Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

5 ΣΤΟΧΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 2011!!!


xazomanoula

Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! Υγεία κι ευτυχία για όλους μας.

Λοιπόν ας βάλουμε 5 στοχους για το 2011 μπας κι εκπληρωθούν (για την ιστορία είχα και πέρσυ ανοίξει ίδιο θεματάκι με την ελπίδα πως αφού θα είναι γραμμένοι δεν μπορεί.... θα εκπληρωθούν. Το αποτέλεσμα το φαντάζεστε!:-(:-() Ας ελπίσουμε πως φέτος κάτι θα γίνει...

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

1) ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ!!!

2) Να καταφέρω να ελέγχω καλύτερα τα νεύρα μου!

3) Να ρυθμίσω αρκετές απο τις εκκρεμότητες που συνεχώς αναβάλω

4) Να διώξω αυτά τα 2-3 περιττά κιλά που έχουν μπαστακωθεί εδώ και 3,5 χρόνια :-(

5) Να πάψω να έχω τύψεις κι ενοχές ακόμα κι εκεί που δεν χρειάζεται.

Κοριτσάρες μου καλή χρονιά και .... βουρ για την εκπλήρωση όλων των στόχων μας.....!!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!! Υγεία κι ευτυχία για όλους μας.

1) ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ!!!

2) Να καταφέρω να ελέγχω καλύτερα τα νεύρα μου!

3) Να ρυθμίσω αρκετές απο τις εκκρεμότητες που συνεχώς αναβάλω

4) Να διώξω αυτά τα 2-3 περιττά κιλά που έχουν μπαστακωθεί

5) Να πάψω να έχω τύψεις κι ενοχές ακόμα κι εκεί που δεν χρειάζεται.

Κοριτσάρες μου καλή χρονιά και .... βουρ για την εκπλήρωση όλων των στόχων μας.....!!!!!

ό,τι ευχήθηκες για σένα, εύχομαι και για μένα.επιπλέον θέλω

6) να κάνω ένα ακόμα παιδί φέτος.

7) να πάω διακοπές φετος το καλοκαίρι.

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!!!!!:D

φιλιά, καλή χρονιά.

ωραίο θέμα!;):-)

Link to comment
Share on other sites

1) Να μπορέσει ο άντρας μου να πάρει άδεια ανατροφής, για να μην πάει Θεσ. τώρα που ήρθε ο διορισμός:-(

2) Να χάσω Χ κιλά (όσα περισσότερα τόσο το καλύτερο...)

3) Να μάθω το μεγάλο μου γιο να κοιμάται στο κρεβατάκι του.

4) Να έχω πιο συγυρισμένο σπίτι (πώς θα γίνει αυτό δεν ξέρω, μόνο με θαύμα...)

5) Να προσέχω περισσότερο την υγεία μου, τον εαυτό μου τον αφήνω πάντα τελευταίο...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

1) Να μπορέσει ο άντρας μου να πάρει άδεια ανατροφής, για να μην πάει Θεσ. τώρα που ήρθε ο διορισμός:-(

2) Να χάσω Χ κιλά (όσα περισσότερα τόσο το καλύτερο...)

3) Να μάθω το μεγάλο μου γιο να κοιμάται στο κρεβατάκι του.

4) Να έχω πιο συγυρισμένο σπίτι (πώς θα γίνει αυτό δεν ξέρω, μόνο με θαύμα...)

5) Να προσέχω περισσότερο την υγεία μου, τον εαυτό μου τον αφήνω πάντα τελευταίο...

κοιμάται μαζί σας ο Χρήστος;

καλέ τί να χάσεις; δεν έχεις να χάσεις. δεν φαίνεται κιλό παραπανίσιο στις φωτό.

για πρόσεχε τον εαυτό σου και μην ταλαιπωρείσαι άδικα.

όσο για το σπίτι... ειλικρινά δεν με νοιάζει καθόλου να φαίνομαι πιο νοικοκυρά. μα καθόλου!

θέλω να αφιερώσω πιο πολύ χρόνο σε φίλες μου.

θέλω να προσέχω πιο πολύ την εμφάνισή μου, μαλλιά, βάψιμο. πρέπει να αφιερώνω χρόνο. ως τώρα στο πόδι και ό,τι να 'ναι!;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι! Πήγα κομμωτήριο την Τετάρτη και ένιωσα άλλος άνθρωπος. Για καθαρισμό προσώπου έχω να πάω από Ιούνιο, που κάναμε τη βάπτιση. Ευχήσου φιλενάδα να πάρει την άδεια ο Βασ να μπορέσω να με βοηθάει με παιδιά, ώστε να μπορέσω να πάω στην αισθητικό... Α!Μπορεί να τον πείσω να έρθουμε και Λάρισα!!!!Χιχιχι...

Ναι μαζί μας κοιμάται ο Χρηστάκος (μας αρεσει δε λέω, αλλά δεν είναι σωστό.. Μη ρωτήσεις πώς του κάναμε αδερφάκι...)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ναι! Πήγα κομμωτήριο την Τετάρτη και ένιωσα άλλος άνθρωπος. Για καθαρισμό προσώπου έχω να πάω από Ιούνιο, που κάναμε τη βάπτιση. Ευχήσου φιλενάδα να πάρει την άδεια ο Βασ να μπορέσω να με βοηθάει με παιδιά, ώστε να μπορέσω να πάω στην αισθητικό... Α!Μπορεί να τον πείσω να έρθουμε και Λάρισα!!!!Χιχιχι...

Ναι μαζί μας κοιμάται ο Χρηστάκος (μας αρεσει δε λέω, αλλά δεν είναι σωστό.. Μη ρωτήσεις πώς του κάναμε αδερφάκι...)

εγώ έχω να πάω αισθητικό από το γάμο της αδερφής μου που παντρεύτηκε το 2007! εγώ το 2008.;)

ό,τι εύχεσαι, εύχομαι. το ξέρεις ότι είσαι φίλη μου!:)

αν έρθετε, ...σε στελνω τηλέφωνο. θα έρθετε σπίτι.

κι εμείς με την Χρύσπα κοιμόμαστε:D. πιο ωραία δεν γίνεται:D. αργότερα βλέπουμε:tongue:.

υπάρχουν κι άλλοι χώροι, ξέρω!;):tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εύχομαι:

- να βρω δουλειά

- να βρω δουλειά που να πληρώνομαι (γιατί πολλά ακούγονται πια...)

- ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

- εεεε και να κάσω και μπόλικα κιλά

όσο για παιδί.....ας βρω δουλειά πρώτα και μετά...


bV53p3.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σου βρε χαζομανούλα με τον Κυριάκο σου!

ΑΑΑχ Μεγάλο ζόρι λέμε. Κι άντε με την τσίμπλα στο μάτι να ξεκινήσεις καυγά ξημερώματα (γιατί εκεί θα καταλήξει αν τελικά δεν κοιμηθεί μαζί μας :(). Ε πσιτ αν βρείτε τρόπο να τους το κόψετε το λέτε ναι? Τέτοια επιτεύγματα δεν τα κρατάνε κρυφά...


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


?????????

μαμαλευτερακι τι λες???????

ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΕΩ ? οτι θ γραψω το πρωι γιατι χτεσ βραδυ δεν ειχα χρονο χαχαχαχ τωρα καθομαι κ αντλω γαλα κ μπορω ν γραψω ;);););)τουσ 5 στοχουσ

Στόχος 1 ……. Να μονιμοποιηθώ στην δουλεία ……..(πέρσι ήθελα δουλεία φέτος την θέλω κ σταθερή τρομάρα μου )

Στόχος 2 να βλέπω τον Νίκο έτσι όπως είναι τώρα χαμογελαστοσσσσσσσσσσσσσσσς

(πέρσι ήθελα ν τον ξανά δω ν γελά είχε πολύ καιρό ν γελάσει )

Στόχος 3 να μάθω αυτά τα ριμάδα αγγλικά (ξεκίνησα λογοθεραπευτή κ είμαι σε καλό δρόμο θ μάθω πρώτα ελληνικά είμαι δυσλεκτική )

Στόχος 4 ν κερδίσω το λόττο( θ παίξω κάποια στιγμή )

Στόχος 5 να χάσω κανένα κιλό ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ..

ΑΥΤΑ για φέτος τους περσινούς τους πετυχα σχεδόν όλους

Εγώ εύχομαι:

- να βρω δουλειά

- να βρω δουλειά που να πληρώνομαι (γιατί πολλά ακούγονται πια...)

- ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

- εεεε και να κάσω και μπόλικα κιλά

όσο για παιδί.....ας βρω δουλειά πρώτα και μετά...

καλη μου θ βρεισ θεληση κ θ βρεισ σμουτσσσσσσσ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑχ Μεγάλο ζόρι λέμε. Κι άντε με την τσίμπλα στο μάτι να ξεκινήσεις καυγά ξημερώματα (γιατί εκεί θα καταλήξει αν τελικά δεν κοιμηθεί μαζί μας :(). Ε πσιτ αν βρείτε τρόπο να τους το κόψετε το λέτε ναι? Τέτοια επιτεύγματα δεν τα κρατάνε κρυφά...

το βράδυ κοιμάται για λίγες ώρες στο κρεβάτι της και μετά κατά τις 11.30-12.30 ξυπνάει και θέλει μανούλα.

τότε την παίρνω και την κοιμίζω στο κρεβάτι μας. είναι σχεδόν 15 μηνών.

η ανηψιά μου 3 χρόνων και 3 μηνών ακόμα κοιμάται με την αδερφή μου και το γαμπρό μου.

μαρή κι εγώ ως νινί κοιμόμουν με τους γονείς μου.

όταν γεννήθηκε και η αδερφή μου, μικρότερη, κοιμόμουν εγώ με τον μπαμπά και η αδερφή μου με τη μαμά μου. γι' αυτό την ζήλευα. νόμιζα πως η μαμά μου δεν με αγαπάει, μόνο ο μπαμπάς μου.:oops::(

μια χαρά μεγαλώσαμε.;):D

και ο σύζυγος τα ίδια.:)

ξέρω όμως και παδάκι το 3ο της οικογένειας που κοιμόταν μέχρι 5η δημοτικού με τους γονείς της.:shock: νομίζω πως αυτό ήταν υπερβολή.

αλλά ας μη λέω μεγάλες κουβέντες και λουστώ τη σοφία μου μετά...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Στόχος 1 ……. Να μονιμοποιηθώ στην δουλεία ……..(πέρσι ήθελα δουλεία φέτος την θέλω κ σταθερή τρομάρα μου )

Στόχος 2 να βλέπω τον Νίκο έτσι όπως είναι τώρα χαμογελαστοσσσσσσσσσσσσσσσς

(πέρσι ήθελα ν τον ξανά δω ν γελά είχε πολύ καιρό ν γελάσει )

Στόχος 3 να μάθω αυτά τα ριμάδα αγγλικά (ξεκίνησα λογοθεραπευτή κ είμαι σε καλό δρόμο θ μάθω πρώτα ελληνικά είμαι δυσλεκτική )

Στόχος 4 ν κερδίσω το λόττο( θ παίξω κάποια στιγμή )

Στόχος 5 να χάσω κανένα κιλό ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ..

ΑΥΤΑ για φέτος τους περσινούς τους πετυχα σχεδόν όλους

Αν πέτυχες τους περσινούς, ΣΙΓΟΥΡΑ θα πετύχεις και τους φετινούς!! Εγώ η δόλια τι να πω που ακόμα παλεύω με την απόφαση γι αυτό το ριμαδοδίπλωμα? Ασε τα κιλάκια. Αυτά τελικά νομίζω με έχουν λατρέψει και δεν ξεκολάνε απο πάνω μου (εντάξει η αλήθεια δεν το παλεύω κι εγώ τόοοοσο πολύ. Οι σοκολατίτσες πάνε κι έρχονται :oops::evil:). Αντε καλή επιτυχία και σε σένα.;);)


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...