dimitroula30

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018

Recommended Posts

@CME2205 περαστικά στη μικρή σου. Κοιτά άδεια δεν ξεκίνησα Καθότι άνεργη .... τα χαρτιά για το επίδομα κατέθεσα .αλλα άμα δούλευα είχα δικαίωμα να καθησω από σήμερα 

G7kLp3.png

Διαφημίσεις

@Mariachi καλημέρα!!!! Τι χαρτιά χρειάζονται? Τελειωσα κι εγώ σεζον και μπηκα ταμειο ανεργίας..και τώρα που θα ανέβω στην Αθήνα να πάω να καταθέσω κι εγώ..αλλά δεν απαντάνε στα τηλέφωνα... :(

gLKFp3.png

@Biscottinomum καλημέρα . Τουλάχιστον Θεσσαλονίκη απανταν .λύση της σύμβασης εργασίας , χαρτί από ΟΑΕΔ ότι παίρνεις επίδομα , βιβλιάριο ασθένειας , βιβλιάριο κατάθεσης χρημάτων όπου είσαι εσύ ο δικαιούχος και γνωμάτευση από γιατρό ΙΚΑ με την ΠΗΤ σου (εμένα ήταν η γιατρός μου , όποτε μου έδωσε εκείνη ) . Εγώ είχα πάρει κ την β επιπέδου μαζί μου μν μου έλεγαν Τπτ , αλλά δεν την ήθελαν . 

• Μου αρέσει 1

G7kLp3.png

Καλημέρα κορίτσια!!! Ήρθε ο χειμώνας :) καιρός του ήταν!

@Mariachi πολύ ωραίο τικεράκι χριστουγεννιάτικο! 

On 19/11/2017 at 8:50 ΜΜ, dimitroula30 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; εγω τωρα που σας γραφω νομιζω πως το μπεμπακι μου εχει λοξυγγα!! Αν δεν ειναι λοξυγγας τι θα μπορουσε να ειναι αυτο που νιωθω;;

δημητρούλα κι εμένα μια μέρα την προηγούμενη εβδομάδα πρέπει να είχε λόξυγγα.. περίεργη αίσθηση ήταν, επαναλαμβανόμενη και ρυθμική..ας είναι καλά τα μαναράκια κι ας έχουν και λόξυγγα! :) 

@CME2205 περαστικά στην μικρούλα σου! πώς είναι? έπεσε ο πυρετός?

εγώ κορίτσια μου πήγα χθες στον ενδοκρινολόγο, όλα καλά, αλλά μου είπε ότι δεν πρέπει να πάρω άλλο βάρος, γιατί το ζάχαρο ανεβαίνει περισσότερο όσο παχαίνεις..οπότε πολλή προσοχή από δω και πέρα. και πολλές πράσινες σαλάτες χαχαχαχαχα πήγαμε και στο mothercare στον Ταύρο που έχει bazaar για όποια ενδιαφέρεται...

• Μου αρέσει 1

yq7Ip3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , rita# είπε:

Καλημέρα! μπήκαμε στην 30η Εβδομάδα σήμερα...Πώς περνάει ο καιρός...

@elenakith είχε τπτ ακόμα ή έχουν εξαφανιστεί όλα?

από ρούχα και παπούτσια είχε αρκετά, για μωρά και μικρά παιδιά μέχρι 3 ετών, για 4-5 ετών δεν είδα τίποτα...μου φάνηκε ότι είχε πιο πολλά κοριτσίστικα και ζήλεψα λίγο χιχιχιχι

κρίμα που δεν είχε καλοκαιρινά, γιατί χειμωνιάτικα είχα ήδη πάρει για μέχρι 3 μηνών και μετά νομίζω θα χρειαστούν ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά...ξέρεις αν κάνει bazaar και με καλοκαιρινά την άνοιξη? 

κορίτσια για το μαιευτήριο για καισαρική, νυχτικά κοντομάνικα ή μακρυμάνικα? έχει όντως τόσο πολλή ζέστη που λένε?

yq7Ip3.png

@elenakith ευχαριστώ πολύ . Είπα μια που πλησιάζουν τα Χριστούγεννα κ αρχίσαμε να στολιζουμε , ας στόλιςω κ εγώ , Χαχαχαχα . 

Κοριτσια εσάς έχει αρχίσει καθόλου το στήθος σας να βγάζει πρωτογαλα;

G7kLp3.png

Καλημέρα ζουζουνίτσες μου!! Προτελευταία εβδομάδα στην δουλειά και ανυπομονώ πλέον να περάσουν οι μέρες να καθίσω να ξεκουραστώ γιατί  πλέον κουράζομαι όλη μέρα σε μια καρέκλα και μπροστά στον υπολογιστή!! Α'υριο έχουμε ραντεβού να δούμε τον ταρζανάκο μας , που νομίζω έχει περάσει πολύς καιρός από την τελευταία φορά!! @Mariachi μου χθες παρατήρησα τις πρώτες σταγόνες κι εγώ!! πολύ περίεργο μου φάνηκε!! Και του χρόνου να είστε γεροί να στολίσετε με το ζουζουνάκι σας παρέα!!! Εγώ θα στολίσω το άλλο σ-κ. Ύστερα έχω να ραφτώ και για τον γάμο του κουνιάδου!! Ευτυχώς είναι μόνο στέψεις γιατί δεν θα άντεχα παραπάνω. 

• Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα