Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Μπραβο κοριτσια εμεις δεν εχουμε ξεκινησει αρνακι ακομα ουτε κ αυγο.εγω το αρνακι το σιχαινομαι ουτε να το βλεπω δεν θελω.αλλα για το παιδι μου θα το μαγειρεψω,θα την κανω την θυσια χαχα βεβαια τις δοκιμες θα τις αφησω για τον αντρα μου. @Geo81ελα μου ντε ολοι κλαιγονται δεν εχουμε λεφτα δεν βγαινουμε κ τα ξενοδοχεια γεματα!!!

@rainbowγια που λετε να πατε κοριτσακι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μανιταρι μαγικο: Για κατσικι πηγαινα αλλα δεν ειχε ο κρεοπωλης.πηρα ενα μπουτι και μου το ξεκοκαλισε αυτος οποτε δεν πευδευτικα καθολου .καλα οσο για τα ξενοδοχεια χαμος και ολα απο 100 € Για ζαγοροχωρια λεγαμε.αλλα το βλεπω να κραταμε τα λεφτα μηπως και παμε εξωτερικο 3-4 μερες αργοτερα γιατι και για διημερο θελεις πολλα λεφτα και σκεφτομαι αξιζει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Πήγαμε στη γιατρό την Κυριακή να δούμε το μωράκι αλλά ακόμη δεν είδαμε καρδούλα . Μάλλον μου είπε ότι ήταν πιο μεγάλος ο κυκλος . Είδαμε το λεκιθικο σάκο με μια ομάδα κυττάρων . Έχω ξανά ραντεβού το Σάββατο. Έχουν ξεκινήσει οι αναγουλες και ομολογώ ότι με ένα μωρό είναι πολύ πιο δύσκολο. Θυμάμαι πέρσι δεν με νοιάζει που ειχα αναγουλες.ισως επειδή ήταν και το πρώτο και είχα πολύ μεγάλη χαρά.ουφφφφ πως θα τα βγαλω περα


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εγω οπως σας ειχα πει ειχα παει ενα ταξιδι για δουλεια. Πηρα μαζι και τον αντρα μου να το κανουμε λιγο σαν εκδρομη και πρωτη φορα μετα απο πολλους μηνες μπορω να πω πως περνουσαμε καλα. Και τοτε μας πηραν τηλεφωνο απο το σπιτι οτι κατι επαθαν και γυρισαμε αρον αρον πισω. Και τα 2 παιδια αρρωστα και φευγω παλι την κυριακη...


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!! Κοριτσια εμεις χθες μαρτυρισαμε..!! Εκει που επινε γαλα γυρισε να δει τον αντρα μου και πνιγηκε..εβγαλε λιγο γαλα και μετα ξεκινησε το μαρτυριο.ολο το βραδυ ειχε σαν μυξες τις εβαζα ορο γινταν πανικος να κλαιει ασταματητα κοιμοταν μονο στην αγκαλια μου μολις την αφηνα κλαμα...ολο το βραδυ ετσι...αφου κοιμηθηκε λιγο τελικα τωρα το πρωι ειναι μια χαρα...αλλα θα την παω μια βολτα δτον παιδοατρο γιατι ακουω κατι σαν χουρχουριτο ..αν ηταν κ σμερα χαλια θα ελεγα αρρωστηαε αλλα τωρα μαλλον την καναμε την εισροφησουλα μας...δεν ξερω αν πιστευετε στο ματι αλλα εγω πιστευω...χθες εστειλα καποιες φωτο της μικρης απο τη βαφτιση δεν νομιζω να ειναι τυχαιο....

cmes: Καλα και εσεις δεν σας θελει καθολου...αμαν και τα δυο...κριμα.ευχομαι περαστικα και να μπορεσετε να ξαναπατε συντομα με τον συζηγο

dimitroula30: Σιγουραβθα ειναι πιο δυσκολα τωρα αλλα θα τα καταφερεις...αφου εχεις και τη μαμα σου πιστευω θα σε βοηθησει αρκετα..εστω ενα φαγητο αν σου κανειμμτωρα δουλευεις ακομα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταρχήν καλημέρα σε όλες !! @CMES περαστικά γλυκιά μου έυχομαι να μην ταλαιπωρηθούν πολύ τα παιδάκια σου.

2 ώρες πρίν, rainbow είπε:

dimitroula30: Σιγουραβθα ειναι πιο δυσκολα τωρα αλλα θα τα καταφερεις...αφου εχεις και τη μαμα σου πιστευω θα σε βοηθησει αρκετα..εστω ενα φαγητο αν σου κανειμμτωρα δουλευεις ακομα;

Δουλεύω ναι αλλά θα δουλέυω και μέχρι να μπω πάλι στο μήνα μου όπως και στο πρώτο. Η μαμά μου η καημένη τα κάνει όλα , κοιτάζει δυο σπίτια στην ουσία. Η ανεπρόκοπη η πεθερά , η οποία έψαχνε αφορμές για να μαλώσουμε για να μην κρατήσει το παιδί και τελικά σκοτωθήκαμε κι έχουμε να μιλήσουμε τρεις μήνες, κάνει τη ζωάρα της. Και είναι και 10 χρόνια νεότερη από τη μάνα μου και μένουμε και στα 200 μέτρα. Συγχύστηκα με τη μέγαιρα τώρα.....


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

dimitroula30: Δεν μππρεις να σταματισεις λιγο νωριτερα τη δουλεια; μακαρι να ειναι γερη η μαμα σου να στα κοιταει..και εμενα η πεθερα με συγχισε οταν πηγα στξν πολη μου τους ειπα να ερθουν να δουν το μωρο γιατι δεν μππρουσα να παω εγω καιβεκατσαν μια ωρα με το ζορι γιατι μετα θα πηγαιναν για καφε.μκαι πριν φυγουμε τους ειπε ο αντραε μου να την κρατησουν μδυο ωρες το πρωι να βγουμε και καλα θα πηγαιναν στο χωριπ αλλα αν θελαμε να το ακυρωναν..κατα τα αλλα θελουν πολυ ναβτη βλεπουν...

τελικα ιωση με ειπε ο παιδιατρος εχει κ κοκκινο λαιμο..ε πως να μην εχει αφου δεν μπορουμε να συνενπηθουμε καθε χρονο με τους ιδιοκτητες για τη θερμανση...μεσα στα νευρα ειμαι....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια περαστικά σας @rainbow είναι και ο καιρός χάλια ελπίζω να της περάσει γρήγορα της κοριτσαρα σας!!!

@CMES τι να πω βρε κοριτσάκι μου όλο γκαντεμιες σας συμβαίνουν ελπίζω να ηρεμήσετε και λιγο. Κανε και κανένα ευχέλαιο στο καινούριο σπίτι !!!

@dimitroula30 με το καλό το νέο μέλος και υπομονή ... δυστυχώς και γω σε δυο βδομαδες γυρνάω δουλειά και αναγκαστικά θα τον κρατήσει η πεθερά μου τον μικρό ευτυχως είναι καλή γυναίκα και προσεκτική ! Η δικιά σου απαράδεκτη ... τι να πω ... ευτυχως που έχεις τη μαμά σου!

εμεις βγάζουμε το πάνω δεξιά δόντι μας το τρίτο συνολικά και έχει ο μικρος απίστευτη γκρίνια ... στα δυο κάτω ούτε που τον καταλάβαμε τώρα όμως...

 


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

geo81: Ευχαριστω!! Εχουμε μεινει μονο στο μπουκωμα ευτυχως..ελπιζω να μην κανει και πυρετο .

πω πω σε δυο βδομαδες εε; μηπως να βαλετε μπρος και εσεις για δευτερο;και εγω ολο το σκεφτομαι πως θα γυρισω γι;τι μπορει να με αλλαξει και τμημα..κ δεν θελω

παντως μεγαλη ευκολια να εχεις καποιν κοντα εστω και για μια ωρα να κανεις εκα σκουπισμα..εγω πλεον για να καθαρισω θελω 4 ωρες πολυ κουραστικο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Η καλη μου τυχη συνεχιζεται... σημερα η κορη μου ξυπνησε στις 5.30 το πρωι γιατι ποναγε το αυτι της... ξεκινησαμε αντιβιωση. Ο μικρος πολυ μυξα κι εγω με εναν βηχα τρομερο...


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!

cmes: Υπομονη και περαστικα!! Αυτος ο καιρος ειναι ο χειροτερος...εμενα οταν ημουν μικρη ειχα δυνεχεια ωτιτιδες και μεχρι να πιασει η αντιβιωση μου εβαζε η μαμα λιγο ζεστο λαδι σε βαμβακι στο αυτι κ ηρεμουσε ο πονος.δεν ξερω αν κανει η οχι αλλα σαν γιατροσοφι της τοτε εποχης ηταν τελειο και κοιμομουν..

εγω π;λι εχω τις αμφιβολιες μου οτι ειχε ιωση αφου η μυξα κρατησε για μια μερα το πολυ..η διαθεση τελεια,τρωει κανονικα και χθες κοιμηθηκε ολο το βραδυ..εκτος αν της περασε τοσο γρηγορα τι να πω

Link to comment
Share on other sites

@CMESπεραστικα σας κοριτσι μου τι να πω.ξανασκεψου το για ευχελαιο.

@rainbowδεν λες καλα που ειναι μια χαρα το μωρο μπορει οντως να ηταν ιωση δεν κρατανε ολες τρεις μερες.

@Geo81κοριτσακι κ εμενα οταν εβγαλε αυτα τα πανω δοντια ετσι πολυ γκρινια κ για πολυ καιρο.μολις εσκασς ξ το δευτερο ηρεμησε.ειδικα τις τελευταιες μερες τι να πω.ολη μερα στο παρκο παιζει μονος του κ ολο σηκωνεται κ κανει βολτες γυρω γυρω.ειλικρινα μην τον ματιασω ππλυ ηρεμος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@rainbowδοξα το Θεο κ εγω απο νευρα εχω μπολικα.τα οποια κ καποιοι φροντιζουν να τα διατηρουν σε αρκετα υψηλα επιπεδα.κανω υπομονη οσο μπορω ε καποια στγμη θα γινει το μπαμ κ οποιον παρει η μπαλα.περαστηκα σου κοριτσακι.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου πηγαμε χθες παιδιατρο. Και τα 2 χαλια ειναι. Η μεγαλη ανεβασε και πυρετο και ξεκινησε αντιβιωση. Ο μπεμπης την παλευει λιγο καλυτερα. Προς το παρον ορο 6-7 φορες την ημρρα στο καθενα. Μιλαμε για πολυ μεγαλη παλη που θα γινεται 14 φορες την ημερα!

@Μανιταρι Μαγικο καναμε ευχαιλεο πριν 2 μηνες για το καινουριο σπιτι. Που να μην καναμε κιολας....

@rainbow περαστικα! Κι εγω εχω ενα βηχα, σαν το γεροξεκουτη ειμαι!! Κουραγιο κοριτσακι!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...