Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@dimitroula30 τόση ζήλια πια αυτή η γυναίκα! Της έχεις μιλήσει ποτέ έξω από τα δόντια? Ο άντρας σου καταλαβαίνει τι συμβαίνει? Κουράγιο βρε αγάπη! Πάντως δεν νομίζω ότι αξίζει για οποιοδήποτε λόγο να έχεις στη ζωή σου τόσο κακό άνθρωπό...

πρίν από 3 λεπτά , dimitroula30 είπε:

@Mariachi το θεμα ειναι κοριτσια οτι ειναι τοσο ψημενη και καπατσα γυναικα που μπορει με τα λογια και τα κολπα της να τους παρει ολους με το μερος της και να τους στρεψει εναντιον μου!! προ ολιγου πηρα τηλ την αδερφη του πεθερου μου γιατι γιορταζουν σημερα και ενω αλλες φορες μιλουσαμε ωρα, τωρα μονο τα τυπικα χρονια πολλα και μου το εκλεισε.. επισης η αδερφη της πεθερας μου που στην αρχη συνεχως μου τηλεφωνουσε εχει να με παρει τηλ απο περσι....

Αν θέλεις να διατηρήσεις επαφές με αυτούς τους ανθρώπους πρέπει μάλλον να τους μιλήσεις με τρόπο για τη δική σου πλευρά και το πώς αισθάνεσαι, αλλιώς θα ακούνε μόνο τη δική της πλευρά. 


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , elenakith είπε:

@dimitroula30 τόση ζήλια πια αυτή η γυναίκα! Της έχεις μιλήσει ποτέ έξω από τα δόντια? Ο άντρας σου καταλαβαίνει τι συμβαίνει? Κουράγιο βρε αγάπη! Πάντως δεν νομίζω ότι αξίζει για οποιοδήποτε λόγο να έχεις στη ζωή σου τόσο κακό άνθρωπό...

Αν θέλεις να διατηρήσεις επαφές με αυτούς τους ανθρώπους πρέπει μάλλον να τους μιλήσεις με τρόπο για τη δική σου πλευρά και το πώς αισθάνεσαι, αλλιώς θα ακούνε μόνο τη δική της πλευρά. 

Φυσικά και της έχω μιλήσει, μου έχει κάνει πααααααααααρα πολλα για να μπορεσω να κρατηθω!! ο αντρας μου στην αρχη ελεγε οτι εγω τα βλεπω ετσι τα πραγματα αλλα μετα ειδε και εκεινος οτι το παρατραβαει δεν μου ξαναειπε τιποτε. ουτε φυσικα οτι εχω δικιο εγω. απλα καθεται αμετοχος. στη μητερα μου μιλησε καποια στιγμη και της ειπε οτι ειμαι αναμεσα σε δυο τοιχους και δεν ξερω κατα που να κανω. εγω εκ τοτε δεν του ξαναειπα για τη μανα του τιποτε, δεν ξαναασχοληθηκα μαζι της και οοοοταν καμια φορα παω ειμαι πολυ τυπικη και ψυχρη. να φανταστειτε κοριτσια ο πεθερος μου οταν ειναι μονος και με βλεπει κατουριεται απο την χαρα του αλλα οταν ειναι ο κερβερος μπροστα , δεν εκδηλωνει καθολου την χαρα του που με βλεπει. τους εχει πολυ χειραγωγημενους ολους!!! Και φυσικα ο γκομενος γκομενος!! χαχα

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Φυσικά και της έχω μιλήσει, μου έχει κάνει πααααααααααρα πολλα για να μπορεσω να κρατηθω!! ο αντρας μου στην αρχη ελεγε οτι εγω τα βλεπω ετσι τα πραγματα αλλα μετα ειδε και εκεινος οτι το παρατραβαει δεν μου ξαναειπε τιποτε. ουτε φυσικα οτι εχω δικιο εγω. απλα καθεται αμετοχος. στη μητερα μου μιλησε καποια στιγμη και της ειπε οτι ειμαι αναμεσα σε δυο τοιχους και δεν ξερω κατα που να κανω. εγω εκ τοτε δεν του ξαναειπα για τη μανα του τιποτε, δεν ξαναασχοληθηκα μαζι της και οοοοταν καμια φορα παω ειμαι πολυ τυπικη και ψυχρη. να φανταστειτε κοριτσια ο πεθερος μου οταν ειναι μονος και με βλεπει κατουριεται απο την χαρα του αλλα οταν ειναι ο κερβερος μπροστα , δεν εκδηλωνει καθολου την χαρα του που με βλεπει. τους εχει πολυ χειραγωγημενους ολους!!! Και φυσικα ο γκομενος γκομενος!! χαχα

Με συγχωρείς, το είχες ξαναπεί και παλιότερα νομίζω αλλά δεν είχα καταλάβει. Η πεθερά σου είναι ακόμα παντρεμένη και έχει και γκόμενο??? Σοκάρομαι τώρα. Ο άντρας σου το ξέρει? 

  • Μου αρέσει 1

302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakith είπε:

Με συγχωρείς, το είχες ξαναπεί και παλιότερα νομίζω αλλά δεν είχα καταλάβει. Η πεθερά σου είναι ακόμα παντρεμένη και έχει και γκόμενο??? Σοκάρομαι τώρα. Ο άντρας σου το ξέρει? 

:-D ναι!!! ακριβώς, και ο γκόμενος είναι και ρασοφόρος... θα νομίζετε ότι σας δουλεύω αλλά όχι.. είναι αλήθεια!! γ αυτό μου είχαν πει κάποτε να τις φοβάσαι αυτές που κάνουν τους μεγάλους τους  σταυρούς!! ο αντρας μου επειδή πέρασε μικρός έναν μεγάλο καβγά στο σπίτι τους όταν ο πεθερός την έπιασε με συγκάτοικο από την πολυκατοικία που μένανε στα πράσα μεσα στην κρεβατοκάμαρά τους είναι πλήγωμένος. Φυσικά δεν μιλάει γι αυτό, μία φορά μου είπε καποια πραγματα για τον παπα αυτον που νταραβερίζεται η μάνα του και μια ακόμη φορά που την έψαχνε με το αυτοκίνητο μέσα στην πόλη 12 η ώρα το βράδυ. Μ ε τον πεθερό μου κοιμούνται σε ξεχωριστά κρεβάτια εδώ και χρόνια!! αυτή όλη μέρα μιλάει στο viber με τον ρασοφόρο, έχει τύχει να δω μηνύματά τους, γιατί νόμιζε πως δεν είχα καταλάβει τίποτε...Κορίτσια σήριαλ!!!!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , elenakith είπε:

Πωπω!!! Αυτή το ξέρει ότι το ξέρεις??? Δύσκολη κατάσταση πάντως για τον πεθερό και το γιο..

Ναι γιατι αυτος ο παπας ηταν μπηχτουλας και μου εστελνε κι εμενα μηνυματα στο facebook τα οποια εγω τα ειχα κρατημενα και τα χρησιμοποιησα την κατλληλη στιγμη! Φυσικα απο τοτε ο παπας εξαφανιστηκε με εχει μπλοκαρει απο παντου fb, instagram κτλ . Ο πεθερος ειναι ενα προβατο - ετσι τον ειχε αποκαλεσει και ο παπας  σ εμενα-  οσον αφορα για τον γιο σιγουρα ειναι πολυ δυσκολο αλλα το κραταει μεσα του ρε κοριτσι, πως το πνιγει αυτο το τοσο βαρυ πραγμα. Και να δει ποσο την αγαπαει τη μανα του δεν φανταζεσαι!! Καποτε ο εξομολογος μου-τυγχανει να εχουμε τον ιδιο με την πεθερα- μου ειχε πει γιατι του ειπα πολλα πραγματα τα οποια τα γνωριζε φυσικα, οτι και πορνη να ειναι η μανα για το παιδι ειναι παντα μανα!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ εδώ στο κρεβάτι μου!! 

@dimitroula30 τα έχω χάσει με αυτά που διαβάζω!!!! ΣΟΚΚΚΚΚΚΚ!!!! Τι να πεις μετά σε μια τέτοια γυναίκα;;;; Εγώ και να μου συμπεριφεροταν σωστά δεν θα ήθελα να είχα καμιά σχέση μαζί της. Τι παράδειγμα δίνει στο παιδί της;;; 

@elenakith κάναμε τροφοβλαστη επειδή και εγώ και ο άντρας μου είμαστε φορείς μεσογειακής αναιμιας και υπάρχει πιθανότητα 25% το παιδάκι μας να έχει μεσογειακή Αναιμια. Η μικρή μας είναι μια χαρά, υγιεστατη όπως και το πρώτο μας παιδάκι... 


NGf6p2.png

AFi6p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε αγάπη μου, πολύ δύσκολη η θέση του άντρα σου! Τώρα χρειάζεται λίγο θάρρος και αποφασιστικότητα για να την βάλει στη θέση της. Ο πεθερός έπρεπε να την είχε πετάξει έξω από το σπίτι τότε που την έπιασε στα πράσα. Τώρα χαιρετίσματα, πέρασε ο καιρός και τα κουκουλώσανε.. 

Εντάξει, συμφωνώ με τον εξομολόγο, αλλά εσύ δεν φταις σε τίποτα. Και ύστερα, η πορνεία δεν είναι το χειρότερό της από ότι έχω καταλάβει, αλλά η κακία. Εσύ τώρα που είσαι έγκυος δεν πρέπει να ταράζεσαι... έχεις καθόλου νεύρα αλήθεια? εγώ φουντώνω στο πιτς φιτίλι!  

πρίν από 2 λεπτά , D_Nasia είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ εδώ στο κρεβάτι μου!! 


@elenakith κάναμε τροφοβλαστη επειδή και εγώ και ο άντρας μου είμαστε φορείς μεσογειακής αναιμιας και υπάρχει πιθανότητα 25% το παιδάκι μας να έχει μεσογειακή Αναιμια. Η μικρή μας είναι μια χαρά, υγιεστατη όπως και το πρώτο μας παιδάκι... 

Καλημέρα Νάσια! Ωραία χαίρομαι που είναι όλα καλά! :) Εκεί να μείνεις στο κρεβατάκι! Δες ταινιούλες, διάβασε κανένα βιβλίο, θα περάσουν οι μέρες! 

  • Μου αρέσει 1

302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , elenakith είπε:

Αχ βρε αγάπη μου, πολύ δύσκολη η θέση του άντρα σου! Τώρα χρειάζεται λίγο θάρρος και αποφασιστικότητα για να την βάλει στη θέση της. Ο πεθερός έπρεπε να την είχε πετάξει έξω από το σπίτι τότε που την έπιασε στα πράσα. Τώρα χαιρετίσματα, πέρασε ο καιρός και τα κουκουλώσανε.. 

Εντάξει, συμφωνώ με τον εξομολόγο, αλλά εσύ δεν φταις σε τίποτα. Και ύστερα, η πορνεία δεν είναι το χειρότερό της από ότι έχω καταλάβει, αλλά η κακία. Εσύ τώρα που είσαι έγκυος δεν πρέπει να ταράζεσαι... έχεις καθόλου νεύρα αλήθεια? εγώ φουντώνω στο πιτς φιτίλι!  

Καλημέρα Νάσια! Ωραία χαίρομαι που είναι όλα καλά! :) Εκεί να μείνεις στο κρεβατάκι! Δες ταινιούλες, διάβασε κανένα βιβλίο, θα περάσουν οι μέρες! 

Μόνο φουντώνω; Όλη μέρα εξάψεις έχω καλέ!! Κι όταν τη σκέφτομαι κιόλας είμαι για ηρεμιστικά! χαχα

@D_Nasia μου καλημέρα, ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα! Αυτό που μου είπες πολύ μου άρεσε, ότι και καλά να συμπεριφερόταν δεν θα ήθελες καμία επαφή. Πολύ σωστό και ίσως θα έπρεπε να το δω κι εγώ από αυτή την πλευρά!!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , D_Nasia είπε:

Είμαι πολύ καλύτερα!!! Δεν έχω δει αίμα μέχρι στιγμής από χθες το βράδυ..... 

Και εύχομαι ούτε να ξαναδείς !! Μην είσαι τρομοκρατημένη γιατί συμβαίνει πολύ συχνά. Κεμένα η φιλη μου είναι τωρα στον 4ο και ειχε μεγαλη αιμορραγια αλλα το μωρακι ειναι καλα! Και αυτη εχει καφε υγρα εδω κ λιγο καιρο αλλα ειναι φυσιολογικο της ειπε η γιατρος μας!

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα, το μονο που θελω να σου πω ειναι να μεινεις μακρυα της!ειδικα τωρα που εισαι εγκυος!προσεχε το ματι της κ την γλωσοφαγια της, μου ειχε πει η μαμα μου καποτε οτι το κακο ματι μια φορα εσκασε νεογενητο.κ οταν λεω εσκασε εννοω οτι αφου το ματιασανε ,αρρωστησε βαρια δυστηχως.

Αν γινετε ουτε να την σκεφτεσε!

  • Μου αρέσει 1

EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, D_Nasia είπε:

Είμαι πολύ καλύτερα!!! Δεν έχω δει αίμα μέχρι στιγμής από χθες το βράδυ..... 

Μπράβο Νάσια! :) Μην ξεθαρρεύεις όμως, πρόσεξε όσες μέρες σου είπε ο γιατρός μέχρι να κλείσει καλά το αιμάτωμα..


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Faith 30 αγαπη μου προσπαθω οσο περναει απο το χερι μου να μην την συναντω. Ευτυχως στο σπιτι μου δεν ερχεται καθολου γιατι της εδωσα να καταλαβει πως ειναι ανεπιθυμητη. Αυτο για τι ματι κι εγω το ξερω με νεογεννητο.μακρια απο ολες τις κοπρλες και τα μωρα τους παναγια μου!!! 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

Φυσικά και ΔΕΝ χαίρεται γιατι τωρα εχω δεσει τον γιο της! ξερω οτι νομιζετε ειμαι υπερβολικη, αλλα κοριτσια ναι υπαρχουν και χειροτερα απ οτι φανταζεστε. 

Ειναι δαιμονισμενη!!

Καθόλου υπερβολική δεν σε βρίσκω, μάλλον ρεαλιστική θα έλεγα διότι ανάμεσα μας υπάρχουν πολλά δαιμόνια....

6 ώρες πρίν, elenakith είπε:

@dimitroula30 είναι τόσο κακιά η πεθερά σου??? Δεν χαίρεται τώρα με το εγγονάκι που της ετοιμάζεις? Σε αυτή την περίπτωση καλύτερα να την αποφεύγεις όσο είναι δυνατό, τι να πω...

Αυτή η φάρα των πεθερων όχι δεν χαίρεται αλλά ζηλεύει κιόλας που οι νύφες είναι άξιες να κάνουν παιδιά,λες και μόνο η Μαριώ έκανε τον Γιάννη!(η πεθερά δηλαδή)...

5 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

:-D ναι!!! ακριβώς, και ο γκόμενος είναι και ρασοφόρος... θα νομίζετε ότι σας δουλεύω αλλά όχι.. είναι αλήθεια!! γ αυτό μου είχαν πει κάποτε να τις φοβάσαι αυτές που κάνουν τους μεγάλους τους  σταυρούς!! ο αντρας μου επειδή πέρασε μικρός έναν μεγάλο καβγά στο σπίτι τους όταν ο πεθερός την έπιασε με συγκάτοικο από την πολυκατοικία που μένανε στα πράσα μεσα στην κρεβατοκάμαρά τους είναι πλήγωμένος. Φυσικά δεν μιλάει γι αυτό, μία φορά μου είπε καποια πραγματα για τον παπα αυτον που νταραβερίζεται η μάνα του και μια ακόμη φορά που την έψαχνε με το αυτοκίνητο μέσα στην πόλη 12 η ώρα το βράδυ. Μ ε τον πεθερό μου κοιμούνται σε ξεχωριστά κρεβάτια εδώ και χρόνια!! αυτή όλη μέρα μιλάει στο viber με τον ρασοφόρο, έχει τύχει να δω μηνύματά τους, γιατί νόμιζε πως δεν είχα καταλάβει τίποτε...Κορίτσια σήριαλ!!!!

Μπ@ρντ€λο....

4 ώρες πρίν, elenakith είπε:

Πωπω!!! Αυτή το ξέρει ότι το ξέρεις??? Δύσκολη κατάσταση πάντως για τον πεθερό και το γιο..

Σιγά καλέ την δυσκολία!!!! όταν μας φοράνε κέρατα εμάς τις γυναίκες εις γνώσιν μας και μένουμε στο ίδιο σπίτι, κοιμόμαστε και στο ίδιο κρεβάτι με τον άντρα μας είναι καλύτερο;ας φάει και κανας άντρας λοιπόν...χαχα

4 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

Ναι γιατι αυτος ο παπας ηταν μπηχτουλας και μου εστελνε κι εμενα μηνυματα στο facebook τα οποια εγω τα ειχα κρατημενα και τα χρησιμοποιησα την κατλληλη στιγμη! Φυσικα απο τοτε ο παπας εξαφανιστηκε με εχει μπλοκαρει απο παντου fb, instagram κτλ . Ο πεθερος ειναι ενα προβατο - ετσι τον ειχε αποκαλεσει και ο παπας  σ εμενα-  οσον αφορα για τον γιο σιγουρα ειναι πολυ δυσκολο αλλα το κραταει μεσα του ρε κοριτσι, πως το πνιγει αυτο το τοσο βαρυ πραγμα. Και να δει ποσο την αγαπαει τη μανα του δεν φανταζεσαι!! Καποτε ο εξομολογος μου-τυγχανει να εχουμε τον ιδιο με την πεθερα- μου ειχε πει γιατι του ειπα πολλα πραγματα τα οποια τα γνωριζε φυσικα, οτι και πορνη να ειναι η μανα για το παιδι ειναι παντα μανα!

Πρώτον ο πνευματικός σου έχει απόλυτο δίκιο, οπότε μην περιμένεις από τον άντρα σου να την κατηγορήσει ποτέ.Δευτερον, πολύ προχω ο παπα-τραγος, έτσι επιβιώνουν οι τράγοι στην κοινωνία αφου κάνεις δεν τολμά να τους σταματήσει... δηλαδή να έπαιρνες π.χ. τα μνμ στο facebook και να του έκανες καταγγελία για σεξουαλική παρενόχληση ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο... όσο τα σκεπάζουμε τόσο κάνουν πολύ καλά αυτοί τη βρωμοδουλειά τους..


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...