Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Angot said:

      οχι δεν το νιώθω αν άγχος ! παρολο που δεν πρέπει τόσο νωρίς και δεν το θέλω , εχω μια περίεργη προσμονή! ίσως τώρα αρχίζει να μ μοιάζει πιο χειροπιαστό ! δεν θα παω τόσο , νιώθω πιέσεις χαμηλά εγώ παρακαλάω να παω 32 εστω ! 

      Είναι άγχος κ αγωνία και ορμόνες! Θα τα πας καλύτερα από ότι νομίζεις. Εγώ γύρω στις 35-36 είχα έντονες συσπάσεις με πόνο κ τελικά υποχωρησαν κ γεννησα 39μισο. Το ξέρω είναι πολύ αγχωτικό, προσπάθησε να βάζεις χαλαρωτική μουσική, εμένα με βοηθούσε. Όλα θα πάνε καλά! Οι ορμόνες προκαλούν έντονα όνειρα 

Θα γίνουμε γονείς τον Φεβρουάριο του 2018


Recommended Posts

Καλησπέρα,

Είπα να ανοίξω το θέμα γιατί αρχίζουν οι εγκυμοσύνες που θα έχουν ΠΗΤ τον Φεβρουάριο του 18..

Είμαι στην τρίτη εξωσωματική και αναμένω για εμβρυομεταφορά....

Ελπίζω σε όλες να μας πάνε καλά και σύντομα να λάβουμε τα ωραιότερα νέα της ζωής μας...

Σας φιλώ και μία μία ας γίνουμε μανούλες! Υπομονή και πίστη κορίτσια και όλα θα πάνε καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 486
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωωωωωωωω!!!! μ'αρέσεις!!! μόνο η αγάπη σου η αισιοδοξία σου και η χαρά σου θα μπορούσαν να είναι τόσο μπροστά!!! :-D

σίγουρα θα έχει γούρι και αμέτρητες χαρές το θέμα αφού το άνοιξες εσύ! :wub: καλή επιτυχία σε όλες και πολλά μωρά μέσα στο 2018! :lol:

 

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

γεια σας σημερα εκανα την πρωτη χοριακη και ηταν 17.30 την παρασκευη θα κανω την επαναληπτικη γιατι απο αυριο μμετραω καθηστερηση.. εαν ολα πανε καλα πητ θα εχω αρχες φλεβαρη αλλα μαλλον θα γεννησω γενναρη λογο καισαρικης ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη εχω ενα αγορακι 19 μηνων και τον γεναρη ειχα μια παλινδρομη κυηση..!!  ευχομε σε ολες να γεννησουμε γερα και υγιη μωρακια..!!!δημητρα σου ευχομαι ολα να σου πανε τελειααααα....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2017 at 8:19 ΜΜ, xaroumenh mama είπε:

γεια σας σημερα εκανα την πρωτη χοριακη και ηταν 17.30 την παρασκευη θα κανω την επαναληπτικη γιατι απο αυριο μμετραω καθηστερηση.. εαν ολα πανε καλα πητ θα εχω αρχες φλεβαρη αλλα μαλλον θα γεννησω γενναρη λογο καισαρικης ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη εχω ενα αγορακι 19 μηνων και τον γεναρη ειχα μια παλινδρομη κυηση..!!  ευχομε σε ολες να γεννησουμε γερα και υγιη μωρακια..!!!δημητρα σου ευχομαι ολα να σου πανε τελειααααα....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσι εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά με το καλό κ το δεύτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλό μήνα! τι ωραίο θέμα που ανοίξες Δημητρά μου! άντε να μαζευόμαστε σιγα σιγά με θετικά αποτελέσματα. Αυριο τα νεοτερα από μένα!!! Ηθικόν Ακμαιότατον!!! και τα μυαλά στα κάγκελα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , ChristinaR είπε:

καλημέρα και καλό μήνα! τι ωραίο θέμα που ανοίξες Δημητρά μου! άντε να μαζευόμαστε σιγα σιγά με θετικά αποτελέσματα. Αυριο τα νεοτερα από μένα!!! Ηθικόν Ακμαιότατον!!! και τα μυαλά στα κάγκελα!!! 

Christinar δικιά μου είσαι έτσι εδώ θα βάλουμε τις υπέροχες χοριακές μας..κοντεύω να το πιστέψω ότι είμαι έγκυος μπορεί να φταίει η Νιρβάνα που έχω πέσει λόγω utrogestan xaxaxa:cool:

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

με το καλο και σε σενα christinar..!! εσυ δημητρα ποτε θα κανεις χοριακη;

Σάββατο πρωι εμβρυομεταφορά χοριακή στις 17/6 πιστεύω θα μου πούν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα. Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Έχω δύο αγοράκια 2.5 χρόνων και 6 μηνών... μετά τον τοκετό είχα λίγο αστατο κύκλο έχω καθυστέρηση αλλά ουσιαστικά πριν λίγες μέρες έκανα ωορρηξία Κ υπήρχε επαφή οπότε υποψιάζομαι τρίτη εγκυμοσύνη... 19 Ιουνίου θα πάω για χοριακη αν δεν έχω περίοδο μέχρι τότε.. αλλά έχω ένστικτο! Χεχε 

  • Μου αρέσει 1

PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2017 at 10:53 ΜΜ, alexia92 είπε:

Καλησπέρα. Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Έχω δύο αγοράκια 2.5 χρόνων και 6 μηνών... μετά τον τοκετό είχα λίγο αστατο κύκλο έχω καθυστέρηση αλλά ουσιαστικά πριν λίγες μέρες έκανα ωορρηξία Κ υπήρχε επαφή οπότε υποψιάζομαι τρίτη εγκυμοσύνη... 19 Ιουνίου θα πάω για χοριακη αν δεν έχω περίοδο μέχρι τότε.. αλλά έχω ένστικτο! Χεχε 

Ωπαααα πας για 3ο??? 

17-6 πάω για χοριακή...μπράβο κοπέλα μου full time mother!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...