Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

cmes: Και εγω πιστρυω μαλλον ορμονικο ειναι.μηπως ειναι οι μερες που θα ειχες περιοδο;ο μπεμπης ακομα δεν κοιμαται συνεχομενα το βραδυ;τι ωρα ξυπναει;

μανιταρι μαγικο: Κριμα σου χαλασε το γαμο του αδερφου σου.φανταζομαι τελικα βαφτιση με λιγα ατομα θα κανετε.

εγω κοριτσια εχω μεγαλο προβλημα με τον μπαμπα μου κανει σαν χαζος με τη μπεμπα να μη κλαψει να μην ειναι σε πολυ κοσμο να μην μιλαμε οταν κοιμαται ..οταν κλαιει η μικρη ειναι ετοιμος να βαλει τα κλαματα.μεχρι κ την τηλεοταση εχει απαγορεψει γιατι εχει ακτινοβολια...δεν αντεχεται κ δεν ξερω τι να κανω...

Link to comment
Share on other sites

@rainbow δεν μπορω να υπολογισω γιατι δεν μου εχει ερθει ακομα περιοδος! Ο μπεμπης κοιμαται γυρω στις 12, ξυπναει μια φορα γυρω στις 6 αλλα μετα δεν τον ξαναπαιρνει ευκολα ο υπνος. Συνηθως παει 8-8.30 για να ξανακοιμηθει και γυρω στις 9 ξυπναει η μικρη οποτε παει ο υπνος μου! Για τον μπαμπα σου δεν μπορεις να κανεις και πολλα για το πως νοιωθει, θα του λες ομως καθε φορα πως θες να γινουν τα πραγματα ακομα και αν του το πεις 1000 φορες! 

Εμεις πηγαμε χθες στα πεθερικα μου και ο πεθερος μου εσπασε τα νευρα!! Ειχε λυσαξει να δινει κουλουρια και μπισκοτα στην κορη μου παρολο που του ελεγα συνεχεια να μην της δινει. Ηθελε να της δωσει και σοκολατα ενω του εχω πει χιλιαδες φορες οτι δεν θελω να τρωει γλυκα. Το αποκορυφωμα ηταν οταν μετα το φαγητο τρωγαμε ολοι απο ενα παγωτινι κσι της δινει να φαει οχι μονο παγωτο, αλλα το δικο του που το ειχε γλυψει αυτος!!! Τον προλαβα τελευταια στιγμη και παιρνω τη μικρη να της δωσω λιγο μπισκοτακι απο το δικο μου για να σταματησει να την κυνηγαει να της δωσει γλυκο. Ο αντρας μου μπροστα και δεν ειπε τιποτα!! Κατα τα αλλα μου κανει κυρηγμα μην κολλησουν τιποτα τα παιδια!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESε οχι κ απο το δικο του.τραβηγμενο κ το παγωτινι ειναι νωρις κ ειναι μικρη περα απο το θεμα της ζαχαρης που κανονικα πρεπει να ειναι απαγορευτικη για τα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESε οχι κ απο το δικο του.τραβηγμενο κ το παγωτινι ειναι νωρις κ ειναι μικρη περα απο το θεμα της ζαχαρης που κανονικα πρεπει να ειναι απαγορευτικη για τα παιδια.

Καλα φανταζομαι τι της δινουν οταν δεν ειμαι μπροστα! Δεν παιρνουν απο λογια!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Μανιταρι Μαγικο το θεμα φαγητο και παπουδες ειναι πολυ μεγαλο!! Την κορη μου την κρατουσαν τα πεθερικα μου απο 4 μηνων γιατι επρεπε να γυρισω νωρις στη δουλεια. Την ειχαν 11 ωρες την ημερα + καποια σκ + καποιες διανυκτερευσεις λογω επαγγελματικων ταξιδιων. Οταν συνειδητοποιησα οτι της δινουν οτι γλυκο και ανθυγειινο υπαρχει πριν καν χρονισει εδωσα μεγαλο αγωνα για να τους πεισω, μεχρι και την παιδιατρο εβαλα να τους μιλησει. Δεν αλλαξε απολυτως τιποτα, απλα δεν μου τα ελεγαν και τα συνειδητοποιουσα εμμεσα (πχ εβρισκα σοκολατες στη μπλουζα της ή ενα μισοφαγωμενο γλυκο στο καροτσι). Μετα απλα σταματησα να ασχολουμαι και να συγχιζομαι κι εκανα κι εγω οτι δεν βλεπω!! Οταν ημουν μικρη ημουν στρουμπουλο και φαγανο παιδακι και εχω φαει πολυ bulling για αυτο. Περαν απο τους λογους υγειας δεν θα ηθελα να περασει η κορη μου τα ιδια!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τα γλυκα δεν το κατακαβαινω ντε και καλα να τους δωσουν σοκολατα και εγω με την πρθερα θα εχω προβλημα.το αλλο εγγονι παρ'ολο που προσπαθει η κουνιαδα μου να μην τρωει πολλα τωρα το πασχα ειχε γεμισει το σπιτι με smarties κ μετα δρν ετρωγε

Link to comment
Share on other sites

Το αστειο ειναι οτι η δικια μου δεν πολυενδιαφερεται για γλυκα! Της αρεσουν τα μπισκοτα αλλα η σοκολατες την αφηνουν αδιαφορη. Ε τα πεθερικα μου ντε και καλα να της δωσουν, το ειδε και το ζηλεψε λενε! Να μην το εβλεπε!! Γιατι πρεπει να υπαρχουν σοκολατες πανω στο τραπεζι; αφου ετσι κι αλλιως δεν το ζηλευει, αλλα και να το ζηλεψει τι να κανουμε; αν ζηλεψει δηλαδη να δοκιμασει το απορρυπαντικο θα της το δωσουν;;;;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουνν να κατανοησουν το κακο που τους κανουν οτι κ να πειτε οτι κ να κανετε.κ εγω οταν παω στη κουμπαρα μου η σε ια φιλη μου με πιτσιρικια τους παιρνω γλυκα κ σοκολατες αλλα τα δινω κρυφα στη μαμα τους κ ας τους τα δωσει εκεινη οποτε θελει κ αν θελει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

Δεν μπορουνν να κατανοησουν το κακο που τους κανουν οτι κ να πειτε οτι κ να κανετε.κ εγω οταν παω στη κουμπαρα μου η σε ια φιλη μου με πιτσιρικια τους παιρνω γλυκα κ σοκολατες αλλα τα δινω κρυφα στη μαμα τους κ ας τους τα δωσει εκεινη οποτε θελει κ αν θελει.

Αν της εδιναν γλυκο μια φορα στις 2 βδομαδες που τους επισκεπτομασταν δεν θα ειχα κανενα προβλημα. Σκεψου ομως οτι πριν βγω σε αδεια η μικρη περναγε πανω απο το 50% του χρονου της μαζι τους! Οταν γινεται καθημερινοτητα με ενοχλει, αλλα πιο πολυ με ενοχλει οταν αγνοουν αυτα που λεω εγω!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESσε καταλαβαινω απολυτα αλλα αυτα τα μυαλα δεν αλλαζουν.κραταγα πριν χρονια ενα κοριτσακι που το μεγαλωνε η γιαγια του 86 χρονων τοτε κ ο μπαμπας του που ολη μερα ελειπε για δουλεια.ενω το παιδι ηταν φαγανο ετρωγε το φαγητο του κ καλα μαλιστα κ το φρουτο του κ ολα αλλα τα γαριδακια κ τα γκυκα σοκολατες ηταν παντα σε αφθονια στην καθημερινοτητα του παιδιου.οταν ελεγες στη γιαγια οτι αυτο δεν ειναι καλο αυτη ελεγε ασε το παιδι να γλυκαθει τι θα παθει;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σημερα ηρθε η πεθερα μου κ ο αντρας μου ηθελε να πεταχτουμε σε μια δουλεια.τις προαλλες στο γαμο ο αντρας μου ειπε στην πεθερα μου οτι αυτη τα παιδια της τα μεγαλωσε οταν του ειπε οτι θα μπορουσε να κρατησει εκεινη τον μπεμπακο.κ μου λεει ο αντρας μου αφου ηρθε να τον κρατησει να παμε εκει που θελαμε.κ μπροστα στην πεθερα μου λεω σορυ αλλα αυτη τα παιδια της τα μεγαλωσε η θα τον παρουμε μαζι η θα πας μονος σου.η πεθερα μου το καταλαβε κ του λεει οι βλακειες πληρωνονται.κ μετα μου ειπε να τον ετοιμασω να της τον παω σπιτι της για βολτα.κ της ειπα οτι εχω δουλειες κ δεν μπορω κ μου λεει ετοιμασε τον να τον παρω εγω κ η απαντηση μου ηταν οτι αφου δεν μπορουσε να μεινει ουτε μια ωρα στη μανα μου κ αφου αναγκαστηκα να φυγω απο το γαμο για να ειμαι με το παιδι μου μονο οταν μπορεσω θα τον φερω εγω.το καταλαβε αγριοκοιταξε τον αντρα μου κ εφυγε.αχ πολυ το χαρηκα.

Link to comment
Share on other sites

@rainbowναι η ικανοποιηση ειναι πολυ μεγαλη.κ προς τον αντρα μου κ προς την πεθερα μου.τωρα θα κανει πολυ καιρο να αλλαξει αυτο.ετσι θα το παω μεχρι να χρειαστω εγω κατι κ να της τον αφησω.αλλα κ παλι οχι πολλα πολλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...