Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

να σας ζησουν τα παιδακια σας σε ολα τα κοριτσια....μακαρι να αξιωθω κι εγω και να μπορω να μεγαλωσω 2 και 3 παιδακια......ναι ειναι το πρωτο μου μετα απο 22 μηνες προσπαθειας,εχω αγχωθει πολυ η αληθεια ειναι αλλα εχω κι αισιοδοξια ομως.....ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα ωρες ωρες εχω κατι ερωτησεις να κανω που ντρεπομαι και το γιατρο να ρωτησω ακομα......ευχαριστω πολυ για την απαντηση.


6RVmp3.png

6Kqep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να σας ζησουν τα παιδακια σας σε ολα τα κοριτσια....μακαρι να αξιωθω κι εγω και να μπορω να μεγαλωσω 2 και 3 παιδακια......ναι ειναι το πρωτο μου μετα απο 22 μηνες προσπαθειας,εχω αγχωθει πολυ η αληθεια ειναι αλλα εχω κι αισιοδοξια ομως.....ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα ωρες ωρες εχω κατι ερωτησεις να κανω που ντρεπομαι και το γιατρο να ρωτησω ακομα......ευχαριστω πολυ για την απαντηση.

Καλέ να ρωτάς ό,τι θέλεις γι' αυτό μαζευόμαστε εδώ:):):):) Όλα καλά θα πάνε!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

καλωσορίζω τις νέες αφίξεις!!

εύχομαι σε όλες τις μέλλουσες μανούλες αυγουστου '11 να έχουμε μια υπεροχή νέα χρονιά..

οσο όμορφα φεύγει το 2010 να έρθει και να συνεχίσει το 2011..

πολλα φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια να εχουμε!!! ειναι το πρωτο μου και νομιζω οτι αυτη η πρωτοχρονια θα μου μενει αξεχαστη γιατι ειμαι πολυ χαρουμενη:lol::lol::lol::lol::lol: το 2011 θα μας φερει το καλυτερο δωρο


IEJ0p3.png lqkDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  1. xanthi. 8/8/2011
  2. christy@ 11/8/2011
  3. makon 12/8/2011
  4. nefeli18 15/8/2011
  5. xanp 15/8/2011
  6. m4ril0u 23/8/2011
  7. rianna 23/8/2011
  8. emi 24/8/2011
  9. Anastasia81 27/8/2011

Ενημέρωσα και το πίνακά μας με την νέα μας άφιξη.Κορίτσια τον πίνακα μπορεί να το έχει όποια θέλει έτσι δεν διεκδικώ αποκλειστικότητα να ξέρετε....Με το καλό μακον και σένα όλα καλά να πάνε εύχομαι.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κι ευτυχισμένη να έχουμε γεμάτη υγεία, χαμόγελα και ευτυχισμένες στιγμές:-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P:razz::-P

Να χαιρόμαστε όλους τους εορτάζοντες και με το καλό τα μωράκια μας :wink::wink::wink::wink::wink: Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε κορίτσια!!!!!


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ με τη σειρά μου εύχομαι να έχουμε μια καλή χρονιά με μια τέλεια, χωρίς προβλήματα εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε στα χέρια μας μωράκια υγειή και τυχερούλια!!!


DVymp3.png

Gfjgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλά κια καλή χρονιά!! οτι καλυτερο για όλες σας!! ε το καλο τα μωρακια μας!!!

Ειμαι 6 εβδομαδων με πιθανη ημερομηνια τοκετου 28/8 αν και λογω καισαρικης μαλλον παω νωριτερα!!

Να εχουμε όλες μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

και εγώ εδώ με αρκετό άγχος γιατί έχω μια παλίνδρομη στο ιστορικό μου. Ακούσαμε καρδούλα στις 28.12 και ήρθε και η δικιά μας καρδούλα λίγο στη θέση της. Με υπομονή, αισιοδοξία και πολλά χαμόγελα, όλα καλά θα πάνε για όλες μας. Η δική μας ΠΗΤ είναι στις 18.08.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...