Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

Καλη μερού διααααα!!!!Ας ειναι όλα καλά και σήμερα για όλες μας.Λιζακι καλη απολαυση!Που θα πας να κάνεις το ντοπλερ? Πάντως χτες δεν είδα κάτι να φαίνεται συγκεκριμενο.εχει μεγαλωσει πολυ το μωρακι και δεν το πιανει ολοκληρο ο υπερηχος,το μαναρακι μου.Ποτε κάνουμε το νστ έχει συγκεκριμένη εβδομάδα αν δεν υπαρχει προβλημα με συσπασεις?.Ο γιατρός μου εγραψε παλι τις ιδιες εξέτασεις αλλά δεν μου είπε πότε να πάω.

Έχω και ενα άλλο μεγάλο θεμα.Στις 28 εχω ενα δικαστηριο σαν μάρτυρας το οποίο προέκυψε αυτεπάγγελτα από την επιθεώρηση εργασίας όταν έκανα καταγγελία που ήμουν 6 μήνες απληρωτη.Το πρώτο πρόβλημα είναι ότι μέχρι προχτές που πήγα στο ικα για το επίδομα ηταν μαζι με ολα τα χαρτια (βλακεια μου και εμενα τα ειχα στον ιδιο φακελο ολα) που ειχε βγάλει η κυρία πάνω στο γραφείο και τα σκαλιζε (το ειδα κι ολας) και εχτες βραδυ που το εψαξα για να δω αν εχω καποιο αριθμο σειρας ,σε ποιο κτιριο μπορει να ειναι δεν υπηρχε!Τωρα τι γίνεται? μπορώ κάπου να μάθω τα στοιχεία αυτά?Που να απευθυνθώ?Και αν δεν πάω αφού είμαι μάρτυρας  και τελικά  τα πήρα τα λεφτά μου "κατόπιν εορτης" από τον κάφρο τι γίνεται.;;Αν ξέρει κανενα κορίτσι ας μου πει.

Σήμερα έχει σεμινάριο προετοιμασίας τοκετού της nutricia.Επιπλεον ειδα οτι στον Δημο μου θα γινόντουσαν μαθήματα γονεϊκότητας για λεχωνίτσες και προετοιμασίας για εγκύους, γράφτηκα και αύριο θα ξεκινήσει το πρώτο μαθημα.Δεν εχω να κανω και τιποτα αλλο το απογευμα οποτε θα παω να χαζολογισω μια ωρα.Αυτα!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Ειρηνη και σε ολα τα κοριτσια!.

Περιμενω να περασει η ωρα να παω.Το ντομπλερ θα το κανω αναγκαστικα  στο ιασω οπως και τους προηγουμενους 2 υπερηχους.

Δυστυχως για το θεμα σου δεν ξερω καθολου μηπως μπορει η επιθεωρηση εργασιας να σε βοηθησει? 

Καλα σεμεναρια!:)


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο την εισαγγελια ,οκ πηρα τα στοιχεια που ηθελα και ρωτησα αν λογω εγκυμοσύνης μπορω να  μην παω μου ειπε μια κυρια να στειλω με φαξ μια υπευθυνη δηλωση και να γράψω του λογους που δεν μπορω να  παω και μαζι χαρτι απο τον γιατρο που να το συστηνει.αλλιως πληρωνω προστιμο.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

@ERIANTON μπραβο κοριτσι μου ολα καλα με το doppler και θα συνεχισουν να ειναι!

@lizaki1111 καλη απολαυση σημερα!

ανυπομονω κ εγω να παω το σαββατο να δω τι γινεται!

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

@ERIANTON μπραβο κοριτσι μου ολα καλα με το doppler και θα συνεχισουν να ειναι!

@lizaki1111 καλη απολαυση σημερα!

ανυπομονω κ εγω να παω το σαββατο να δω τι γινεται!

μια χαρά και εσυ το Σαββατο.Σαν να πας για σινεμαδακι!!Ελα κοντευεις.

Ποιο αλλο κοριτσι εχει να κάνει ντοπλερ;

@Maria D προσπαθησε το αγορι μου να σας φτασεις αλλα μας ξεπερασατε.Μας ριξατε 70γρ στο κεφάλι.

Σου ειπε ποτε να πας για nst?

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ERIANTON είπε:

 

@Maria D προσπαθησε το αγορι μου να σας φτασεις αλλα μας ξεπερασατε.Μας ριξατε 70γρ στο κεφάλι.

Σου ειπε ποτε να πας για nst?

Ναι ειμαστε μεγαλουτσικοι :) 

Οχι δεν μου ειπε..Μονο να ξαναπαω σε 3 εβδομαδες να με δει.


q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maria D είπε:

Ναι ειμαστε μεγαλουτσικοι :) 

Οχι δεν μου ειπε..Μονο να ξαναπαω σε 3 εβδομαδες να με δει.

εμενα ουτε για το ποτε να ξαναπάω μου ειπε.γενναγε μια κοπελα και βιαζοταν ειχα και ςγω της πιεσης τον χαβα ,μαλλον και εγω καπου τοτε θα παω.Χτες λεει βρηκαν βακτήριο της χολερας στο Ελενα.Τι ωρα ?Ετσι για να μην υπαρχει μονοτονια....


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ERIANTON είπε:

εμενα ουτε για το ποτε να ξαναπάω μου ειπε.γενναγε μια κοπελα και βιαζοταν ειχα και ςγω της πιεσης τον χαβα ,μαλλον και εγω καπου τοτε θα παω.Χτες λεει βρηκαν βακτήριο της χολερας στο Ελενα.Τι ωρα ?Ετσι για να μην υπαρχει μονοτονια....

Ναι το ακουσα για το Ελενα :? 

Με την πιεση εχεις γενικα ανεβασμενη ή μονο τωρα στην εγκυμοσυνη?


q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

ξερω γω ?οταν πηγαινα στο φαρμακειο να την μετρησω με επιανε ταχυκαρδια με το που εφτανα .εβγαινε ενα τρελο νουμερο .πριν μου ειχε μεινει απο την γεννα για ενα 6 μηνο και οταν πηγα να την ελενξω στο καρδιολογο μου ειπε ειναι φυσιολογικη.ενω τον επισκεφτηκα γιατι τηλεφωνικα συμφωνα με αυτα που του ελεγα  μου ειπε οτι επρεπε να κοψω τον θηλασμο και να ξεκινησω χαπι.γενικα μου ανεβαινει οταν παω στον γιατρο να μου την μετρησει.δεν με αγχωνει η εγκυμοσυνη γιατι τον νιωθω τον παιδαρα μου.δεν μπορω να το διαχειριστω καθολου.απο την μια λεω δεν βαριέσαι ας εχω δεν ειμαι η πρωτη και μετα με κατακλυει το αγχος.χαχα 


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είπε ο γιατρός μου από 36 εβδομάδων αρχίζουμε καρδιοτοκογραφο. Στην επόμενη μου επίσκεψη δηλ λογικά. 

Όσο για αυτό με το Έλενα με τη χολέρα που λένε θέλω να το δω θετικά κ να ελπίζω ότι από την έκταση που πήρε το θέμα θα κάνουν απολύμανση κ θα είμαστε τυχερές. Γιατί μην τρελαθούμε κιόλας, σιγά μην είναι καθαρά τα υπόλοιπα νοσοκομεία στα υπόγεια.. Στην Αθήνα τουλάχιστον το Νίκαιας, το τζαννειο κλπ είναι σε άθλια κατάσταση, απλά τώρα έτυχε κ έκαναν τον έλεγχο στο Έλενα... 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε; εξαφανιστηκατε...

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μόλις επέστρεψα από τον γιατρό ή μπέμπα καλά είναι 1950 ολόκληρο παιδί!εγώ ντοπλερ έχω 31-10.καρδιοτοκογραφο εμένα μου κάνει από την 30 εβδομάδα καθε 15 μερες.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, IoannaMas είπε:

Εμένα μου είπε ο γιατρός μου από 36 εβδομάδων αρχίζουμε καρδιοτοκογραφο. Στην επόμενη μου επίσκεψη δηλ λογικά. 

Όσο για αυτό με το Έλενα με τη χολέρα που λένε θέλω να το δω θετικά κ να ελπίζω ότι από την έκταση που πήρε το θέμα θα κάνουν απολύμανση κ θα είμαστε τυχερές. Γιατί μην τρελαθούμε κιόλας, σιγά μην είναι καθαρά τα υπόλοιπα νοσοκομεία στα υπόγεια.. Στην Αθήνα τουλάχιστον το Νίκαιας, το τζαννειο κλπ είναι σε άθλια κατάσταση, απλά τώρα έτυχε κ έκαναν τον έλεγχο στο Έλενα... 

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε; εξαφανιστηκατε...

Ολα τα ιδια σκατα ειναι !αλλα  χολερα?????

Λιζακι που εισαι κοριτσακι δεν μας εγραψες τα νεα σου κοριτσακι!

Ερση μια χαρα και το δικο σου μωρουλι!Εχει παρει θεση;Σε ποια εβδομαδα είσαι ?32?

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου.

Ολα καλα με το doppler. Η μικρουλα μας ειναι 1930 γρ. 

Τωρα θα παω στο γιατρο σε 2 βδομαδες παλι.Αχ τι καλα που τα ραντεβου γινονται πιο συχνα:)

Κατι ακουσα πριν λιγο οτι το κεελπνο δεν βρηκε χολερα αλλα δεν το ειδα καλα. Μακαρι.

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Εμας η παρακολούθηση συνεχίζεται καρέ καρέ και η αγωνία έχει χτυπήσει ταβάνι! Οι εξετάσεις μου για το συκώτι ανεβήκαν όλες εκτός από μια που έπεσε μάλλον από τις ενέσεις κορτιζόνης οπότε δύσκολα τα πράγματα. Το Σάββατο το πρωί θα κάνουμε doppler και ξανά εξετάσεις. Αν έχουν αυξηθεί κι άλλο μπαίνουμε Σάββατο απόγευμα για καισαρική. Αλλλιώς θα προσπαθήσουμε να το τραβήξουμε μέχρι την άλλη Παρασκευή. Τα μικρούλια μας ευτυχώς μέχρι τώρα είναι καλά. Σήμερα τα βρηκε περίπου 2 κιλά το καθένα.


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...