Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Πολυγραφότατες βγήκατε βρε δεν  προλαβαίνω να τα διαβάζω όλα με τόσες δουλίτσες..ευτυχώς πλησιάζουν οι διακοπές μας και θα ξεκουραστώ.Είστε κι εσείς όλη μέρα πτώματα ρε κορίτσια; 

@elenakith ναι, μου επιτρέψε το μπάνιο μετα την αυχενική. 

@CME2205 ρήξη τυμπάνου δηλαδή; εύχομαι γρήγορα περαστικά. Πώς τα πας με τη μικρή; Εμείς προσπαθουμε να βγαλουμε πάνα και τρέχω όλη μέρα και δε φτάνω

 


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσιααα!!τι κανετε??..εγω σημερα εχω προβληματιστει πολυ!!οπως σας ειχα αναφερει στην αυχενικη ο εμβυολογος μου ειχε πει οτι το μωρο ειναι αγορακι κ ειδαμε κ το "πουλακιι" του!!σημερα που πηγα στο νοσοκομειο κ εβαλε η μαια να ακουσει την καρδουλα του,μου ειπε οτι σιγουρα ειναι κοριτσακι!!γερο να ειναι πανω απο ολαα!!αλλα βρε κοριτσια,ισχυει αυτο που λενε με τους παλμους??

Link to comment
Share on other sites

@Katerinakiii τι να σου πω ; έχω ακούσει πολλές εκδοχές ! Δν ξέρω τι να πιστέψω . Για πιο σίγουρα περίμενε κανα μήνα ακόμα για να το ξαναδείτε σε υπέρηχο με σιγουριά !

@D_Nasia σημασία έχει πως το νινακι είναι μια χαρά κ έτσι να συνεχίσει ! Εσύ ξεκούραση ! 

@Synnefaki υπομονή κ επιμονή κ θα τα καταφέρετε με την πάνα ! 

  • Μου αρέσει 3

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !! Ωραία δροσούλα σήμερα!! :wink: 

@Katerinakiii μου απ'όσο γνωρίζω αυτό με τους παλμούς του εμβρύου είναι μύθος, έτσι μου είπε η γιατρός μου. Τώρα τι να σου πω εκτός αν είδε και τίποτε άλλο.

@november rain έχεις δίκιο ότι θα έπρεπε να του φερθώ έτσι του τραγόπαπα, αλλά να σου πω την αλήθεια φοβήθηκα να τα βάλω με τα Θεία.

Όταν είπα στον πνευματικό μου για εκείνον τον ήξερε άσχετα που είναι από πολύ μακριά, και μου είπε ότι τον πήρε η πεθερά μου και της τον πήγε εκεί να τον γνωρίσει! Μου είπε επί λέξη ο πνευματικός μου να μην του ξαναμιλήσω ποτέ γιατί λέει δεν είναι παπάς απλά φοράει ράσα. Έπρεπε μου είπε παιδί μου να του δώσεις και μία μούντζα. 

Κορίτσια μόλις μίλησα με τη γυναικολόγο μου και μου είπε ότι το τεστ που είχα κάνει πριν κανα μήνα και το περίμενα, έχει χαθεί.:? Τώρα μου μπήκε στο μυαλό ότι ίσως κάτι κακό συνέβη και μου το κρύβει. Και μου είπε πως θα μου ξαναπάρει.


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια ! Όντως έχει δροσιά ! 

@dimitroula30 τι τεστ έκανες κορίτσι μου ; ότι νέα κ εάν ήταν θα στα έλεγε . Είναι ένα από τα καθήκοντα τους . Μν βάζεις άσχημα πράγματα στο μυαλό σου . Τώρα γτ χάθηκε κ πως είναι κ αυτο άξιο απορίας ! 

@november rain καλή επιτυχία στην αυχενική !!! 

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariachi είπε:

καλημέρα κορίτσια ! Όντως έχει δροσιά ! 

@dimitroula30 τι τεστ έκανες κορίτσι μου ; ότι νέα κ εάν ήταν θα στα έλεγε . Είναι ένα από τα καθήκοντα τους . Μν βάζεις άσχημα πράγματα στο μυαλό σου . Τώρα γτ χάθηκε κ πως είναι κ αυτο άξιο απορίας ! 

@november rain καλή επιτυχία στην αυχενική !!! 

test pap γιατι το 2015 ειχα κανει εκτομη τραχηλου λογω αλλοιωσεων απο τον hpv. και πρεπει να το παρακολουθω μηπως και υποτροπιασει 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου φίλες σάς γράφω στα γρήγορα και τα υπόλοιπα θα τα πούμε το βράδυ που θα έχω χρόνο.εκανα την αυχενική, όλα καλά, πολύ κούνημα και κωλοτουμπα το μωράκι, οι μετρήσεις βγήκαν πολύ καλες και έδωσα αίμα για την papp-a, αυτη θα βγει την ερχόμενη Παρασκευή.Κορίτσια έκλαιγα στον δρόμο απτην χαρά μου και την συγκίνηση... θα νόμιζε ο κόσμος ότι κάτι κακό μου συνέβη,που να ξερε ότι κλαίω από χαρά...Α! και κατά 90% κοριτσάκι...

  • Μου αρέσει 2

BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@november rain μπραβο αγαπη μου, νομιζω εκλεισε με τα δικα σου ευχαριστα ο κυκλος των αυχενικων !! Κι αλλη πριγκιπισσουλα αναμεσα στους πριγκιπες!! 

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!

@Synnefaki Ναι ρήξη τυμπάνου έκανα, τώρα όμως είμαι μία χαρά! Λίγο κουφή ακόμα, αλλά θα περάσει με τον καιρό.

@Katerinakiii εγώ στον πρώτο υπέρηχο που είχα κάνει στο πρώτο μου παιδάκι μου είχε πει ο γιατρός "αγόρι ακούγεται" και τελικά ήταν κορίτσι. Μου εξήγησε ότι υπάρχει μία τάση τα αγόρια να έχουν περισσότερες σφύξεις από τα κορίτσια (ή το ανάποδο, δεν θυμάμαι) όμως δεν είναι απόλυτο. Ο υπέρηχος είναι πολύ πιο αξιόπιστος!

@dimitroula30 Απίστευτη η ιστορία με την πεθερά! Μπορείτε να πάτε στις "οικογενειακές ιστορίες" θα κάνετε μεγάλο σουξέ!! Πάντως είσαι ήρωας! Προσπάθησε να μην την σκέφτεσαι και ρίξε και κανένα ξεμάτιασμα καλού κακού!! :-P

@november rain Συγχαρητήρια για την μπεμπούλα σου!!!

  • Μου αρέσει 2

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!πως εισαστε ?εμεις καλα !

Θελω να σας ρωτησω,

Αυριο παω διακοπες κ θελω να παρω μια κρεμα για τσιμπιμα μελισας,τσουχτρας κ.α,

Ξερετε καμια που να κανει κ σε εγκυμονουσες?


EpmQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου γλυκά... Ευχαριστώ για τα ωραία σας λόγια και μου φαίνεται πολύ περίεργο που σε κάνα μήνα θα ξεκινήσουν οι πρώτες κοπέλες τις β επιπέδου...πω πω πως περνάει ο καιρός... εδώ σε λίγο τελειώνει το καλοκαίρι, τί μου λέτε τώρα;;

Βέβαια κορίτσια εγώ την Παρασκευή θα πάρω και τα αποτελέσματα από την papp a δεν πιστεύω να μου έρθει καμία κεραμίδα στο κεφάλι:shock:

Κοριτσουδια μου εμείς αύριο φεύγουμε πάμε στην μαμά μου στο εξοχικό που έχουμε στην Χαλκίδα και λέμε να κάτσουμε 20 μέρες περίπου... εκεί νομίζω δεν έχει σήμα καλό για internet ,ίσως χαθώ για λίγο, θα προσπαθώ να συμμετέχω, μακάρι να έχω internet βασικά... θα μου λείψετε εύχομαι να μην μπω στο cafe μας να γράψω ή να διαβάσω τίποτα άσχημο οκ;; Φιλάκια και να προσέχετε.... μανούλες!!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@november rain εφόσον όλα πήγαν καλά με την αυχενική γτ στην παπ Α να σου έρθει κεραμίδα ;;; συνήθως συμβαδίζουν έτσι δεν είναι ; σε ρωτάω γτ είσαι πιο έμπειρη αλλιώς θα το έλεγα με σιγουριά ! 

Κοιτα να περάσεις καλά στην Χαλκίδα , να ξεκουραστείς κ να κάνετε μπανακια κ όλα θα πάνε καλά κ θα μας βρεις εδώ όταν γυρίσεις ! Αν κ ελπίζουμε να εχεις σήμα ώστε να μπαίνεις που κ που! Φιλακια ! 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...