Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Οντετ είπε:

οι αντρες ειδικα 

Η μαμά μου με ρωτάει πότε "αλλάζω μήνα" γιατί της έχει κολλήσει (δεν ξέρω πως της έχει έρθει η ιδέα) ότι όταν η γυναίκα αλλάζει μήνα παθαίνει διάφορα συμπτώματα!! Ακόμα δεν την έχω πείσει ότι αυτό δεν ισχύει! :-D

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Οντετ είπε:

οι αντρες ειδικα 

καλα ανοιξες μεγα κεφαλαιο για τους αντρες...εμενα ο δικος μου θεωρει οτι αλλαζω μηνα την ημερομηνια της συλληψης:shock:δηλαδη εμενα ο γιατρος μου λεει οτι αλλαζω μηνα καθε 10 του μηνα ,και ο συζυγος επιμενει οτι 19 γινεται η αλλαγη του μηνα γιατι τοτε εγινε η ...πραξη:oops:...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , CME2205 είπε:

Η μαμά μου με ρωτάει πότε "αλλάζω μήνα" γιατί της έχει κολλήσει (δεν ξέρω πως της έχει έρθει η ιδέα) ότι όταν η γυναίκα αλλάζει μήνα παθαίνει διάφορα συμπτώματα!! Ακόμα δεν την έχω πείσει ότι αυτό δεν ισχύει! :-D

Κι όμως CME2205 πολλές κοπέλες το ισχυρίζονται...μία κοπέλα μου έλεγε πώς μέχρι τον 5ο μήνα στην ημερομηνία που της ερχόταν περίοδος προ εγκυμοσύνης είχε πάντα λίγο αίμα.

Πώς τα πάς με τη μικρή; Ζορίζεσαι;


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

Just now, Synnefaki είπε:

Κι όμως CME2205 πολλές κοπέλες το ισχυρίζονται...μία κοπέλα μου έλεγε πώς μέχρι τον 5ο μήνα στην ημερομηνία που της ερχόταν περίοδος προ εγκυμοσύνης είχε πάντα λίγο αίμα.

Πώς τα πάς με τη μικρή; Ζορίζεσαι;

Αρκετά... χθες το απόγευμα ήμουν και μόνη μου γιατί ο άντρας μου δούλευε... είχε μπει μέσα στη λεκάνη που βάζουμε τα ρούχα και ήθελε να κάνει κούνια, οπότε ερχόταν τούμπα και η λεκάνη καπάκι! 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , november rain είπε:

καλα ανοιξες μεγα κεφαλαιο για τους αντρες...εμενα ο δικος μου θεωρει οτι αλλαζω μηνα την ημερομηνια της συλληψης:shock:δηλαδη εμενα ο γιατρος μου λεει οτι αλλαζω μηνα καθε 10 του μηνα ,και ο συζυγος επιμενει οτι 19 γινεται η αλλαγη του μηνα γιατι τοτε εγινε η ...πραξη:oops:...

Χαχαχα εμένα είναι με τεφτέρι αλλά δεν μπορεί να καταλάβει οτι τις πρωτες δύο εβδομάδες δεν είσαι καν εγκυος οπότε αρχίζει είσαι 12 εβδομάδων αλλά το μωρό σαν μωρό είναι 10 εβδομαδων (και οποίος κατάλαβε κατάλαβε χαχαχα χαζομπαμπας πριν την ωρα του χαχαχαχα) 

  • Μου αρέσει 1

tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα η νύφη μου ειχε θεματα καθε που άλλαζε μηνα  @CME2205 δεν ξερω αν ηταν τυχαίο αλλα παραπονιόταν. 

Εγω πέρα απο τους εμετούς και τις αναγουλες που ειχα πταν μπήκα στον 4 δεν παρατήρησα κατι.ισως ηταν τυχαίο.σε λίγες μερες μπαίνω στον πέμπτο οποτε θα το παρατηρήσω 


x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Anna z είπε:

Κι εμενα η νύφη μου ειχε θεματα καθε που άλλαζε μηνα  @CME2205 δεν ξερω αν ηταν τυχαίο αλλα παραπονιόταν. 

Εγω πέρα απο τους εμετούς και τις αναγουλες που ειχα πταν μπήκα στον 4 δεν παρατήρησα κατι.ισως ηταν τυχαίο.σε λίγες μερες μπαίνω στον πέμπτο οποτε θα το παρατηρήσω 

Άντε να ηρεμήσω κι εγώ με τις αναγούλες, με κούρασαν! 

 


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , november rain είπε:

Κοριτσια συγνωμη θα πω μια "εξυπναδα" οσον αφορα τα σπαθολαδα και τα λαδακια σας..πιο πολλα θα δωσετε στην courrier για να τα παραλαβετε παραδωσετε παρα να τα παρετε απο φαρμακειο που τα φτιαχνουν σχεδον ολα, με κοστος πολυ πολυ χαμηλο.βεβαια να μου πεις η χειρονομια μετραει...τεσπα εγω το ειπα οτι θα πω "εξυπναδα" χωρις παρεξηγηση παντα.

εμενα ο γιατρος μου εχει πει οτι τωρα που 10+3 λεω οτι ειμαι στην εντεκατη βδομαδα.

εμεις μαζι δεν ειμαστε ρε εγκυουλα; 10/2/2018 δεν εχεις πητ?

Κι εγώ έτσι το κάνω απλά είπα να ρωτήσω... Θα έχουμε ανακοινώσεις από εδώ κ πέρα... Μην τα πω λάθος :-P

πρίν από 33 λεπτά , CME2205 είπε:

Η μαμά μου με ρωτάει πότε "αλλάζω μήνα" γιατί της έχει κολλήσει (δεν ξέρω πως της έχει έρθει η ιδέα) ότι όταν η γυναίκα αλλάζει μήνα παθαίνει διάφορα συμπτώματα!! Ακόμα δεν την έχω πείσει ότι αυτό δεν ισχύει! :-D

Καλά κ μένα η μαμά μου με ρωτάει για μήνα. Κ μου λέει πως κάθε φορά που θα ήταν να έχω περίοδο θα έχω ενοχλήσεις... 


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

Just now, ekrs είπε:

Κι εγώ έτσι το κάνω απλά είπα να ρωτήσω... Θα έχουμε ανακοινώσεις από εδώ κ πέρα... Μην τα πω λάθος :-P

Αχ κι εγώ γιαυτό ανυπομονώ! Κουράστηκα να το κρύβω από όλον τον κόσμο! Αύριο θα το ανακοινώσω και στη δουλειά...


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , Anna z είπε:

Εγω λεω ακριβώς εβδομαδα και ημέρα.αν και οι περισσότεροι ρωτάνε μηνα

Καλά εννοείται, δεν το συζητώ... Εμένα οι φίλες μου (μόνο μία έχει παιδί) δεν μπορούν να το πολυκαταλάβουν ακόμη...


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ekrs είπε:

Καλά κ μένα η μαμά μου με ρωτάει για μήνα. Κ μου λέει πως κάθε φορά που θα ήταν να έχω περίοδο θα έχω ενοχλήσεις... 

Λες να έχει βάση τελικά; Εμένα πάντως ούτε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ίσχυε κάτι τέτοιο.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , CME2205 είπε:

Αχ κι εγώ γιαυτό ανυπομονώ! Κουράστηκα να το κρύβω από όλον τον κόσμο! Αύριο θα το ανακοινώσω και στη δουλειά...

Με το καλό κορίτσι... Εμένα τον άντρα μου τον έχει πιάσει κάτι... Τον ιντριγκάρει που δεν το ξέρουν οι φίλοι μας κ λέει να τους το πούμε μετά το καλοκαίρι (αφού τώρα λόγω διακοπών δεν θα βλεπομαστε)... Του είπα αποκλείεται... Δεν θα μας ξαναμιλήσουν κ θα έχουν κ δίκιο... Κ μέχρι την αυχενική που το κρατήσαμε πολύ είναι...

πρίν από 3 λεπτά , CME2205 είπε:

Λες να έχει βάση τελικά; Εμένα πάντως ούτε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη ίσχυε κάτι τέτοιο.

Εγώ δεν πολυεχω ενοχλήσεις κ δεν είχα περίοδο ρολόι, οπότε δεν είμαι αντιπροσωπευτικό δείγμα... Αλλά η μαμά μου αυτό ισχυρίζεται...


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ekrs είπε:

Με το καλό κορίτσι... Εμένα τον άντρα μου τον έχει πιάσει κάτι... Τον ιντριγκάρει που δεν το ξέρουν οι φίλοι μας κ λέει να τους το πούμε μετά το καλοκαίρι (αφού τώρα λόγω διακοπών δεν θα βλεπομαστε)... Του είπα αποκλείεται... Δεν θα μας ξαναμιλήσουν κ θα έχουν κ δίκιο... Κ μέχρι την αυχενική που το κρατήσαμε πολύ είναι...

Εμένα φαίνεται ήδη η κοιλιά (είναι το δεύτερο παιδί, πολύ κοντά στο πρώτο) και έχουν αρχίσει να με ρωτάνε. Είναι και λίγο κοροϊδία να το κρύβω!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να προσθέσω για τον άντρα μου ότι στην αρχή δεν μπορούσε να κρατηθεί με τίποτα... Κ τώρα κ στην παλλίνδρομη ήθελε να το πει παντού... Αυτή τη φορά μου το έκανε το χατίρι κ συγκρατήθηκε... Απλά πήγαμε σε άλλο άκρο... :-P


tt1d93c4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...