Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      στην κούνια πότε μεταφέρονται τα μωρά? στο χρόνο?

      Καλέ πιο χρόνο στους 6 μήνες  άντε 7 το πολύ αν είναι μικροκαμωμένο το μωρό δεν χωράει στο λίκνο Κ εκεί αρχίζει να γίνετε Κ επικίνδυνο γιατί ξεκινάει το παιδί να σηκώνετε μόνο του στον κωλο του κ να καθετε οπότε θέλει ψηλά κάγκελα . 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!

@Μανιταρι Μαγικο να ζησουν παντα ευτυχισμενοι! Με το καλο και ενα ανηψακι τωρα!!!

Πως ειστε κοριτσια σημερα; εγω παλι τα στραβα μου εχω παρολο που αυτες τις μερες εχω βγει αρκετα. Πρεπει να στρωθω και λιγο γιατι τον Ιουνιο εχω μια ομιλια και πρεπει να αρχισω να την ετοιμαζω και βαριεμαι πολυ!!

Νομιζω πως αν δεν αρχισουμε να κοιμομαστε ολη νυχτα δεν προκειται να συνελθω!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! @CMESευχαριστω να εισαι καλα!!εγω κοριτσια δεν πηγα στο τραπεζι κ οχι γτ εφταιγε ο μικρος αλλα ο αντρας μου.γενικα εχει ενα θεμα με πολυκοσμια κ τετοια ο μικρος ειχε λιγη γκρινια στην εκκλησια καθοντουσαν εξω κ απο τον κοσμο ψιλογκρινιαζε κ κανανε βολτες.ε μετα ο αντρας μου δεν τον κραταγε στη μανα μου ουτε στην πεθερα μου ηθελε να τον αφησει για λιγο απλα να παμε κ να φυγουμε.ηθελε να τον παρει να τον φερει σπιτι κ εγω να παω την δευτερα που θα ειχε λεωφορειο.ε αυτο δεν επαιζε κ αναγκαστηκα φυγαμε.στην ουσια ο αντρας μου ειχε το προβλημα οχι το παιδι.εχω στεναχωρηθει πολυ παω να σκασω!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Καλημερα κοριτσια!! @CMESευχαριστω να εισαι καλα!!εγω κοριτσια δεν πηγα στο τραπεζι κ οχι γτ εφταιγε ο μικρος αλλα ο αντρας μου.γενικα εχει ενα θεμα με πολυκοσμια κ τετοια ο μικρος ειχε λιγη γκρινια στην εκκλησια καθοντουσαν εξω κ απο τον κοσμο ψιλογκρινιαζε κ κανανε βολτες.ε μετα ο αντρας μου δεν τον κραταγε στη μανα μου ουτε στην πεθερα μου ηθελε να τον αφησει για λιγο απλα να παμε κ να φυγουμε.ηθελε να τον παρει να τον φερει σπιτι κ εγω να παω την δευτερα που θα ειχε λεωφορειο.ε αυτο δεν επαιζε κ αναγκαστηκα φυγαμε.στην ουσια ο αντρας μου ειχε το προβλημα οχι το παιδι.εχω στεναχωρηθει πολυ παω να σκασω!! 

Κριμα κοριτσακι μου! Αχ αυτοι οι αντρες μας!! Πνιγονται σε μια κουταλια νερο! Κι ο δικος μου οταν κλαιει ενα απο τα δυο παιδια παθαινει πανικο!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@CMESτο μονο καλο που μπορω να σκεφτω οτι βγηκε απο ολο αυτο ειναι οτι δεν θα ξαναφησω( οσο μπορω) το παιδι στην πεθερα μου κ αυτη τη φορα εχω πατημα γτ οταν του ειπε η πεθερα μου να το κρατησει της ειπε" εσυ τα παιδια σου τα μεγαλωσες" οποτε αν μου ξαναπει να το κρατησει  η μανα του για να παμε καπου η θα παει μονος του η θα παμε κ οι τρεις!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESτο μονο καλο που μπορω να σκεφτω οτι βγηκε απο ολο αυτο ειναι οτι δεν θα ξαναφησω( οσο μπορω) το παιδι στην πεθερα μου κ αυτη τη φορα εχω πατημα γτ οταν του ειπε η πεθερα μου να το κρατησει της ειπε" εσυ τα παιδια σου τα μεγαλωσες" οποτε αν μου ξαναπει να το κρατησει  η μανα του για να παμε καπου η θα παει μονος του η θα παμε κ οι τρεις!!!

Μα τι μυγα τον τσιμπησε; ουτε η μανα του δεν ηθελε να το κρατησει;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESαυτη η ιδια μυγα που τον τσιμπαει παντα σε περιπτωσεις με πολυ κοσμο.φαντασου οτι ντρεποταν να γνωρισει τους δικους μου κ ζουσαμε μαζι δυο χρονια.ειχε γνωρισει την μαμα μου κ ειχε δει μια φορα τον μπαμπα μου.οταν αποφασισε να ερθει σπιτι επισημα κ αφου ειμαστε μαζι 3,5 χρονια πεθανε ο μπαμπας μου λιγες μερες πριν.ηταν αυτος που μου το ειπε κ με πηγε σπιτι.κ γνωρισε ολο μου το σοι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESαυτη η ιδια μυγα που τον τσιμπαει παντα σε περιπτωσεις με πολυ κοσμο.φαντασου οτι ντρεποταν να γνωρισει τους δικους μου κ ζουσαμε μαζι δυο χρονια.ειχε γνωρισει την μαμα μου κ ειχε δει μια φορα τον μπαμπα μου.οταν αποφασισε να ερθει σπιτι επισημα κ αφου ειμαστε μαζι 3,5 χρονια πεθανε ο μπαμπας μου λιγες μερες πριν.ηταν αυτος που μου το ειπε κ με πηγε σπιτι.κ γνωρισε ολο μου το σοι.

Και με τους δικους του συγγενεις το παθαινει ή μονο με τους δικους σου; 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESκ με τους δικους του το παθαινει αλλα με τους δικους μου ειναι λιγο περισοτερο.ο λογος που δεν κανουμε θρησκευτικο γαμο ειναι γτ ντρεπεται κ τον πιανει αγχος. 

Παντως ο γαμος ηταν πολυ ομορφος κ ρομαντικος!! Κ η νυφη αλλα κ ο γαμπρος ηταν τελειοι πολυ ομορφο ζευγαρι κ ο γαμος σε ξωκλησι στην παραλια πολυ νησιωτικος.συγκινηθηκα η αληθεια ειναι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESκ με τους δικους του το παθαινει αλλα με τους δικους μου ειναι λιγο περισοτερο.ο λογος που δεν κανουμε θρησκευτικο γαμο ειναι γτ ντρεπεται κ τον πιανει αγχος. 

Αν το αναγνωριζει απο μονος του πως γινεται υπερβολικος τοτε ισως καλο ειναι να κανετε καποιες συζητησεις σε ηρεμο τονο για να καταλαβει το προβλημα. Ειναι ενα θεμα που πρεπει να λυσει γιατι μπορει να δημιουργησει προβλημα στην κοινωνικοποιηση του παιδιου. Δηλαδη δεν θα κανει παρτυ γενεθλιων στο παιδι; δεν θα πατε να τον καμαρωσετε σε σχολικες γιορτες;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMES το εχουμε συζητησει ααααααπειρες φορες το ξερει το θεμα του.εχει κ ενα γενικοτερο αγχος που τον διακατεχει γενικοτερα που κανει χειροτερη την κατασταση.οχι δεν θα εχει προβλημα για γεννεθλια του παιδιου γτ δεν θα ειναι διακοσια ατομα αντε να ειναι 10-15.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMES το εχουμε συζητησει ααααααπειρες φορες το ξερει το θεμα του.εχει κ ενα γενικοτερο αγχος που τον διακατεχει γενικοτερα που κανει χειροτερη την κατασταση.οχι δεν θα εχει προβλημα για γεννεθλια του παιδιου γτ δεν θα ειναι διακοσια ατομα αντε να ειναι 10-15.

Κριμα βρε κοριτσι μου! Εγω ειμαι γενικα πολυ του τζερτζελου και της υπερπαραγωγης και θα με στενοχωρουσε να μην κανω εναν ανοιχτο θρησκευτικο γαμο. Δεν ειναι ομως ολοι ετσι!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια τις τελευταιες μερες νιωθω κατι πολυ περιεργο! Ξεκινησε πριν ενα 10ημερο οπου ειχα πολυ εντονους πονους σε ολο το σωμα οπως οταν εχεις ιωση. Αυτο κρατησε 3 μερες χωρις αλλα συμπτωματα. Στη συνεχεια για αλλες 4 ημερες πονουσε πολυ η μεση μου αλλα κυριως στον υπνο. Μετα περασε κι αυτο και ξεκινησαν κατι πονακια στην κοιλια χαμηλα οπως οταν περιμενω περιοδο. Γενικα νιωθω πως θα μου ερθει περιοδος απο στιγμη σε στιγμη αλλα εχουν περασει τοσες μερες και τιποτα!!! Μου περασε απο το μυαλο ακομα και εγκυμοσυνη, εκανα τεστ πριν 3 μερες και ηταν αρνητικο. Νιωθω οτι θα σκασω και το πρηξιμο ειναι απιστευτο!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...