Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

ΓΑΝΤΙΑ SPA ΒΑΘΕΙΑΣ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗΣ ΧΕΡΙΩΝ+ΜΑΝΟ ESSIE+APIVITA ΚΡΕΜΑ/10 ΕΥΡΟ ΟΛΑ ΜΑΖΙ


Recommended Posts

SPA GLOVES SEPHORA ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΓΑΝΤΙΑ ΒΑΘΕΙΑΣ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ.ΓΙΑ ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΧΡΗΣΕΙΣ Ο.ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΑΠΑΛΑ ΚΑΙ ΛΑΜΠΕΡΑ.

TA ΦΟΡΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΑΜΕΣΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΕΡΓΙΟΓΟΝΑ ΚΑΙ ΧΗΜΙΚΑ ΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ.EINAI SOLD OUT ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ !

ΜΑΖΙ ΔΩΡΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΝΟ ESSIE ΣΕ ΣΚΟΥΡΟ ΠΟΛΥ ΣΚΟΥΡΟ BLACK BURGENDY KAI APIVITA HAND CREAM JASMIN TEA ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ

ΔΙΝΟΝΤΑΙ 10 ΕΥΡΟ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ

ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΕΙΛΤΕ ΠΜ ΜΕ ΤΟ ΜΕΙΛ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

:-D:-Dεπειδη εμεις οι μανουλες το πρωτο που φθειρουμε καθημερινα απο συνεχη χρηση... ειναι τα χερακια μας  μας αξιζει μια ωρα πολυτελειας..

τα γαντια βαθειας επανορθωσης θα επαναφερουν το ευαισθητο δερμα των χεριων σε μια υγιη κατασταση..προλαβετε η προσφορα ειναι χαρισμα...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...