Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Καλημέρα...Βλέπω μεγαλώνει η παρέα μας ωραία...Εμάκι ξάπλα και όλα θα πάνε καλά...Βλέπω ότι έχω και μια συνονόματη ε Ξανθή;;;Αννετάκο να μπαίνεις...

Αχ τι ωραια!! δυσκολο να βρεις συνονοματη...πολυ χαιρομαι!!!!

Κ συνονοματες κ αυγουστομανες!!!!:lol::lol:


1jqHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα, πως ειμαστε σημερα?? ειναι η πρωτη μερα που αργησα να ερθω στην δουλεια μου 1 ωρα γιατι ειχα αναγουλες.γενικα ειμαι καλα εκτος απο καποιες φορες που εχω δυσφορια ανακατωμα,εσεις πως ειστε?


IEJ0p3.png lqkDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γενικά και εγώ καλά είμαι με κάτι ζαλάδες αραιά και που και κάτι σαν φούσκωμα χαμηλά και πονάει το στήθος μου.Τόσο καλά που έχω αρχίσει και ανησυχώ μπας και δεν πάει καλά.Την άλλη φορά ήμουν κομμάτια θυμάμαι και κοιμόμουν συνέχεια και είχα και πολλές αναγούλες.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια!

Εγω την Κυριακή γύρισα απο τις Χριστουγεννιατικες διακοπές και χθες το μεσημερι πήγα για χοριακή.

Το αποτέλεσμα ηταν ενα ωραιότατο 11529 ... :mrgreen:

Στο γιατρο ακομα δεν πήγα, θα τον παρω τηλεφωνο σημερα. Οπότε η ΠΗΤ παίζει αλλα λογικά τελη Αυγουστου (αν όλα πανε καλα) θα σκασει μυτη!

Καλή συνέχεια σε όλες μας!


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω πρησμένη κοιλιά και στήθος, μερικές φορές νιώθω τραβήγματα στην κοιλιά,΄επίσης έχω υπνηλία, αναγούλες και μόνιμα ένα αίσθημα αηδίας,σαν μια τάση για εμετό. Ζαλάδες νιώθω μόνο όταν είμαι με κόσμο και υπάρχει φασαρία.


DVymp3.png

Gfjgp3.png

Link to comment
Share on other sites

  1. xanthi. 8/8/2011
  2. christy@ 11/8/2011
  3. makon 12/8/2011
  4. nefeli18 15/8/2011
  5. xanp 15/8/2011
  6. Dawn 18/8/2011
  7. emi 21/8/2011
  8. m4ril0u 23/8/2011
  9. rianna 23/8/2011
  10. Anastasia81 27/8/2011
  11. taniabell 28/8/2011
  12. mamouna ????

Μαμούνα σε έβαλα τελευταία και μόλις μάθεις ΠΗΤ μας λες έτσι;Με το καλό κοπέλα μου και σε σένα.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα είμαι με πολλή ναυτία και αναγούλες. Έχω ραντεβού και στο γιατρό του ΙΚΑ το μεσημέρι να μου γράψει τις εξετάσεις που μου έδωσε ο γιατρός μου για να πάω να τις κάνω:P


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά αποτελέσματα να έχεις με τις εξετάσεις σου.Εγώ τις έκανα τις πήρα και χθες και όλα καλά...Τώρα μένει να πάω την Δευτέρα αν δούμε ότι πάμε και καλά και να κανονίσω για αυχενική.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

σημερα κλεινω την 9η βδομαδα, το στηθος πρησμενο και ποναει πολυ εδω και 4 βδομαδες και οσο για την κοιλια μου ειναι τεραστια ρε κοριτσια,ρωταω τον γιατρο κ μου λεει κατακρατηση μα τοσο :confused: μια με ρωτησε εκλεισες τον τριτο?? κανενα παντελονι δεν μου κουμπωνει, ο αντρας μου γελαει λεει ''μηπως την φουσκωνεις?'' να φανταστειτε στη δουλεια δεν το εχω πει ακομα και θα το καταλαβουν πριν το πω. πριν μεινω ειμουν 55 κιλα και τωρα που τρωω τα ιδια σχεδον (με λιγα χαρμπουργκερ παραπανω) ειμαι 59 κιλα:mad::mad::mad:.


IEJ0p3.png lqkDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...