Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

καλημ΄ρα κορίτσια!! χθες ξεκινήσαμε να τρώμε κρεμούλα. Δεν ηταν πολύ άσχημη ηπρώτη επαφή με το κουταλάκι. Αλλά νομίζω πως το ρυζάλευρο δεν του άρεσε και πολύ!!Εσάς τι αντίδραση έιχαν τα μωρά?


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!

που χαθηκατε καλε ολες;;; μανιταρι μαγικο : Που εισαι;;; εμεις εχουμε λιγα τρεξιματα ακομα με τη γιαγια..αλλα κατα τα αλλα καλα αππ τεταρτη μαλλον θα ξεκινησουμε το φαγακι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Φαγαμε κρεατοσουπα χτες!!!εχω κανει τις αντλησεις 3 φορες τη μερα..καλυπτω πινει 1 γευμα ξενο την ημερα..κ παω για τις 2 αντλησεις ημερισιως.   Ποτε καθονται χωρις σρηριξη;,

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! Βγαλαμε δοντακι!!! Πολυ ανωδινα ευτυχως!! Πολυ χαρηκα λες και εκανε καποιο κατωρθομα!!!

zinalove: Νομιζω απο τους εξι κ μετα καθονται χωρις υποστηριξη.εμας μας εδωσαν ενα καρεκλακι της pegperego και καθεται μια χαρα..δεν γερνει.εχει και διαφορες κλισεις να ειναι καθιστη κ λιγο πιο πισω και βολευει παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια ευτυχως έχει φτιάξει λιγο ο καιρός κ ανεβαίνει κ η διάθεση μας!!!

εμας άρχισε ήδη να στηρίζεται κανονικά λιγο γέρνει μετά από ώρα αλλά πέφτει κ μπροστά κ γλείφει τα πόδια του κ μετά ξανά σηκώνεται !!

μπραβο για το δοντάκι @rainbow!!! Άντε με το καλό τα παι’δάκια χαχαχαα


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!

@rainbowκαλε εσεις μεγαλωνετε!!! Μπραβο σας για το δοντακι κ πιο πολυ μπραβο που δεν ταλαιπωρηθηκατε.

@ZinaLoveχωρις στηρηξη καθονται γυρω στον 8ο μου εχει πει ο γιατρος.αλλα αν βαλεις το μωρο στο πατωμα( που ειναι σκληρο) το βοηθαει στο να στηρηχτει μονο του.σε κρεβατι η σε καναπε βουλιαζουν κ γερνουν

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κάναμε και μπάνιο στη θάλασσα. Μια χαρά. Την παρασκευή θα πάμε παιδίατρο. Ελπίζω να μας πει να ξεκινήσουμε στεραιες γιατί δείχνει ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Βλέπει που τρώμε και θέλει κι αυτή.


R2E1.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ξεκινήσαμε στερεές σήμερα! Μετά την πρώτη έκπληξη νομίζω το βρήκε πολύ ενδιαφέρον! Μόνο που η κόρη μου ήθελε να ταισει αυτή το μωρο και του έχωνε το κουτάλι μέχρι το λαιμό! Επίσης ξεκίνησα και δουλειά σήμερα. ...ξυπνάω όμως από τις 6 για να προλάβω να τον θηλασω πριν φύγω. 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalfeli: Τι καλα που πηγατε θαλασσα σα ζηλευω..και εγω περιμενω πως κ πως..προς το παρον τη βγαζουμε στη βεραντα..βαζω κ τη μικρη στο καθισματακι για το φαγητο κ μια χαρα

cmes:καλη αρχη!! Πως σου φανκε τωρα ππυ εφυγες απο το σπιτι; η δουλεια τελικα ειναι καλυτερη απο αυτη που ησουν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! ! 

@rainbow η καινούργια δουλειά είναι πολύ καλύτερη! Εκτός του ότι μου αρέσει πολύ περισσότερο,  τώρα είμαι στο σπίτι στις 3 ενώ στην προηγούμενη γύριζα στις 6! Έτσι δεν μου έχει φανεί καθόλου που λείπω αφού έχω όλο  το απόγευμα με τα παιδιά! Καλά με τη χορτοσουπα πολύ πλακα! Αν δεν τον σταματουσα θα την έτρωγε όλη! Είναι φαγανουλι το αγόρι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!

εμεις χθες πηγαμε ατον παιδιατρο..ειναι λιγο της παλιας σχολης στο θεμα του φαγητου αλλα δεν με ενοχλει ιδιαιτερα .θα ξεκινησουμε το απογευμα ρυζαλευρο κ το πρωι φρουτα .αλλα θελω να ειναι κ ο αντρα μου σπιτι την πρωτη φορα να δει κ αυτος τις αντιδρασεις της μικρης οποτε θα ξεκινησουμε το απογευμα...

νομιζω οτι εχω ολο εκρεμοτητες;..και κατι να κανω περναει η μερα κ δεν καταλαβαινω πως..και εχω κ ησυχο μωρο...που να ηραν κ γκρινιαρα...!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια μου εγώ έδωσα φρούτα στον μπέμπη αλλά είδα μια δυσαρέσκεια στο πρόσωπό του. χθες που πρόσθεσα και την μπανάνα μου έκανε εμετό. τι να τον κάνω δεν τα θέλει.

Ωστόσο το ρυζάλευρο του αρέσει πάααρα πολύ, αλλάξαμε μάρκα βέβαια.


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

dimitroula30: Και εμενα ετσι κανει με την μπανανα αναγουλιαζει αλλα το τρωιει με μιση καρδια.. Εγω σκεφτομαι ν; της δωσω μετα σκετο μηλο αχλαδι μηπως της αρεσει καλυτερα η σκετο αχλαδι.γιατι την μπανανα τη βαλαμε μαζι με το μηλο! Το ρυζαλευρο και εμενα το τρωει μια χαρα θα αρχισω να της δινω μεγαλυτερη ποσοτητα.εγω δινω ρυζαλευρο βανιλια που ειναι ωραιο..αφου μπαινω σε πειρασμο να φαω εγω το υπολοιπο αλλα κρατιεμαι ....

Link to comment
Share on other sites

Απο φρουτα κοριτσια το επομενο που θα προσθεσετε να ειναι αβοκαντο! Το βαζεις με οποιονδηποτε συνδυασμο, ειναι πολυ θρεπτικο, δινει στη φρουτοκρεμα πολυ ωραια υφη και για καποιο περιεργο λογο τα παιδια τρελαινονται. Η κορη μου μεχρι τον 8ο δεν αγγιζε τη φρουτοκρεμα. Το αβοκαντο μου το προτεινε μια φιλη και απο τοτε που το εβαζα ετρωγε ενα γεματο μπολ! Απλα κοιταξτε να ειναι λιγο γινωμενα και μαλακα.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...