Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πληροφορίες για τοκετό στον Αγιο Λουκα Θεσσαλονίκης


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια. Μένω θεσσαλονικη κ θα ηθελα να μαθω για το κλίμα, την εξυπηρέτηση, τις αίθουσες, τιμες και για τον αποκλειστικό θηλασμό στο Αγιο Λουκα. Σας ευχαριστω εκ των προτέρων. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 17/6/2017 at 2:03 ΜΜ, Dwroulita85 είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Μένω θεσσαλονικη κ θα ηθελα να μαθω για το κλίμα, την εξυπηρέτηση, τις αίθουσες, τιμες και για τον αποκλειστικό θηλασμό στο Αγιο Λουκα. Σας ευχαριστω εκ των προτέρων. 

καλησπερα κοριτσι μου και με το καλο να ερθει το μωρακι σου στην ζωη!

εχω φιλες που γεννησαν στον αγιο λουκα και μου ειπαν πολυ καλα λογια εμειναν πολυ ευχαριστημενες!

εγω γεννησα στο γενεσις αν χρειαστεις καποια πληροφορια πες μου!

  • Μου αρέσει 1

 
Lilypie - (Fn7s)
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Minaki! είπε:

καλησπερα κοριτσι μου και με το καλο να ερθει το μωρακι σου στην ζωη!

εχω φιλες που γεννησαν στον αγιο λουκα και μου ειπαν πολυ καλα λογια εμειναν πολυ ευχαριστημενες!

εγω γεννησα στο γενεσις αν χρειαστεις καποια πληροφορια πες μου!

Να σαι καλα μινακη μου! Στο γενεσις δυστυχως δεν εχω καλες αναμνήσεις γι αυτο δεν θελω να γεννήσω εκει. Γνωρίζω πως ειναι εξαιρετικές ολες οι κοπέλες αλλα για ψυχολογικούς λογους δεν θελω να παω εκει ξανα. 

Σ ευχαριστω για τις πληροφορίες!! 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Να σαι καλα μινακη μου! Στο γενεσις δυστυχως δεν εχω καλες αναμνήσεις γι αυτο δεν θελω να γεννήσω εκει. Γνωρίζω πως ειναι εξαιρετικές ολες οι κοπέλες αλλα για ψυχολογικούς λογους δεν θελω να παω εκει ξανα. 

Σ ευχαριστω για τις πληροφορίες!! 

να εισαι καλα κοριτσι μου!

στον αγιο λουκα ειχα κανει ενα χειρουργιο ασχτετο με τα γυναικολογικα και εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη !

οντως οι κοπελες ειναι πολυ καλες αν εξαιρεσω 2 στριμενες και ξινες που κανουν λογω "φοβου" καλα την δουλεια τους!!!

επισης μου εχουνε πει πως τα δωματια ειναι δικλυνα και ειναι πολυυυ πιο φθηνο απο το γενεσις!!! 

  • Μου αρέσει 1

 
Lilypie - (Fn7s)
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Minaki! είπε:

να εισαι καλα κοριτσι μου!

στον αγιο λουκα ειχα κανει ενα χειρουργιο ασχτετο με τα γυναικολογικα και εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη !

οντως οι κοπελες ειναι πολυ καλες αν εξαιρεσω 2 στριμενες και ξινες που κανουν λογω "φοβου" καλα την δουλεια τους!!!

επισης μου εχουνε πει πως τα δωματια ειναι δικλυνα και ειναι πολυυυ πιο φθηνο απο το γενεσις!!! 

Ναι αυτο ειδα οτι ειναι πολυ πιο οικονομικά κ δεν το περίμενα. Επίσης μ αρεσε που μπορεις να κανεις αποκλειστικό θηλασμό κ να εχεις το μωρακι δίπλα σου συνεχεια. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Ναι αυτο ειδα οτι ειναι πολυ πιο οικονομικά κ δεν το περίμενα. Επίσης μ αρεσε που μπορεις να κανεις αποκλειστικό θηλασμό κ να εχεις το μωρακι δίπλα σου συνεχεια. 

ηθελα κι εγω rooming in ...δεν ηξερα ομως τι γινετε με το επισκεπτηριο με το αλλαγμα του μωρου κλπ....ημουνα και με καισαρικη κι ετσι το αφησα αν κανω δευτερο μωρακι σιγουρα θα το επιλεξω!!

  • Μου αρέσει 1

 
Lilypie - (Fn7s)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα ή καλύτερα Καλημέρα..τέτοια ώρα που με έπιασαν οι ανησυχίες μου!!Εγώ είμαι ανάμεσα σε Άγιο Λουκά και Γένεσις,η γυναικολόγος μου είναι σε αυτά τα δύο και στη Βιοκλινικη.Τα επισκεφτήκαμε και μου άρεσε πολύ ο Άγιος Λουκάς..ένιωσα πιο οικείο το περιβάλλον!Το Γένεσις μου άρεσε που είναι γυναικολογικό κ Μαιευτικό καθαρά και έχει μονάδα για προωρακια...αν συμβεί κάτι..Minaki εσύ ήσουν ευχαριστημένη?οι Μαιες?Σε βοήθησαν με τον θηλασμό?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, AthinaD είπε:

Καλησπέρα ή καλύτερα Καλημέρα..τέτοια ώρα που με έπιασαν οι ανησυχίες μου!!Εγώ είμαι ανάμεσα σε Άγιο Λουκά και Γένεσις,η γυναικολόγος μου είναι σε αυτά τα δύο και στη Βιοκλινικη.Τα επισκεφτήκαμε και μου άρεσε πολύ ο Άγιος Λουκάς..ένιωσα πιο οικείο το περιβάλλον!Το Γένεσις μου άρεσε που είναι γυναικολογικό κ Μαιευτικό καθαρά και έχει μονάδα για προωρακια...αν συμβεί κάτι..Minaki εσύ ήσουν ευχαριστημένη?οι Μαιες?Σε βοήθησαν με τον θηλασμό?

καλησπερα κοριτσι μου!

με το καλο να παρεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!

εγω γεννησα στο γενεσις κι εχω να πω τα καλυτερα σε ολους τους τομεις!οι μαιες βοηθανε παρα πολυ και το καλυτερο απο ολα ειναι οτι προετοιμαζουν το στηθος με θηλαστρο και δεν ταλαιπωριεσαι καθολου!

εχει και μοναδες για τα βρεφακια αναλογα την περιπτωση του καθε μωρου.ο δικος μου γιος μπηκε στην θερμοκοιτιδα για 20  ωρες λογω δυσπροσαρμογης και ο συζυγος μου που πηγαινε να τον δει μου ελεγε τα καλυτερα για το συστημα !

οσο αναφορα τον αγιο λουκα εκει εκανα ενα χειρουργιο και επισης εμεινα ευχαριστημενη ..ρωτα και την γνωμη του γιατρου σου ..

εμενα δεν μου αφησε περιθωρια μου ειπε μονο στο γενεσις λογω μηχανηματων και χειρουργιων...

 

 

  • Μου αρέσει 2

 
Lilypie - (Fn7s)
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες...η γιατρός μου είπε ότι επιλέξω εγώ! Όσο για μονάδα για πρωορακια...μου είπε ότι αν γίνει κάτι και πας για πρόωρο τοκετό θα σου πω να πας κατευθείαν Γενεσις..Άλλωστε σε τέτοιες περιπτώσεις μετά λόγω και εξόδων το μεταφέρουν σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο! Προσπαθώ να μάθω από εσάς..γιατί δεν έχω γνωστούς που να ξέρουν...Είμαι απο Αθήνα και τα τελευταία 2 χρόνια μένω Σέρρες...

Link to comment
Share on other sites

Γεννησα στο γενεσις και ειμαι πολυ ευχαριστημενη, με βοηθησαν πολυ και στο θηλασμο αλλα και καθολη τη διαρκεια της γεννας τα κοριτσια ηταν αψογα! Στον Αγ Λουκα γεννησε μια φιλη κ δεν εμεινε ευχαριστημενη ως προς το θηλασμο. Για τιμες παιρνεις και σου στελνουν προσφορα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...