει συχνά πυκνά Κ ψιλοφοβαται..Χαχαχα.. Κατά τ'άλλα πολυ φαΐ..Με τέσσερα δόντια τρώει πολύυυ παραπάνω από τον μεγάλο.. απορώ Π τ βάζει.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...