Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

@Alzira περαστικά κοριτσάκι μου !! Γρήγορα να γίνει καλά το μωράκι σου . 

@gaidaki από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή θα έρχεται η μαμα μου το πρωί μέχρι το μεσημέρι μέχρι να ξαναρχίσουν τον παιδικό τα μεγάλα . Διαφορετικά δεν γίνεται τουλάχιστον να μένω μόνη μου κανένα 2ωρο μέχρι να έρχεται ο άντρας μου . Εσυ μόνη σου ή έχεις βοήθεια ;


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!

Αχ @Alzira τι να πω περαστικα στο μωρουλακι μακαρι να πανε ολα καλα μη χρειαστει νοσοκομειο το παιδι... που κολλησε τωρα κοιτα να δεις.

@gtkt1311 και @gaidaki ειστε κ οι 2 ηρωιδες εγω μονη κ με τους 2 ξυπνιους δε μπορω δεν ξερω τι να κανω τη μεγαλη μου... κ δε θηλαζω κ αποκλειστικα πλεον να εχω αυτο το ολη την ωρα επανω μ εκει πιστευω θα μ ειχε αποκληρωσει. καθε μεσημερι που ειναι να κοιμηθει μου επιτιθεται αγρια κ δεν κοιμαται... οποτε θα τη στειλω μαλλον παλι σχολειο γτ ουτε με τη μαμα μ ηρεμει αμα ειναι σπιτι μας. Ηρεμει οσο ειναι μακρια απο το σπιτι κ το μωρο. Οχι τπτ κ αυτη δεν την παλευει... τουλαχιστον δεν επιτιθεται στο μωρο κ βοηθαει καμια φορα στις αλλαγες πανας.

Καλα με 3 πρεπει να ειναι μουρλια!!! Το πρωτο το χει ξαναδει το εργο οποτε ειναι πιο κουλ απο τον μικρο φαινεται

 


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

@gtkt1311 @Ioanna2* Έχω βοήθεια μεσημέρια κυρίως , να ξαπλώσω λίγο ή να φέρουν φαγητό οι γιαγιάδες, αν δεν εχω μαγειρέψει. Πάντως με έξτρα κόσμο ο μεγάλος ειναι χειρότερα. Στη συμπεριφορά του προς εμάς, οχι προς το μωρο ευτυχώς.

Να ρωτήσω κάτι χαζό : ο φαρμακοποιός είπε στον άντρα μου ότι υπάρχει εξέταση του μητρικού γάλακτος για να δουν αν ευθύνεται για κολικούς. Δε μου φαίνεται αξιόπιστη πληροφορία, αλλά πείτε μου παρακαλώ αν γνωρίζετε κάτι. 


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gaidaki said:

@gtkt1311 @Ioanna2* Έχω βοήθεια μεσημέρια κυρίως , να ξαπλώσω λίγο ή να φέρουν φαγητό οι γιαγιάδες, αν δεν εχω μαγειρέψει. Πάντως με έξτρα κόσμο ο μεγάλος ειναι χειρότερα. Στη συμπεριφορά του προς εμάς, οχι προς το μωρο ευτυχώς.

Να ρωτήσω κάτι χαζό : ο φαρμακοποιός είπε στον άντρα μου ότι υπάρχει εξέταση του μητρικού γάλακτος για να δουν αν ευθύνεται για κολικούς. Δε μου φαίνεται αξιόπιστη πληροφορία, αλλά πείτε μου παρακαλώ αν γνωρίζετε κάτι. 

Δεν εχω ξανακουσει τετοια εξεταση αλλα πως να οφειλεται στο μητρικο δεν καταλαβαινω. Λογω διατροφης δλδ;

  • Ευχαριστώ 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

ουτε γω εχω ακουσει για εξεταση μητρικου γαλακτος.νομιζω ομως δεν  εχουν καταληξει και οι γιατροι στα  αιτια των κολικων.καλο θα ηταν να υπηρχε μια εξεταση να βοηθουσε τα βρεφη να μην υποφερουν.

Αλζιρακι περαστικά σας .πηγατε νοσοκομειο?

  • Ευχαριστώ 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Πήγαμε , κράτησαν το μωρό μου και με διώξανε .  Γυρνάω σαν την άδικη κατάρα σπίτι , μη σας τύχει

γιατι σε εδιωξαν?στο παιδων το πηγες?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια τι κανετε;Εγω χαθηκα για αρκετο καιρο μπαινω καποιες φορες κ σας διαβαζω αλλα δεν καταφερνω να γραψω..Ηρθε η στιγμη ομως να σας πω κ τα δικα μου νεα..Γεννησα 17.11.17 το αγορακι μου με καισαρικη ο μικρος μου μπηκε στην ΜΕΝΝ λογω ταχυπνιας για 8 μερες...Στη διαρκεια αυτη βεβαια καναμε κ λιγο ικτερο...Εχουμε ακομα βεβαια λογω θηλασμου..Θα ηθελα να μου πει και η καθεμια τα δικα της νεα..Τι κανετε εσεις ;Πως ειναι τα μωρακια σας;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Όχι δεν την έχουν στη μεν αλλά στο θάλαμο με τα νεογνά , όπως πολλές ξέρουν εδώ μέσα είναι πολύ δύσκολα να μην το έχω μαζί μου, ξυπνάω και την ψάχνω μέσα στον ύπνο μου . Ακόμα δεν βρήκαν τι έχει και κάνει διάρροια αλλά ένα ένα τα αποκλείουμε νιώθω αισιόδοξη ότι θα μου την δώσουν την Τρίτη το πολύ 

  • Μου αρέσει 1

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Alzira είπε:

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Όχι δεν την έχουν στη μεν αλλά στο θάλαμο με τα νεογνά , όπως πολλές ξέρουν εδώ μέσα είναι πολύ δύσκολα να μην το έχω μαζί μου, ξυπνάω και την ψάχνω μέσα στον ύπνο μου . Ακόμα δεν βρήκαν τι έχει και κάνει διάρροια αλλά ένα ένα τα αποκλείουμε νιώθω αισιόδοξη ότι θα μου την δώσουν την Τρίτη το πολύ 

Περαστικα στο μωρακι και καλη δυναμη σε εσενα. Φανταζομαι περνας δυσκολα αλλα γρηγορα θα εισαστε και παλι μαζι. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Alzira said:

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Όχι δεν την έχουν στη μεν αλλά στο θάλαμο με τα νεογνά , όπως πολλές ξέρουν εδώ μέσα είναι πολύ δύσκολα να μην το έχω μαζί μου, ξυπνάω και την ψάχνω μέσα στον ύπνο μου . Ακόμα δεν βρήκαν τι έχει και κάνει διάρροια αλλά ένα ένα τα αποκλείουμε νιώθω αισιόδοξη ότι θα μου την δώσουν την Τρίτη το πολύ 

Περαστικα ευχομαι, απ οτι καταλαβαινω δεν ειναι κατι σοβαρο ευτυχως, πρωτα ο Θεος να βγει το μωρακι την Τριτη να πατε σπιτι να ηρεμησετε...

@tinkerbell1991να σου ζησει το μωρακι γερο κ δυνατο! Κ εμενα ειχε ταχυπνοια η πρωτη αλλα εμεινε 1 μερα μεσα χωρις να ειναι διασωληνωμενη. Σε ποιο μαιευτηριο ησουν;


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...