Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Μανιταρι Μαγικο είπε:

Δικιο εχετε κ οι δυο αλλα δεν ξερω πως να το ξεπερασω αυτο.βεβαια ημουν πολυ περισοτερο κολημενη οσο ηταν πιο μικρος αλλα κ παλι δεν μου εχει φυγει.

@CMESκοιμηθηκες καθολου;

Όσο περνάει ο καιρός και το παιδί αρχίσει να επικοινωνεί γίνεται χειρότερο γιατί τα άτιμα καταλαβαίνουν και χτυπάνε εκεί που πονάει! Η κόρη της αδερφής μου είναι 9 χρονών και η αδερφή μου δουλεύει βάρδιες. Η καλύτερη της μικρής είναι όταν είναι νύχτα γιατί φεύγει όταν κοιμηθεί και γυρίζει μόλις ξυπνήσει να την πάει σχολείο. Της λέει λοιπόν: μαμά θελω να βρεις μια δουλειά να δουλεύεις μόνο νύχτα, θες να γίνεις τραγουδίστρια;;;;

Δεν κοιμήθηκα, κάθομαι να τελειώσω την ομιλία αλλά θα πέσω νωρίς. Εδώ είμαστε και μία ώρα πίσω οπότε θα το εκμεταλλευτώ!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μανιταρι μαγικο: Τι του φορας στο σπιτι; εμενα της εμεινε μια βορμουλα βελουτε και ενα ακομα σετακι κ προσπαθω να της τα βαζω πχ λεπτο παντελονι χοντρη μπλουζα για 3 μερες( αν δεν λερωθει) μετα;;;

δεν λεει να παω να αγοραδω χειμωνιατικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Κορίτσια εμείς εδώ Αθήνα κλασσικά ζέστη αλλά ευτυχώς σήμερα έχει δροσίσει αρκετά οπότε εμείς φοράμε μόνο ένα κορμάκι ολόσωμο κοντομάνικο! Ξεκίνησε καμία κρέας με λαχανικά ;


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

@rainbowτου φοραω μακρυμανικο ζιπουνακι κ παντελονι απο κατω.οταν ειναι στο παρκο η οταν τρωει ζεσταινεται γ αυτο δεν του φοραω κατι αλλο.κ εγω δεν εχω τπτ χειμωνιατικο αλλα εχω κατι φορμακια βαμβακερα μακο κ του τα φοραω κ αυτα

Link to comment
Share on other sites

μανιταρι μαγικο: Εννουσα οτι αυτα τα χοντρα μου φτανουν για 3 μερες συνηθως ανα μια δυο μερες της βαζω αλλα.

geo81: Τυχεροι ειστε...εμεις δεν προκειται να δουμε καλοκαιρι....εμεις ακομα ουτε φρουτε δεν ξεκινησαμε!!

Link to comment
Share on other sites

@rainbowε ναι τι να παρεις τωρα καινουρια ρουχα για μια εβδομαδα;εγω εκανα πατεντα χτες γτ δεν ειχα τπτ να του βαλω.ειχα 4-5 μακο φορμακια αλλα δεν του εκαναν στο υψος.κ πηρα κ εκοψα τα πατουσακια κ μια χαρα τωρα τα φοραμε κ το βραδυ στον υπνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!! Τι ωραιος καλοκαιρινος καιρος!!! Δεν ξερω που να παω τη μπεμπα..σε οποιο δωματιο παμε κουβαλαω κ ενα καλοριφερακι ηλεκτρικο...! Αρχιζω να σκεφτομαι να παμε στους παπουδες που εχουν τζακι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Γυρισα χθες αργα το βραδυ! Πηγα απο την πεθερα μου αλλα τα παιδια ειχαν κοιμηθει. Πηρα αγκαλιτσα τον μικρο και τον θηλασα λιγο, αυτος μισοκοιμοταν! Αυτες τις μερες εβαλα θηλαστρο αλλα την πρωτη μερα εβγαλε αλλα τη δευτερη ουτε 10 ml. Φοβαμαι οτι μου μειωθηκε το γαλα! Η αληθεια ειναι πως τελικα δεν θελω να σταματησει το θηλασμο! Επισης αυτες τις μερες που ελειπα ξεπατωθηκε στις διαρροιες. Νομιζω οτι του επεσε βαρυ που επινε μονο ξενο!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , CMES είπε:

Καλημερα!!! Γυρισα χθες αργα το βραδυ! Πηγα απο την πεθερα μου αλλα τα παιδια ειχαν κοιμηθει. Πηρα αγκαλιτσα τον μικρο και τον θηλασα λιγο, αυτος μισοκοιμοταν! Αυτες τις μερες εβαλα θηλαστρο αλλα την πρωτη μερα εβγαλε αλλα τη δευτερη ουτε 10 ml. Φοβαμαι οτι μου μειωθηκε το γαλα! Η αληθεια ειναι πως τελικα δεν θελω να σταματησει το θηλασμο! Επισης αυτες τις μερες που ελειπα ξεπατωθηκε στις διαρροιες. Νομιζω οτι του επεσε βαρυ που επινε μονο ξενο!

Μήπως οι διάρροιες έχουν να κάνουν με το ότι βγάζει δόντια ; Έτσι κ αλλιώς έπινε ξένο από την αρχή έτσι δεν είναι ; Είδες που θες τον θηλασμο τελικά ; Εμένα μου λείπει τοσοοο πολυυυ ήμασταν με το θηλασμο νομιζω πιο δεμένοι με το μπεμπακι μου !!! Αλλά τι να κάνω τώρα μπορώ κ έχω συνέχεια διαύγεια να τον φροντίζω κ σε όλα τα αλλά !!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

cmes: Πως τα περασες; ελανε τουλαχιστον λιγο καλυτερο καιρο να πας καμια βολτα;ξεκουραστικες; και εγω δεν νομιζω οτι ειναι απο το γαλα ,ισως κρυωσε ισως περναει καμια ιωση.θα δεις.

εγω παντως μετα απο μια μερα το ξεπερασα με το θηλασμο και ειμαι μια χαρα.λιγο την πρωτη μερα μου φανηκε καπως μετα ολα τελεια..ολα στπ μυαλο μας ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Τελικα μαλλον ιοσουλα ηταν, χθες εκανε πρασινα αλλα κανονικα κακα. Ομως παλι καθυστερουμε να αρχισουμε τα φαγητα! Κριμα γιατι ηθελα να εχουμε ξεκινησει πριν γυρισω στη δουλεια για να εχει εξοικειωθει καπως και να μην ταλαιπωρηθει η πεθερα μου! Εμεις θα ξεκινησουμε με χορτοσουπα, μετα κρεας και μετα φρουτα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...