Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Mariachi είπε:

@pontiagr μπράβο ! Άντε με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα του μωρού σας! 

@litsaballet καλώς όρισες στην ομάδα μας και με το καλό ! Υπομονή ! Εύχομαι να είναι κάτι προσωρινό ! 

@Anna z καλώς όρισες και με το καλό ! Πρέπει να είσαι η πιο προχωρημένη εγκυουλα ανάμεσα μας! 

Mariachi η ΠΗΤ μου είναι 30 δεκ-30 Ιαν. Σκέφτομαι πως μιας και ειναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη θα πιάσουμε σίγουρα Ιανουάριο.

για εσας ειναι το πρώτο σας μωράκι;

Ποια εβδομάδα διανύετε;

  • Μου αρέσει 1

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Anna z ναι το πρώτο είναι ! Είμαι 7 εβδομάδων ! Εμάς η γιατρός δεν μας λέει την ΠΗΤ γτ το θεωρεί γρουσουζιά πριν το τρίμηνο ! Προληπτική γιατρός ! Στον υπέρηχο πάντως έγραφε 18/01/2018 . Χαιρομαι που σιγά σιγά μαζευόμαστε ! Αντε να τα λέμε ! 

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

@Anna z ναι το πρώτο είναι ! Είμαι 7 εβδομάδων ! Εμάς η γιατρός δεν μας λέει την ΠΗΤ γτ το θεωρεί γρουσουζιά πριν το τρίμηνο ! Προληπτική γιατρός ! Στον υπέρηχο πάντως έγραφε 18/01/2018 . Χαιρομαι που σιγά σιγά μαζευόμαστε ! Αντε να τα λέμε ! 

Με το καλό λοιπόν και σε σένα το πρώτο σου μωράκι!όλα να πάνε καλά!

θα περάσει αυτό το τρίμηνο και μετά εύχομαι να είμαστε πιο χαλαρές.

  • Μου αρέσει 1

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! αν πανε ολα καλα νομίζω οτι εδω ανηκω κι εγω. ΤΗΠ στις 2/5 κι αισιως σημερα 4w4d και ΠΗΤ 6/2 συμφωνα με τα διαφορα σχετικά σαιτ. Όμως γνωριζοντας εξαρχης οτι παω για καισαρική λόγω προηγουμενων επεμβάσεων στη μητρα, ειμαι λογικα εδώ.

Τον γιατρό μου θα τον δω στο τελος της εβδομαδας κατα τα φαινόμενα. Προς το παρον χοριακες.

Για επιβεβαιωση η πρωτη στις

30/5 110

για πιστοποίηση της ομαλης εξελιξης της

2/6 561 και τωρα άλλη μια την Τριτη για να δουμε ποτε να παω να με δει.

εύχομαι να έχουμε ολες μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη 

  • Μου αρέσει 2

tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3/6/2017 at 6:47 ΠΜ, Οντετ είπε:

καλημερα! αν πανε ολα καλα νομίζω οτι εδω ανηκω κι εγω. ΤΗΠ στις 2/5 κι αισιως σημερα 4w4d και ΠΗΤ 6/2 συμφωνα με τα διαφορα σχετικά σαιτ. Όμως γνωριζοντας εξαρχης οτι παω για καισαρική λόγω προηγουμενων επεμβάσεων στη μητρα, ειμαι λογικα εδώ.

Τον γιατρό μου θα τον δω στο τελος της εβδομαδας κατα τα φαινόμενα. Προς το παρον χοριακες.

Για επιβεβαιωση η πρωτη στις

30/5 110

για πιστοποίηση της ομαλης εξελιξης της

2/6 561 και τωρα άλλη μια την Τριτη για να δουμε ποτε να παω να με δει.

εύχομαι να έχουμε ολες μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη 

Όλα καλά να σου πάνε!!!!με το καλό!


x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

@Vasiliki88 καλημέρα ! Καλωσόρισες ! Μακάρι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και εσύ και όλες μας ! Κατά τα αλλά ήταν εντάξει ο υπέρηχος για το ένα μωράκι ; 

Mariachi καλά ειναι το ένα μου είπε.το ραντεβού έγινε πολύ βιαστικά γιατί στον πρώτο υπερυχο δεν είδε τίποτα κ μου είπε για βιοχημική.ηταν κάτι που δεν περίμενε ούτε αυτός γιατί έχουμε ένα θέμα με τη χοριακη.μαλλομ φταίει το γεγονός ότι ξεκίνησαν 2 σπορακια.θα μάθω την Τετάρτη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Mariachi καλά ειναι το ένα μου είπε.το ραντεβού έγινε πολύ βιαστικά γιατί στον πρώτο υπερυχο δεν είδε τίποτα κ μου είπε για βιοχημική.ηταν κάτι που δεν περίμενε ούτε αυτός γιατί έχουμε ένα θέμα με τη χοριακη.μαλλομ φταίει το γεγονός ότι ξεκίνησαν 2 σπορακια.θα μάθω την Τετάρτη!

Καλωσήρθες!!ολα να σου πάνε καλά!!!να μας ενημερώσεις την Τετάρτη!

  • Μου αρέσει 1

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Έχετε ανακοινώσει σε κανέναν τα ευχάριστα; Εγώ το μοιράστηκα μονο με την κολλητή μου και την ψυχαναλύτρια μου προς το παρόν. Δεν είμαι προληπτική, απλά θέλω όντως να δέσει και να αρχίσει να δείχνει ότι πήρε το δρόμο για καλή εγκυμοσύνη για να το μοιραστω! Ίσως είμαι και κρυψίνους, δεν ξέρω, το βλέπω ως αρκετά προσωπική υπόθεση


tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites

@Vasiliki88 όλα να πάνε καλά και την Τετάρτη περιμένουμε να μας πεις νεωτέρα όπως είπε και η Άννα ! 

 

@Οντετ εμένα οι γονείς μου από την χαρά τους το είπαν σε ολους τους συγγενείς μας και εμείς έχουμε αρχίσει να το λέμε σε φίλους μας . Σκέφτηκα ότι ότι είναι να γίνει θα γίνει και πως θέλω να μοιραστώ την χαρά μου . είναι όμως σύνηθες να ανακοινώνεις μια εγκυμοσύνη μετά τον τρίτο . Οι περισσότεροι αυτο κάνουν . 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...