Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό; 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

εχω μπει σε δωματιο που κρατανε τα μωρα πολλες φορες και τα εχω δει να τα εχουν στο πλαι με μια κουβερτουλα πισω.γι'αυτο απορω γιατι δεν κανει το σφηνακι;το ιδιο πραγμα δεν ειναι;

εμεις το δωματιο θα το ξεκινησουμε μαλλον το νοεμβρη για καποιο λογο δεν θελω να το κανω απο τωρα..και επειδη μας εχουν δωσει τα βασικα πραγματα μας μενουν κατι ελαχιαστα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!τι ωραιες οι προετοιμασιες κ γω νιωθω μεγαλη ευλογια που θα αποκτησουμε παιδακι μετα απο τοσο κοπο.θελω μεχρι 3 οκτομβριου που θα μπω στον 8 μηνα να ειναι ολα ετοιμα!εμεις την τεταρτη θα παμε στον γιατρο,μετα απο 1 μηνα,αλλα οσο το νιωθω δεν ανχονομαι οπως στην αρχη που δεν το ενιωθα.θα μας πει κ για την εξεταση ντοπλερ,τελευταια μεγαλη εξεταση 3 τριμηνου!θα δω ποτε θα μας πει βα την κανουμε κ θα σας ενημερωσω

  • Μου αρέσει 1

EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω αρκετά συχνά και χαίρομαι που όλα είναι καλά!!!! Δυστυχώς όμως τις τελευταίες εβδομάδες δεν είμαι στο γραφείο αλλά στη γύρα και το απόγευμα σπίτι έχω το ζουζουνι και δεν προλαβαίνω να γράψω. Στις 30/10 σταματάω δουλειά και ελπίζω θα έχω χρόνο. 

Την μικρούλα την είδαμε την προηγούμενη εβδομάδα, μεγάλωσε έφτασε 800 γρ., έχει γυρίσει προς τα κάτω και πάνε όλα καλά! 

Περιμένω να καθισω να φτιάξω το δωμάτιο των παιδιών.... Η κουνιαδα μου μου έφερε ρούχα για την μικρή και θέλω να πάρω κρεβάτι για τον μεγάλο. Από το καλοκαίρι έρχεται και κοιμάται μαζί μας. Την κούνια την έχουμε διακοσμητικη :-P 

  • Μου αρέσει 2

NGf6p2.png

AFi6p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mariachi είπε:

Καλημέρα κορίτσια . Είμαι στο ιατρείο για την καμπύλη . Ήδη έχω μια μισή ώρα και βαριέμαι . Επίσης κόντεψα να λιποθυμήσω πέντε λεπτά πριν κλείσω την πρώτη ώρα . 

Καλημέρα και καλή επιτυχία. Το ήπιες γρήγορα; Η γλυκόζη στις περισσότερες κάνει κάτι τέτοια γι αυτό την πίνουμε αργά...

  • Μου αρέσει 1

zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , SFSI81 είπε:

Καλημέρα και καλή επιτυχία. Το ήπιες γρήγορα; Η γλυκόζη στις περισσότερες κάνει κάτι τέτοια γι αυτό την πίνουμε αργά...

εμενα μαλιστα μου το επισήμαναν και οι νοσηλευτριες οτι εχω δεκα λεπτα μπροστα μου να το πιω και να μην πεσω με τα μουτρα 

  • Μου αρέσει 1

tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ έχω πάρει μηχανάκι για το ζ'αχαρο και μετράω συνέχεια!

@rainbow έχω και εγώ μπερδευτεί με αυτά τα σφηνάκια! πάντως και εγώ δεν έχω κάνει τίποτα από δωμάτιο και από πράγματα!!! Περιμένω από μία καλή φίλη καρότσι και βρεφικό κάθισμα αυτοκινήτου (που κουμπώνει και στο καρότσι) και έχω καταλήξει εγω να αγοράσω μία καλαθούνα, έστω και αν την κρατήσω για λίγους μήνες! Θα προσπαθήσω βέβαια να βρω την πιο μεγάλη! Επίσης περιμένω και κούνια από την ίδια φίλη! Κατά τον Νοέμβριο, όταν θα σταματήσω και τη δουλειά, θα πάω να πάρω πραγματάκια για τη μπέμπα! Από βαλίτσα για το μαιευτήριο, έχω πάρει μόνο ένα νυχτικό για μένα!!!


5Uz8p2.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mariachi είπε:

@SFSI81  και @Οντετ Το ήπια γρήγορα . Λες για αυτο να το έπαθα ; Φοβήθηκα ότι επειδή αντέδρασα έτσι σημαίνει πως έχω ζάχαρο . Το απόγευμα θα έχω τα αποτελέσματα 

Ναι κορίτσι μου μάλλον γι αυτό...δεν είναι ένδειξη κακού αποτελέσματος η ζαλάδα... εγώ το ήπια αργά δεν ζαλίστηκα και ανέβηκε στα ύψη :-D

  • Μου αρέσει 1

zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Faith 30 είπε:

@Mariachi υπομονη!εγω το ηπια μονορουφι κ μαρεσε κιολας!καλα αποτελεσματα να εχεις!!!

Μα δεν το βγάζουν και αυτοί με γεύση μοχίτο να το πίνουμε πιο εύκολα!!

  • Μου αρέσει 3

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...