Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@november rain να σου ζήσουν και να τα χαίρεσαι και με το καλό και το τέταρτο  !!!! 

Καλημέρα σε όλες ! Εγώ πάλι κορίτσια κοιμάμαι ατέλειωτες ώρες ! Ξυπνάω γύρω στις 10 ενώ το βράδυ πέφτω από τις 12 και επιπλέον κοιμάμαι και καμία ώρα το μεσημέρι ! 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα παλιές και νέες μανούλες ...εγώ ξύπνησα σήμερα με αναγούλα-ελαφριά ευτυχώς- αλλά έχω τόσες δουλειές που γρήγορα την ξεχασα :-D

Ευχαριστώ για τις ευχές σας, έχω ήδη ένα αγοράκι 2.5 χρ οπότε είμαι πιο χαλαρή παρά το κακό ιστορικό μου. Ξεκίνησα πάλι ηπαρίνες που ίσως με βοήθησαν την προηγούμενη φορά. 

Ούτε εμείς το έχουμε ανακοινώσει πουθενά ακόμη, ίσως μετά την αυχενική ή όποτε νιώσουμε την ανάγκη. Μου φαίνεται πολύ δύσκολο να πάει κτ στραβά και να πρέπει να μπεις στη διαδικασία να μιλάς γι αυτό. :)


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

@november rain να σου ζήσουν και να τα χαίρεσαι και με το καλό και το τέταρτο  !!!! 

Καλημέρα σε όλες ! Εγώ πάλι κορίτσια κοιμάμαι ατέλειωτες ώρες ! Ξυπνάω γύρω στις 10 ενώ το βράδυ πέφτω από τις 12 και επιπλέον κοιμάμαι και καμία ώρα το μεσημέρι ! 

Κοιμήσου τώρα που μπορείς γιατί όταν έρχονται παιδιά στο σπίτι τα ξεχνάς όλα... ακόμα και ένα να έχεις, ποτέ δεν θα είναι όπως παλιά...

3 ώρες πρίν, Synnefaki είπε:

Καλημέρα παλιές και νέες μανούλες ...εγώ ξύπνησα σήμερα με αναγούλα-ελαφριά ευτυχώς- αλλά έχω τόσες δουλειές που γρήγορα την ξεχασα :-D

Ευχαριστώ για τις ευχές σας, έχω ήδη ένα αγοράκι 2.5 χρ οπότε είμαι πιο χαλαρή παρά το κακό ιστορικό μου. Ξεκίνησα πάλι ηπαρίνες που ίσως με βοήθησαν την προηγούμενη φορά. 

Ούτε εμείς το έχουμε ανακοινώσει πουθενά ακόμη, ίσως μετά την αυχενική ή όποτε νιώσουμε την ανάγκη. Μου φαίνεται πολύ δύσκολο να πάει κτ στραβά και να πρέπει να μπεις στη διαδικασία να μιλάς γι αυτό. :)

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ δεν θέλω να ανακοινώνω κάτι πριν το τρίμηνο αλλά ο άντρας μου όλο και κάπου το λέει... σαν πρωτάρης κάνει.ο ενθουσιασμος τελικά δεν φεύγει ποτέ,όσα παιδιά και ναχεις.... μακάρι να πάνε όλα κατ'ευχην Θεού...

3 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

@Synnefaki να χαίρεσαι το παιδάκι σου και να σκέφτεσαι θετικά . Θα πάνε όλα καλά ! Και εγώ έχω πολλές δουλειές και τις κάνω σιγά σιγά , μν πάθουμε και Τπτ ! 

Δουλειές;;; Κουράστηκα και μόνο με την λέξη 

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Ανοικω κι εγω στην παρέα σας μιας και περιμένω το δευτερο παιδάκι μου τον Ιανουάριο του 2018,πρωτα ο Θεουλης!Ευχομαι να πανε ολα καλα για όλες μας!ΤΕΡ 23/4/17,άρα 7 εβδομαδων,ομως η σύλληψη εγινε η 9 η 11/5 με πιθανότερη τη δευτερη ημερομηνία,επομένως καθυστερημένη σύλληψη.Τεσσερα θετικά τεστ και δυο χοριακες.Την Δευτέρα θα πάω στον γιατρό και εύχομαι ολα να ειναι καλα,εχω και λιγο αγχος και χαρα να το δω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Wellb4 καλως μας βρήκες και σε βρήκαμε,έλα να κάνουμε παρέα ,να μοιράσουμε τα άγχη μας και τις χαρές μας!!!Σου εύχομαι όλα καλά την Δευτέρα έως το τέλος.....

Σήμερα πήγαμε στην τελευταία αποχαιρετιστηρια εκδήλωση του σχολείου του γιου μου,(δημοτικό) και έτσι κλείνει μια χρόνια γεμάτη ... όσο σκέφτομαι από που ξεκίνησε και που έχει φτάσει, εκπλήσσομαι ευχάριστα...

Κορίτσια εσάς τα παιδάκια σας τι ηλικίες έχουν; πάνε σχολείο;

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου κι εσενα!Ολα καλα να μας πανε!Εγω εχω μια κορούλα.Τον Ιούλιο θα γινει 3.Θελαμε πολυ ενα δευτερο παιδάκι!Ανυπομονω να    γίνουμε 4 και να εχει αδερφάκι η μικρη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Wellb4 είπε:

Γεια σας!Ανοικω κι εγω στην παρέα σας μιας και περιμένω το δευτερο παιδάκι μου τον Ιανουάριο του 2018,πρωτα ο Θεουλης!Ευχομαι να πανε ολα καλα για όλες μας!ΤΕΡ 23/4/17,άρα 7 εβδομαδων,ομως η σύλληψη εγινε η 9 η 11/5 με πιθανότερη τη δευτερη ημερομηνία,επομένως καθυστερημένη σύλληψη.Τεσσερα θετικά τεστ και δυο χοριακες.Την Δευτέρα θα πάω στον γιατρό και εύχομαι ολα να ειναι καλα,εχω και λιγο αγχος και χαρα να το δω!

Καώς ήρθες!Έχουμε ιδια ΤΕΡ!Εγω υπολογίζω τη σύλληψη στις 8/5 ή λίγο νωρίτερα.

Κορίτσια χθες έκανα τον πρώτο μου εμετό!Ξύπνησα κάπως και μέχρι τις 10 ήμουν τέζα.Μετα τον εμετό ένιωσα λίγο καλυτερα.Σημερα ξύπνησα με το ιδιο αίσθημα.Πως θα την παλέψω αύριο στη δουλειά?Είμαι δασκάλα οπότε έμειναν λίγες μέρες αλλα και πάλι....Στη προηγούμενη εγκυμοσύνη το πρώτο τρίμηνο ήταν όλο καλοκαίρι οπότε δεν είχα θέμα.Κανενα μυστικό για δουλειά και αναγούλες?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Μεγαλώνει το παρεάκι μας, ε; @pontia.gr διάβασα σε προηγούμενα σχόλια για ένα σιροπάκι που έλεγε μία κοπέλα. @Wellb4 καλωσήρθες. ετοιμάζετε γεννέθλια, ε; :)

Επίσης πόσες έχουμε εδώ μέσα ΤΕΡ 23/4; νομίζω αρκετές :-D:-D:-D

  • Μου αρέσει 1

tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

@pontiagr σε μένα το είχαν συστήσει για τις αναγούλες και λέγεται emecalm. Τελικά δεν το χρειάστηκα γτ σταμάτησαν οι αναγούλες ! Όμως και πάλι ρωτά τον γιατρό σου . 

Μπραβο @Synnefaki που το θυμήθηκες ! Το είχα ξεχάσει τελείως :oops:

εγω έχω 14/04/2017. Οι υπόλοιπες ; 

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...