Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , dimitroula30 είπε:

@Florakiδυστυχως δεν γνωριζομαστε προσωπικα, οποτε ειναι αρκετα δυσκολο να θυμομαστε με παρατσουκλια. Και παλι συγνωμη. 

@Floraki

Ακριβως δημητρουλα μου...Γιαυτο το ειπα να προσεχουμε κ δεν εννοουσα μονο εσενα αλλα για ολες..ειναι κριμα να παρεξηγηθουμε για ενα μπερδεμα....δε χρειαζεται να μ ξανα ζητας συγνωμη λοιπον...και για να αλλαξουμε θεμα...το νινακι σου τι κανει??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Synnefaki είπε:

Τι εννοείς αν έχεις πιθανότητες; Εγώ αύριο έτσι τα περιμένω...η αυχενική σου ήταν καλή; αυτό μετραει πιο πολυ...αλλά είναι βασικό και με τη μαια σου να εχεις σχεση εμπιστοσύνης...

απλά δεν τους το ζήτησα από την αρχή να μου τα στείλουν με email και τώρα τηλεφωνικά δεν ξέρω αν θα το δεχτούν. Θα τους πάρω τηλ αύριο να δω.. όσο για τη μαία με προβλημάτισε η συμπεριφορά αυτή είναι η αλήθεια. Η αυχενική ήταν αρκετά καλή για την ηλικία μου..


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elenakith είπε:

απλά δεν τους το ζήτησα από την αρχή να μου τα στείλουν με email και τώρα τηλεφωνικά δεν ξέρω αν θα το δεχτούν. Θα τους πάρω τηλ αύριο να δω.. όσο για τη μαία με προβλημάτισε η συμπεριφορά αυτή είναι η αλήθεια. Η αυχενική ήταν αρκετά καλή για την ηλικία μου..

Μπράβο!!! Αυτό μετράει...


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elenakith είπε:

απλά δεν τους το ζήτησα από την αρχή να μου τα στείλουν με email και τώρα τηλεφωνικά δεν ξέρω αν θα το δεχτούν. Θα τους πάρω τηλ αύριο να δω.. όσο για τη μαία με προβλημάτισε η συμπεριφορά αυτή είναι η αλήθεια. Η αυχενική ήταν αρκετά καλή για την ηλικία μου..

Εδω προβληματισε εμενα η μαια σου...πολυ περιεργη η συμπεριφορα της..μηπως τα εχει στειλει με ιμειλ στο γιατρο σου κ ενημερωθεις απο εκεινον? Σε μενα ετσι εγινε...μια φορα το μηνα μια κρεπουλα δεν ειναι τιποτα ετσι για τη λιγουρα..αν τους πεις με λιγη μερεντουλα στη φτιαχνουν ετσι για τη μυρωδια:)

Link to comment
Share on other sites

@elenakith και εμένα η κοιλιτσα μου φαίνεται αρκετά . Όσο για τις εξετάσεις σου συγχαρητήρια που είναι καλές κ όπως είπαν τα κορίτσια ζητά να σου τα στείλουν με μαιλ. 

@Synnefaki συγχαρητήρια για την αυχενική και που όλα πήγαν καλά ! Με το καλό η β επιπέδου ! 

Κοριτσια σήμερα πήρε φωτιά η ομαδούλα μας ! Πολύ χαίρομαι ! 

  • Μου αρέσει 3

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , Floraki είπε:

Εδω προβληματισε εμενα η μαια σου...πολυ περιεργη η συμπεριφορα της..μηπως τα εχει στειλει με ιμειλ στο γιατρο σου κ ενημερωθεις απο εκεινον? Σε μενα ετσι εγινε...μια φορα το μηνα μια κρεπουλα δεν ειναι τιποτα ετσι για τη λιγουρα..αν τους πεις με λιγη μερεντουλα στη φτιαχνουν ετσι για τη μυρωδια:)

μπα δεν έχει στείλει τίποτα, απλά από ότι έχω καταλάβει έχει αναλάβει κάποιες αρμοδιότητες συγκεκριμένες, όπως να βλέπει τις εξετάσεις των γυναικών και να τις ενημερώνει.. τέλος πάντων άνθρωποι είμαστε, ας πούμε ότι έκανε λάθος, τι να πω..

καλά τώρα ξέρεις η κρέπα έχει ήδη σφηνωθεί στο μυαλό μου, που σημαίνει θα την φάω μέσα στην εβδομάδα δεν θα μου ξεφύγει χαχαχαχα

πρίν από 11 λεπτά , Mariachi είπε:

@elenakith και εμένα η κοιλιτσα μου φαίνεται αρκετά . Όσο για τις εξετάσεις σου συγχαρητήρια που είναι καλές κ όπως είπαν τα κορίτσια ζητά να σου τα στείλουν με μαιλ. 

Κοριτσια σήμερα πήρε φωτιά η ομαδούλα μας ! Πολύ χαίρομαι ! 

Mariachi σ'ευχαριστώ πολύ, αυτό θα κάνω αύριο...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenakith είπε:

μπα δεν έχει στείλει τίποτα, απλά από ότι έχω καταλάβει έχει αναλάβει κάποιες αρμοδιότητες συγκεκριμένες, όπως να βλέπει τις εξετάσεις των γυναικών και να τις ενημερώνει.. τέλος πάντων άνθρωποι είμαστε, ας πούμε ότι έκανε λάθος, τι να πω..

καλά τώρα ξέρεις η κρέπα έχει ήδη σφηνωθεί στο μυαλό μου, που σημαίνει θα την φάω μέσα στην εβδομάδα δεν θα μου ξεφύγει χαχαχαχα

Mariachi σ'ευχαριστώ πολύ, αυτό θα κάνω αύριο...

Παρα πολυ σωστο..εννοειται ανθρωποι ειμαστε κ κανουμε λαθη..απλα έπρεπε να σ πει για να σ φυγει η αγωνια..αν κ ολα καλα θα ειναι σκεψου θετικα κ θα το δεις...ποσο πολυ θελω κ γω την κρεπα αλλα φοβαμαι να την φαω...αυριο ισως να ειναι απο τις καλες μ μερες μηπως να το δοκιμασω? Ειναι πολυ ευκολο να φτιαξεις κ συ μια μικρουλα ετσι για τη μυρωδια κ λιγο μερεντουλα...πωπω τα σαλια μ τρεχουν...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Floraki είπε:

Παρα πολυ σωστο..εννοειται ανθρωποι ειμαστε κ κανουμε λαθη..απλα έπρεπε να σ πει για να σ φυγει η αγωνια..αν κ ολα καλα θα ειναι σκεψου θετικα κ θα το δεις...ποσο πολυ θελω κ γω την κρεπα αλλα φοβαμαι να την φαω...αυριο ισως να ειναι απο τις καλες μ μερες μηπως να το δοκιμασω? Ειναι πολυ ευκολο να φτιαξεις κ συ μια μικρουλα ετσι για τη μυρωδια κ λιγο μερεντουλα...πωπω τα σαλια μ τρεχουν...

ποπο φλορακι αμα αρχισω να φτιαχνω κρεπες και στο σπιτι το εχασα το παιχνιδι!! χαχαχαχχαα αμα ειναι καλη η μερα εγω ψηφιζω να δοκιμασεις και να την ευχαριστηθεις!


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, rainbow είπε:

πο πο δεν σας προλαβαινω σημερα....!!εμενα μου ειπε ο γιατρος να προσεχω μονο να μην ξεχιλωσω ,να μην παρω πολλα κιλα και οι κρεμες δεν κανουν και πολλα.πηρα μια της frezyderm αλλα δεν μου αρεσε γιατι ενω βαζω δυο φορες τη μερα η κοιλια μου εξακολλουθει να "ξφλουδιζει" καπως.λεω να δοκιμασω το αμυγδαλελαιο γιατι γενικα εχω θεμα με ραγαδες απο την εφηβια αν και ημουν παντα αδυνατη .η βαζελινη κανει;

εμενα παντως μια φιλη μου που αργησε να μου το πει μου κακοφανηκε πολυ..πλεον το εχουμε πει σε ολους..και ελπιζω να πανε ολα καλα κ στην αυχενινη..πως και πως περιμενω την πεμπτη..

Κάτι μου είχαν πει για την βαζελίνη ότι περιέχει ένα συστατικό που απαγορεύεται γιατί απορροφάται από την περιοχή της κοιλιάς και δεν θέλουμε... αλλά δεν θυμάμαι λεπτομέρειες..

4 ώρες πρίν, Floraki είπε:

Εμενα νοβεμπερ μου δε φαινεται κ το χω καημο...ανυπομονω να φανει...ειδες οτι εχουμε θελουμε το αντιθετο..ανωμαλοι ειμαστε οι ανθρωποι...

Τελεια Με το καλο η αυχενικη σου...δυο μερες εμειναν μπαμ μπαμ θα περασουν...

Χαχαχα...Αχ ναι δωσε μου πεντε κιλακια με αυτά που περασα τα θελω...χθες κ σημερα παλι ειμαι χαλια..δυο μερες ειμαι καλα δυο χαλια..αστα..τουλαχιστον τρωω καθε μερα γιαουρτι κ μπανανα...

Μακαρι μαρακι μου να αρχισω να τα τρωω ολα..εκτος απο αστακομακαροναδα θα φαω κ μια κρεπα με διπλη σοκολατα μπισκοτο κ μπανανα...ετσι για το γινατι μου...

Τώρα να παίξω λίγο με τον πόνο σου;;

Μόλις έφαγα σουβλάκι με τζατζίκι και γύρο χοιρινό... δύο μου πήρε ο σύζυγος αλλά το δεύτερο δεν το ακουμπάω γιατί φοβάμαι μην βελαζω πάλι το βράδυ, όπως κάθε βράδυ σχεδόν...sorry...

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@elenakith kai @november rain  με πειραζετε εσεις αλλα να σας ενημερωσω οτι εφαγα λιγο εκμεκ...ναι ναι καλα ακουσατε εκμεκ..με δελεαζει βεβαια η κρεπουλα κ το σουβλακι αλλα κοριτσια μου κ το εκμεκ φοβερο...η κρεμα φρεσκια απο πανω το κατι αλλο...ζηλεψατε?  Χαχαχα... κοριτσια μου χαιρομαι που τρωτε κ το ευχαριστιεστε που θα παει θα σας φτασω πιστευω δυο εβδομαδες το πολυ ακομα κ μετα δε θα με προλαβαινετε....:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Floraki είπε:

@elenakith kai @november rain  με πειραζετε εσεις αλλα να σας ενημερωσω οτι εφαγα λιγο εκμεκ...ναι ναι καλα ακουσατε εκμεκ..με δελεαζει βεβαια η κρεπουλα κ το σουβλακι αλλα κοριτσια μου κ το εκμεκ φοβερο...η κρεμα φρεσκια απο πανω το κατι αλλο...ζηλεψατε?  Χαχαχα... κοριτσια μου χαιρομαι που τρωτε κ το ευχαριστιεστε που θα παει θα σας φτασω πιστευω δυο εβδομαδες το πολυ ακομα κ μετα δε θα με προλαβαινετε....:)

Στα κιλά χρυσό μου δεν πρόκειται να με πιάσεις με τίποτα σου λέω, κάνω πρωταθλητισμό... πάντως και το εκμεκακι είναι φοβερό, ομολογώ...καλή χώνεψη:)

Elenakith εγώ λέω να μιλήσεις αύριο με τον γιατρό σου και να του πεις τον προβληματισμό σου και τις σκέψεις σου.δεν ξέρω τι ρόλο παίζει η μαία σου αλλά από εμάς πληρώνονται όλοι αυτοί,ας παρέχουν σωστές υπηρεσίες.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

σας ακουω βρε κοριτσια και απορω.μονο εγω δεν πειναω..εχω καπου καπου καμια λιγουρα αλλα σπανια..βεβαια το κακο με εμενα ειναι οτι φουσκωνω με το νερο...δεν επινα πανω απο δυο ποτηρια νερο τη μερα και τωρα προσπαθω να πινω με το ζορι...πολυ καταπιεση νιωθω..ε και φουσκωνω και δεν πειναω...σας κουφανα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες μου! Τι κάνετε? εγώ τις τελευταίες μέρες δεν κοιμάμαι καλά γιατί πάντα κοιμόμουν μπρούμυτα, και τώρα έχει λίγο καιρό που δεν μπορώ, άρχισε να με εμποδίζει το νινάκι μου!! Σήμερα ξυπνησα 4 φορες και τώρα είμαι όρθια από τις 5μιση. Δεν μπορώ να πιω και κανένα καφεδακι δυνατό να με ξυπνήσει!! Χθες βραδυ κοριτσια νομιζω , αν δεν ηταν το εντερο μου οτι παλι το καταλαβα λιγο , οταν ξαπλωσα!! 

Επίσης θα ήθελα να σας πως το εξής. Με πήρε χθες μια φιλη τηλεφωνο η οποια γεννησε προσφατα, και το μωρακι της ειναι διασωληνωμενο επειδη ειχε ενα προβληματακι στους πνευμονες. Ξερετε τι μου ειπε?? Οτι οσες γεννουν με καισαρικη θεωρουνται α τ ε κ ν ε ς... Θυμωσα τοσο πολυ μαζι της , γιατι εγω λογω μιας επεμβασης που εκανα παλιοτερα μαλλον θα γεννησω με καισαρικη και εκεινη ως πολυξερη τα ξερει ολα!Επισης ειναι αυτη που σας ελεγα οτι μολις της ειπαμε με τον αντρα μου οτι ειμαι εγκυος εβγαλε μια κακια και μια ζηλεια-ενω εκεινη ηταν ηδη εγκυος στο 2ο. Και οχι δεν μου φανηκε το εδειξε σε ολους τους γνωστους μου μεχρι και στη μανα μου!!

@Floraki μου το νινάκι μάλλον μεγαλώνει γιατί μεγαλώνει και η κοιλίτσα μου μαζί!! Εσύ πως είσαι με τις αναγουλες? 

9 ώρες πρίν, rainbow είπε:

σας ακουω βρε κοριτσια και απορω.μονο εγω δεν πειναω..εχω καπου καπου καμια λιγουρα αλλα σπανια..βεβαια το κακο με εμενα ειναι οτι φουσκωνω με το νερο...δεν επινα πανω απο δυο ποτηρια νερο τη μερα και τωρα προσπαθω να πινω με το ζορι...πολυ καταπιεση νιωθω..ε και φουσκωνω και δεν πειναω...σας κουφανα...

πως τα καταφερνεις ρε κοριτσι? εγω ολη μερα κραταω στο ενα χερι μια ζαμπονοκασεροπιτα και στο αλλο ενα κρουασαν!!! ευτυχως ο μεταβολισμος μου γυρισε και τωρα ειμαι καλυτερα!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, dimitroula30 είπε:

Καλημερα εγκυουλες μου! Τι κάνετε? εγώ τις τελευταίες μέρες δεν κοιμάμαι καλά γιατί πάντα κοιμόμουν μπρούμυτα, και τώρα έχει λίγο καιρό που δεν μπορώ, άρχισε να με εμποδίζει το νινάκι μου!! Σήμερα ξυπνησα 4 φορες και τώρα είμαι όρθια από τις 5μιση. Δεν μπορώ να πιω και κανένα καφεδακι δυνατό να με ξυπνήσει!! Χθες βραδυ κοριτσια νομιζω , αν δεν ηταν το εντερο μου οτι παλι το καταλαβα λιγο , οταν ξαπλωσα!! 

Επίσης θα ήθελα να σας πως το εξής. Με πήρε χθες μια φιλη τηλεφωνο η οποια γεννησε προσφατα, και το μωρακι της ειναι διασωληνωμενο επειδη ειχε ενα προβληματακι στους πνευμονες. Ξερετε τι μου ειπε?? Οτι οσες γεννουν με καισαρικη θεωρουνται α τ ε κ ν ε ς... Θυμωσα τοσο πολυ μαζι της , γιατι εγω λογω μιας επεμβασης που εκανα παλιοτερα μαλλον θα γεννησω με καισαρικη και εκεινη ως πολυξερη τα ξερει ολα!Επισης ειναι αυτη που σας ελεγα οτι μολις της ειπαμε με τον αντρα μου οτι ειμαι εγκυος εβγαλε μια κακια και μια ζηλεια-ενω εκεινη ηταν ηδη εγκυος στο 2ο. Και οχι δεν μου φανηκε το εδειξε σε ολους τους γνωστους μου μεχρι και στη μανα μου!!

@Floraki μου το νινάκι μάλλον μεγαλώνει γιατί μεγαλώνει και η κοιλίτσα μου μαζί!! Εσύ πως είσαι με τις αναγουλες? 

πως τα καταφερνεις ρε κοριτσι? εγω ολη μερα κραταω στο ενα χερι μια ζαμπονοκασεροπιτα και στο αλλο ενα κρουασαν!!! ευτυχως ο μεταβολισμος μου γυρισε και τωρα ειμαι καλυτερα!

Καλημέρα και από εμένα...

Μην θυμώνεις με τα λεγόμενα της φίλης σου , όλοι κρίνονται και το βλέπεις.δυστυχως την πλήρωσε ένα αθώο παιδάκι, διότι αμαρτίες γονέων παιδευουσι τέκνα.. αυτή η ίδια δεν το βλέπει να γίνει λίγο καλύτερος άνθρωπος;;

  • Μου αρέσει 1

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...