Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια. Τελείωσα με τη μετακόμιση αλλά δεν έχω συνδέσει ακόμα internet.

Θα ήθελα να ρωτήσω για το εμβόλιο της Ερυθράς - Παρωτίτιδας - Ιλαράς MMR.

Το κάνατε στα παιδιά σας? ή σκοπεύεται να το κάνετε τον 15ο μήνα. Μου είπε η γιατρός να το κάνω σε 2 μέρες και έχω αγχωθεί πολύ.

Περιμένω απάντησή σας, καλό σας βράδυ.


tBf6p3.png?nUqbXZE4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα Βασούλα!

Εμας δεν μας εχει αναφερει τιποτα για το εμβόλιο ουτε εχει σημειωσει κατι στο βιβλιάριο οποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω!


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσια!ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις ....διαβασα το μνμ σου Ξανθη μου και ρωτησα και δυο ξαδερφες μου που το κανανε 16 μηνων και το ακυρωσα αμεσως.....ηθελε να μου το κανει απ το 12 μηνα...εγω ομως δε θελω να το κανω τοσο νωρις!πολλα φιλια σε ολες σας!


tBf6p3.png?nUqbXZE4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Ξανθή μου πόσο δίκιο έχεις!!! Όταν ήμασταν με τις κοιλιές τούρλες γράφαμε όλους μας τους προβληματισμούς μας, τις στεναχώριες μας, τις χαρές μας!!!

Το εγκαταλείψαμε το καφέ μας!... Ευτυχώς που διατηρούμε βέβαια την επικοινωνία μας με το φατσοβιβλίο!!!


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο Ξανθή μου!

Σήμερα πήγα την μεγάλη ρυθμική. Την προηγούμενη εβδομάδα την πήγα μπαλέτο.

Επειδή η ρυθμική έχει πιο ένταση πιστεύω ότι θα της ταιριάξει καλύτερα... όπως είπε και η ίδια προτιμάει την "αρυθμική"!!! Άντε να δούμε!!! Ο μικρός έπαθε πάλι μετάλλαξη και κόλλησε πάλι επάνω μου (εκεί που είχε κολλήσει στον πατέρα του)... Κάθε πρωί μόλις τον αφήνω στην γυναίκα έχουμε κλάμα!!! Θέλω να περάσει γρήγορα ο καιρός και να μεγαλώσει, ώστε να τον πάω παιδικό και να γίνει πιο ανεξάρτητος, όπως η Ηλιάνα.


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι είσαστε 4 πλέον....Η ρυθμική μου αρέσει και μένα είχα πάει το καλοκαίρι σε παράσταση που ήταν μια γειτονοπούλα που παίζουν με τον Σ και ξετρελάθηκα...Μακάρι όταν φτάσει και η Α στη σωστή ηλικία να θέλει να πάει...

Εμείς ποδόσφαιρο πάμε τον μεγάλο και την έχει δει ποδοσφαιρισταράς χαχαχα όλη την μέρα με μια μπάλα...

Εμένα Ρενέ μου πάλι η μικρή με θέλει μεν από μακριά δε μόλις πάω να την πάρω αγκαλιά τρέχει μακριά χαχαχα


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ώρες ώρες δε θα με χάλαγε να τρέχει μακριά!!!!:P:p:p

Ιδίως αυτές τις μέρες που παίρνω και χάπια για τη μέση μου! Έχει γίνει ασήκωτος ο άτιμος.... :tongue::tongue:

Σε λίγα χρονάκια θα τρέχουμε και οι δύο με τα ίδια αθλήματα μου φαίνεται Ξανθή μου! :-P


81332fc420.png

6e08565c49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ε ναι αγόρι κορίτσι οπότε ταιριάζουμε...Καλά και εμένα χθες με έπιασε η μέση μου πολύ άσχημα δεν μπορούσα να κουνηθώ καθόλου με ζόρι έτσι ξαφνικά όπως ξύπνησα το πρωί


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Εχθές δεν ήρθα δουλειά, τσιμπήσαμε με τη Λένα μια απαίσια γαστρεντερίτιδα από ένα παιδικό πάρτυ που πήγαμε το Σάββατο και ήμαστε και οι δύο χάλια!!!! Ευτυχώς δεν άρπαξε τίποτα ο μικρός να τρέχω χειρότερα. Σήμερα ήρθα βέβαια γραφείο αλλά είμαι τόσο κομμάτια που δε βλέπω την ώρα να φτάσει μεσημέρι να φύγω.....


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Μαριλού!!!

Ποδόσφαιρα και ρυθμικές και μπαλέτα και μουσικές .... :rolleyes:

πότε θα περάσουν τα χρόνια και θα τρεχουμε πανικόβλητες να τα προλάβουμε όλα!


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...