Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Οντετ είπε:

@Vasiliki88 ...και δεν θα δεις, μην φοβάσαι. Είναι η μήτρα σου που μεγαλώνει.  ολα καλα :)

Σε ευχαριστω πολυ @Οντετ :)μακαρι να ειναι αυτο απλα ο πονος ηταν πολυ εντονος κ γενικα εχω τραβηγματακια κ πονακια στιγμιαια αλλα αυτο ηταν το κατι αλλο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Vasiliki88 είπε:

Καλή σας μέρα.ειμαι να τρελαθω..στις 0245 ξυπνησα με εντονους πονους περιοδου.πονουσα πιο πολυ κ απο οταν ειχα περιοδο.πηρα τον γιατρο μου ειπε να παρω ενα ντεπον κ αν δω αιμα να του πω.μολις πηρα το ντεπον σε 10 λεπτα σταματησαν κ αιμα δεν εχω δει ακομα.:confused::confused::confused:

Καλημέρα, αφού δεν έχεις αίμα να μην ανησυχείς.κι εγω τις πρώτες εβδομάδας είχα πόνους περιόδου και η γιατρός μου είπε πως ειναι απο κούραση.

  • Μου αρέσει 1

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasiliki88 ηρέμησε και εμπιστεύσου τον γιατρό σου. Ξέρω ανησυχείς , είναι λογικό , αλλά ούτε αυτο κάνει καλό στο μωράκι . Πάρε τον τηλέφωνο πάλι και πες του πως θες να δεις το μωρό σου αν πιστεύεις πως αυτο θα σε ηρεμήσει . Όλα καλά θα πάνε !!!! 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με πηρε ο ανθρωπος τηλεφωνο κ μου ειπε οτι πολυ πιθανον να ηταν το εντερο μου γιατι  παιρνω μεγαλη δοση ουτροτζεσταν γιατι νιωθω κ το σταμαχι να γουργουριζει πολυ(δεν ειναι απο την πεινα:-D).

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Vasiliki88 είπε:

Κοριτσια με πηρε ο ανθρωπος τηλεφωνο κ μου ειπε οτι πολυ πιθανον να ηταν το εντερο μου γιατι  παιρνω μεγαλη δοση ουτροτζεσταν γιατι νιωθω κ το σταμαχι να γουργουριζει πολυ(δεν ειναι απο την πεινα:-D).

Μπράβο!!όλα καλα :)

  • Μου αρέσει 1

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Πέρασα, είδα φώς και είπα να μπω μέσα.... Για να πω την αλήθεια μου εχω ΠΗΤ αρχές Φλεβάρη αλλά λόγω προηγούμενων καισαρικών θα ελευθερωθω γύρω στις 20-25 Ιανουάριου ,εχόντων καλώς των πραγμάτων...Η άλλη αλήθεια που μπήκα σαυτην την παρεούλα του Γενάρη, είναι ότι βλέπω πιο πολύ ζωντάνια στις κοπέλες,πιο πολύ διάλογο,πιο ζεστό κλίμα..οι κοπέλες του Φλεβάρη μην με παρεξηγήσουν αλλά σας διαβάζω από την προηγούμενη βδομάδα και έχει σταματήσει η επικοινωνία σας,εδώ και μέρες.εμενα μου αρέσει αυτούς τους μήνες που θα κάνουμε παρέα να μιλάμε συχνά, οπότε με θέλετε στην παρέα σας;Αν ανατρέξετε στις μαμάδες Αυγούστου 2015 θα καταλάβετε τι ρεκόρ συνομιλιών έχουμε κάνει μέσα σε 8 μήνες! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να έχουμε καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες..

Υ.Γ. Κορίτσια το tikeraki μπορείτε να μου θυμησετε πως φτιάχνεται;;πάνε 2 χρόνια απτην τελευταία φορά!

  • Μου αρέσει 3

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλως την, καλημερα! πραγματι ειναι ομορφο να τα λέμε στο οποιο όμορφο ταξιδι μας :)

σχετικά  με το ticker , μπες εδω

http://

global.thebump.com/tickers/pregnancy/select_background και ακολούθησε τα τρία βηματακια, μετα το αντιγραφεις και το κολλας στην υπογραφη σου (στιε ρυθμισεις του προφίλ) προσεξε να αντιγράψεις τον κωδικο εκείνο που αναγράφει απο πανω "Pseudo HTML, UBBCODE, OR BBCODE:Used on many message boards that don't allow HTML.  "


tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, november rain είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Πέρασα, είδα φώς και είπα να μπω μέσα.... Για να πω την αλήθεια μου εχω ΠΗΤ αρχές Φλεβάρη αλλά λόγω προηγούμενων καισαρικών θα ελευθερωθω γύρω στις 20-25 Ιανουάριου ,εχόντων καλώς των πραγμάτων...Η άλλη αλήθεια που μπήκα σαυτην την παρεούλα του Γενάρη, είναι ότι βλέπω πιο πολύ ζωντάνια στις κοπέλες,πιο πολύ διάλογο,πιο ζεστό κλίμα..οι κοπέλες του Φλεβάρη μην με παρεξηγήσουν αλλά σας διαβάζω από την προηγούμενη βδομάδα και έχει σταματήσει η επικοινωνία σας,εδώ και μέρες.εμενα μου αρέσει αυτούς τους μήνες που θα κάνουμε παρέα να μιλάμε συχνά, οπότε με θέλετε στην παρέα σας;Αν ανατρέξετε στις μαμάδες Αυγούστου 2015 θα καταλάβετε τι ρεκόρ συνομιλιών έχουμε κάνει μέσα σε 8 μήνες! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να έχουμε καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες..

Υ.Γ. Κορίτσια το tikeraki μπορείτε να μου θυμησετε πως φτιάχνεται;;πάνε 2 χρόνια απτην τελευταία φορά!

Καλημέρα και Καλωσήρθες!!με το καλό το μωράκι σου!

πατάς σε ενα τικεράκι και σε μεταφέρει στη σελίδα.εκεί βάζεις τα στοιχεία σου, επιλέγεις τα σχεδιάκια που θες και έπειτα αντιγράφεις τον κωδικό bb code.img.Ερχεσαι στο φόρουμ,πας στις  ρυθμίσεις και εκει που λέει " υπογραφή" κάνεις επικόλληση.

 


x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, november rain είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Πέρασα, είδα φώς και είπα να μπω μέσα.... Για να πω την αλήθεια μου εχω ΠΗΤ αρχές Φλεβάρη αλλά λόγω προηγούμενων καισαρικών θα ελευθερωθω γύρω στις 20-25 Ιανουάριου ,εχόντων καλώς των πραγμάτων...Η άλλη αλήθεια που μπήκα σαυτην την παρεούλα του Γενάρη, είναι ότι βλέπω πιο πολύ ζωντάνια στις κοπέλες,πιο πολύ διάλογο,πιο ζεστό κλίμα..οι κοπέλες του Φλεβάρη μην με παρεξηγήσουν αλλά σας διαβάζω από την προηγούμενη βδομάδα και έχει σταματήσει η επικοινωνία σας,εδώ και μέρες.εμενα μου αρέσει αυτούς τους μήνες που θα κάνουμε παρέα να μιλάμε συχνά, οπότε με θέλετε στην παρέα σας;Αν ανατρέξετε στις μαμάδες Αυγούστου 2015 θα καταλάβετε τι ρεκόρ συνομιλιών έχουμε κάνει μέσα σε 8 μήνες! Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να έχουμε καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες..

Υ.Γ. Κορίτσια το tikeraki μπορείτε να μου θυμησετε πως φτιάχνεται;;πάνε 2 χρόνια απτην τελευταία φορά!

καλως την, σου εχω γραψει μήνυμα με οδηγίες που θα πρεπει ωστοσο να εγκριθεί απο την διαχειρίστρια του φόρουμ, οποτε περιμενουμε χαχα.

Πως ειστε σηνερα κοριτσια; 


tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παλι μια απειροελαχιστη ιδέα καφε βλεννας στο πρωινό σκουπισμα βρε κορίτσια . Χωρίς πόνο, χωρίς ενόχληση.  Και μετα ευτυχως τίποτα. wtf ? 

ο γιατρός με καθησυχασε οτι αυτά συμβαίνουν και υπαρχει μεγάλη περίπτωση να συμβαίνουν σε ολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης, εφόσον παίρνω την προγεστερονη μου και οπου βρω ευκαιρια αμέσως καθομαι να ξεκουραστώ δεν εχω κατι να φοβάμαι λεει. Αλλα πώς να μην φοβαμαι; Εσεις όλα πεντακάθαρα στην βδομάδα μου; είμαι μάλλον η ουραγός της παρέας εδω που είμαι ήσασταν και η γνωμη/εμπειριες σας είναι κατι παραπανω απο πολύτιμες 

  • Μου αρέσει 1

tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Οντετ είπε:

παλι μια απειροελαχιστη ιδέα καφε βλεννας στο πρωινό σκουπισμα βρε κορίτσια . Χωρίς πόνο, χωρίς ενόχληση.  Και μετα ευτυχως τίποτα. wtf ? 

ο γιατρός με καθησυχασε οτι αυτά συμβαίνουν και υπαρχει μεγάλη περίπτωση να συμβαίνουν σε ολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης, εφόσον παίρνω την προγεστερονη μου και οπου βρω ευκαιρια αμέσως καθομαι να ξεκουραστώ δεν εχω κατι να φοβάμαι λεει. Αλλα πώς να μην φοβαμαι; Εσεις όλα πεντακάθαρα στην βδομάδα μου; είμαι μάλλον η ουραγός της παρέας εδω που είμαι ήσασταν και η γνωμη/εμπειριες σας είναι κατι παραπανω απο πολύτιμες 

Να ακούς το γιατρός σου και να μην άγχεσαι.κι εγω ειχα που και που στο σκούπισμα,μην ανησυχεις 

  • Μου αρέσει 2

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasiliki88 λες βρε βασιλική μου; μακάρι αυτο να είναι, αν και είχα αρκετα χαλαρη μερα χτες. μπορεί όντως να μας συμβαίνουν αυτά και να μην συντρέχει κατι άλλο οποτε και να μην θέλει και ανησυχία. Σαββατοκυριακο εχουμε μπροστα μας , θα χορτασω καναπέ!

@Anna z σε ευχαριστώ πολυ, ελπίζω να μην είναι τίποτα! οι ορμονες μας αυτη την στιγμή κανουν πάρτι, οποτε ακόμη κι αυτο μπορεί να είναι στο γενικότερο πλαίσιο. 

  • Μου αρέσει 1

tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...