Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Ioanna2* είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μπήκα τώρα κ βλέπω πολλές εξελίξεις

 

@butterfly1986 εύχομαι με το καλό τα μωράκια σου να είναι γερά και δυνατά, όλα θα πάνε περίφημα!

Ειρήνη μου μια χαρά ήταν το doppler 2200 μας είπαν ο μικρός, ξεαγχώθηκα κάπως! Τώρα πάλι 13 νοέμβρη γιατρος, έχουμε ακόμα

πάντως για πίεση δεν την βλέπω κ πολύ υψηλή η ξαδέρφη μου που είχε πιεση κύησης ειχε 16 τη μεγάλη και άνοιγε κ η μύτη της από την πίεση. Το holder θα σου δειξει πιστεύω αν δεν τους το κάψεις χαχαχαχχαχα

@Marigula το σημαντικό είναι που ειστε καλα όλοι σας τωρα αυτό που σε κρατάνε είναι κουραστικό κ είναι κατανοητό...

 

μια χαρα το μωρακι σου !!

μονο και μονο απο την σκεψη τρελενομαι.

1 ώρα πρίν, butterfly1986 είπε:

Αχ εσας ευχαριστώ πολύ όλες! Ελπίζω να πάνε όλα καλα και να σας έχω σύντομα καλά νέα. Τώρα φτιάχνω τη βαλίτσα μου και αρχίζω και αγχώνομαι. Για να πω την αλήθεια ακόμη δεν μπορώ να συνδειτοποιήσω ότι σε λίγες ώρες τα μωράκια δεν θα είναι πια μέσα μου...

μια χαρα θα ειναι αυριο! ολα θα γινουν γρηγορα και θα εχεις και χρονο να αναρρωσεις λιγακι απο την καισαρικη.οχι οτι ειναι ιδανικο αλλα ειπαμε μεσα στα αρνητικα ας ψαχνουμε και κατι που να ειναι ας πουμε θετικο.και εγω οταν γεννησα μου κακοφανηκε που αδειασε η κοιλουμπα μου.οκ.... την πρωτη μερα,χαχα.Το πιο ωραιο ραντεβουδακι! φιλια και η παναγια μαζι σας!!

 

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@butterfly1986 Καλή λευτεριά κορίτσι, όλα καλά να πανε! Στείλε μας όταν νιώσεις ετοιμη! 

Κατά τα αλλα καλά βλέπω είμαστε όλες.. Κ εγώ καλά, με το ζάχαρο ενώ τρώω λιγάκι παραπάνω απ ότι λέει η δίαιτα, δεν έχω δει αλλαγή στις τιμές. Άρα απλά προσέχω χωρίς να αγχωνομαι τόσο γιατί κατάλαβα ότι κάτι άλλο δεν μπορώ να κάνω. Έφτιαξα κ τη μισή βαλίτσα επιτέλους αν κ θα μπουν κ λίγα πραγματάκια ακόμα. Προσπαθώ ούτε μ αυτό να αγχωνομαι γιατί κ να χρειαστώ κάτι, θα μου το φέρουν οι δικοί μου στο μαιευτήριο, δεν είναι τόσο τραγικό.

Εσείς περπατάτε πολύ; εγώ ναι κ νιώθω πίεση κάτω χαμηλα κ ταχυπαλμία που έρχεται κ φεύγει. Απο τη μια ανυπομονώ να γεννήσω να κλείσει κ αυτός ο κύκλος κ από την άλλη δεν νιώθω ακόμα έτοιμη να έχω 2 παιδάκια. Πολλά τα διλήμματα. 

Οι άλλες κοπέλες με τον τράχηλο πως τα πάτε; νομίζω καλά τα έχουμε πάει, όλες έχουμε περάσει Τις 30 εβδομάδες έτσι δεν είναι; ίσως τον άλλο μήνα έχουμε κ περισσότερα γεννητούρια! (Το εύχομαι για μένα ειδικά γιατί σας περνάω λιγάκι στις μέρες)

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη μερα και καλη εβδομαδα!!καποια κοπελα μαλλον ελευθερωθηκε .ας ειναι ολα μια χαρα για την γιλη μας!

εγω πηγα εβαλα το χολτε και μετραει καθε 20 λεπτα!

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα!

περιμένουμε νέα @butterfly1986!!!

9 minutes ago, ERIANTON said:

καλη μερα και καλη εβδομαδα!!καποια κοπελα μαλλον ελευθερωθηκε .ας ειναι ολα μια χαρα για την γιλη μας!

εγω πηγα εβαλα το χολτε και μετραει καθε 20 λεπτα!

Άντε με το καλό καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!

Σήμερα το χω ρίξει στις δουλειές εδώ σπίτι να προλάβω τον καιρό που θα μας την κάνει από ότι καταλαβαίνω!

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ioanna2* είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα!

περιμένουμε νέα @butterfly1986!!!

Άντε με το καλό καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!

μακαρι γιατί δεν παλευεται .ολο αυτο σκεφτομαι.Εσυ ολα καλα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ERIANTON said:

μακαρι γιατί δεν παλευεται .ολο αυτο σκεφτομαι.Εσυ ολα καλα?

Ναι ναι καλα ειμαι ειδικα απο τοτε που σταματησα τη δουλεια νομιζω εχουν βελτιωθει κ οι συσπασεις, εχουν αραιωσει δλδ, γτ ο γιατρος μ δεν της πολυσυμπαθει λογω κ προηγουμενης καισαρικης. Προσπαθω τωρα λιγο να οργανωθω με το τι χρειαΖομαι κ τι δουλειες πρεπει να γινουν γτ δεν ειχα ασχοληθει μεχρι τωρα...


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι τιποτα.ενα πλυσμο εοχα κανει σε κατι βρεφικαγια να ξεμυρισουν απο την αχρηστεια που τα ειχα και θα τα ξαναπλυνω μια ωραια μερα.αα και το καλυμμα απο το στρωμμα ρ βρεφικο που το εβγαλα να το πλυνω και μου το εφτιαξε η πεθετα μου με φερμουαρ γυρω γυρω γιατι δεν έμπαινε μετα.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

@butterfly1986 , εύχομαι να είστε όλοι καλά!!! Και να πηγαν όλα καλά. Περιμένω νεακια σου!!! 

Εγώ έκανα υπερυχο πριν λιγο. Οι κορασες μου πηραν ανάπτυξη Χαχαχαχα!!!! Είμαστε 2500 με 2300!!! Ρε μέχρι να βγουν αυτές θα πανε στα 4kg!!! 

Την Τετάρτη θα παω για doppler!!!και εκεί επειδή το βλέπουν 2 γιατροί θα μου πουν κ ημερομηνία τοκετού!!! Ο γιατρός που με ειδε σήμερα ειπε περιπου 37 εβδομάδες!!!! 

Καλησπέρα!!!! Σε όλες!!! 

  • Μου αρέσει 3

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Ioanna2* είπε:

Κ εγω θελω να πλυνω το στρωματακι του πορτ μπεμπε ξερεις αν πλενεται το λατεξ; Γτ ελεγα να πλυνω κ το εσωτερικο ειναι πολυ ψιλο σε παχος

εμενα μου το επλυνε η κουμπαρα μου επειδη το ειχε κι μαλιστα με σκιπ και εκανε ποσο καιρο να ξεμυρισει.θα το ολυνω και αυτο με το παιδικό.εχει χαλασει ομως δεν ειναι στην ατχικη του μορφη.πουλανε με 15 ευρω μπορει να παρω καινουργιο

πρίν από 28 λεπτά , Marigula είπε:

@butterfly1986 , εύχομαι να είστε όλοι καλά!!! Και να πηγαν όλα καλά. Περιμένω νεακια σου!!! 

Εγώ έκανα υπερυχο πριν λιγο. Οι κορασες μου πηραν ανάπτυξη Χαχαχαχα!!!! Είμαστε 2500 με 2300!!! Ρε μέχρι να βγουν αυτές θα πανε στα 4kg!!! 

Την Τετάρτη θα παω για doppler!!!και εκεί επειδή το βλέπουν 2 γιατροί θα μου πουν κ ημερομηνία τοκετού!!! Ο γιατρός που με ειδε σήμερα ειπε περιπου 37 εβδομάδες!!!! 

Καλησπέρα!!!! Σε όλες!!! 

ρε συ τι σε ποτιΖουν εκει  και εχουν γίνει παιδιά ολοκληρα?φτου να μην τα ματιασω .37 μπραβο!!!

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ERIANTON είπε:

εμενα μου το επλυνε η κουμπαρα μου επειδη το ειχε κι μαλιστα με σκιπ και εκανε ποσο καιρο να ξεμυρισει.θα το ολυνω και αυτο με το παιδικό.εχει χαλασει ομως δεν ειναι στην ατχικη του μορφη.πουλανε με 15 ευρω μπορει να παρω καινουργιο

ρε συ τι σε ποτιΖουν εκει  και εχουν γίνει παιδιά ολοκληρα?φτου να μην τα ματιασω .37 μπραβο!!!

Και να έτρωγα??? Το φαγητό είναι τόσο χάλια που πρέπει να έχασα κ βάρος!!! Δεν μας ζυγησουν κιολας να ξέρουμε!!!! 

  • Μου αρέσει 1

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, ολα μια χαρά,! πήρα και τα αποτελέσματα κατευθείαν!!!ουφφφφφφ τώρα θα περιμένω και τον γιατρό να μου δώσει χαρτί για το δικαστήριο.

  • Μου αρέσει 5

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Νομίζω πέφτουμε όσο περνάει ο καιρός γιατί δεν γράφετε; ελπίζω να είστε όλες καλά! Εμείς τα ίδια.. Σκέφτομαι την @butterfly1986 ελπίζω να είναι πολύ καλά κ να έχει ήδη γνωρίσει τα μπεμπάκια της!


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Είδες @ERIANTON όλα καλά πήγανε και όλα καλά θα πηγαίνουν!!!

@Marigula με το καλό εύχομαι! Είδες τελειώνουν οι ταλαιπωρίες σου!

Από τη Δώρα έχει κανείς νέα πως είναι τι κάνει;

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...