Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@rainbowμαιντανο ανηθο κ ρυζι εγω δινω.αλλα κρεμυδι δεν εχω δωσει οχι γτ δεν μου το επιτρεπει ο γιατρος δεν τον εχω ρωτησει γτ δεν εχω βαλει ακομα.κ ζυμαρικα βαζω καποιες φορες.ρωτα τον γιατρο σου για σιγουρια.εγω παιρνω συνεχεια τηλ.πρεπει να τον εχω πρηξει τον ανθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

@rainbow κρεμμυδι ανηθο κανονικα (αν και ο ανηθος μαλλον δεν αρεσει πολυ στα μωρα). Ρυζι απο τον 7ο μηνα.

Καλα βρε κοριτσια που ζειτε;;; εγω τον κοιμιζω χωρις ουτε σεντονι και τις περισσοτερες μερες μονο με το παμπερ!!! Κανει πολυ ζεστη!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!

cmes: Εμεις χθες ειχαμε 20 βαθμους το μεσημερι εξω στο σπιτι 24-25 το βραδυ μακρυμανινο μακρυ απο κατω και καλοκαιρινο υπνοσακο( ειναι σαν πολυ λεπτη πικε) καλοκαιρι παντως δεν καταλαβαμε..εγω να φανταστεις μια βδομαδα εβαλα μονο κατι σατεν νυχτικακια που ειχα

 

Link to comment
Share on other sites

@CMESκ εδω κοριτσακι οπως τα λεει η @rainbow ενταξει εγω το φανελακι το φοραω ακομα αλλα ναι το βραδυ εχει ψυχρα.ουτε κ εμεις καταλαβαμε καλοκαιρι φετος.ολο βροχες κ συννεφια.ειχε ηλιο μεχρι το μεσιμερι μετα συννεφια μετα βροχη η κρυο.τρεις εποχες σε μια μερα ζω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καναμε εμβολιο...μας ειπε η παιδιατρος σε 2 μηνες παλι θα μας δει...κ αν θελουμε της μηνυγγιτιδας .κανει 100 ευρω αυτο.κ δεν καλυπτεται δυστυχως.αλλιως το νεο χρονο το επομενο..το εχετε ακουσει εσεις;ειναι προαιρετικο..θα το κανετε εσεις;;κρεμμυδι κ σκορδο κ πιπερια τρωμε..μια χαρα..ξεκιναμε γιαουρτι..να σας ζησει η νεοφωτιστη rainbow!!!εμεις τον οκτωβριο...

Link to comment
Share on other sites

@ZinaLoveναι κ εμας μας ειπε ο παιδιατρος για το εμβολιο της μηνυγγιτιδας οτι αν θελουμε το κανουμε κ κοστιζει 100 ευρω.εμεις θα το κανουμε παντως εχει φοβηθει το ματι μου.εγω σκορδο κ κρεμυδι δεν του εχω βαλει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

zinalove: Ευχαριστω πολυ!

εμας ο παιδιατρος δεν το συνηστα αλλα ειπε αν θελουμε θα μας το κανει..λεει επειδη δεν το εχουν συμπεριλαβει στους απαραιτητους εμβολιασμους εχει ενδιασμους.απο την αλλη διευθυντης της παιδιατρικης προτεινει να το κανουν τα παιδια γιατι θεωρει πως αυτα τα στελεχει κυκλοφορουν στην Ελλαδα.δεν ξερω και εγω τι θα κανουμε..και το ειχα ξεχασει...ποτε πρεπει να γινει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! Εμας μας ειπε οτι μπορουμε να το κανουμε απο τον 9ο εως τον 11ο.αφου πρωτα μου το προτεινε κ αφου του ειπα οτι θα το κανουμε μου ειπε πως καλο ειναι λογο αρκετων περιστατικων σε βρεφη στην ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια! Εμεις το εμβολιο της μηνιγγιτιδας προς το παρον θα το κανουμε στη μεγαλη. Κι εμας η παιδιατρος ειναι επιφυλακτικη ομως εχει πολλα κρουσματα. Αυτο που ζυγιζουν ειναι ουσιαστικα ποσες πιθανοτητες εχει το παιδι να ερθει σε επαφη. Αν πχ δεν εχει αδερφια, ξαδερφια ή γενικα παιδια που πανε σχολειο στο περιβαλλον, αν δεν παει σε κλειστους χωρους με αλλα παιδια (πχ παιδοτοπους) και γενικα δεν πολυβγαινει, τοτε μπορει και να το αποφυγει.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, rainbow είπε:

τι ποτηρακι εχετε για νερο; εγω εχω ενα της Nik και ενωστην αρχη επινε μια χαρα τωρα αρχισε να το εχει για τα δοντια της.και μολις της ερχεται το νερο το βγαζει..

Εμεις εχουμε της ΜΑΜ που το στομιο ειναι μαλακο σαν μπιμπερο. Μια φορα δοκιμασα να του δωσω με ποτηρακι της chicco που εχει σκληρο στομιο αλλα πνηγικε και μετα δεν το ηθελε!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@rainbowκ εγω της nuk εχω με μαλακο στομιο απο πανω κ δεν εχω καποιο θεμα.κ μενα το ο δαγκωνει καποιες φορες γ αυτο του βαζω λιγο νερο αλλα γενικα δεν εχουμε καποιο θεμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...