Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , sissy_geo είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι να μου απαντήσει κάποια σύντομα γιατί έχω μπλέξει... Λοιπόν. Έκανα την δεύτερη εξωσωματική μου. Δεν πήγε καλά. Μεταφέραμε 2 έμβρυα τρίτης μέρας και έχουμε μια μόνο βλαστοκύστη στην κατάψυξη. Καμία σχέση με την πρώτη μου προσπάθεια για λόγους που ακόμα δεν έχω ψάξει και δεν είναι επι του παρόντος. Λοιπόν στιςι 6/1 έκανα την ένεση ωρίμανσης ovitrelle. Προχωρήσαμε σε μεταφορά 2 φρέσκων εμβρύων τριών ημερών... Ως εδω καλά.. Εγω η έξυπνη.... Συνηθισμένη απο τις προηγουμενες μεταφορές μου με κατεψυγμένα, άρχισα να τεστάρομαι 2-3 μέρες πριν την χοριακή. Γνωρίζω πάρα πολύ καλά ότι αυτό δεν μπορεί να γινει στη μεταφορά με φρέσκα λόγω της HCG που είνα ανεβασμένη στο αίμα απο την ένεση ωρίμανσης, ΩΣΤΟΣΟ... Επειδή δεν είχα ξαναμεταφέρει έμβρυα τρίτης μέρας και η αναμονή είναι όσο να πεις μεγαλύτερη, λεω αααας ξεκινήσω μωρε  3 μέρες νωρίτερα το πολύ πολύ αν υπάρχει ακόμη η ορμόνη αυτη στο αίμα να την δω να χάνεται ρε φίλε!! Λοιπόν κάνω το πρώτο το Σάββατο 19, αχνό θετικό. Δεν έδωσα καμία σημασία, χαλάστηκα λίγο λεω α δεν πάμε καλά, ακόμα υπάρχει το άτιμο το φάρμακο.... Κάνω κ την Κυριακή, πιο έντονο.. Και κάνω και μια σήμερα πρωι πρωι και βγαίνει φουλ εντονο.. Και λέω τώρα  καλά να πάθω, αν είναι απο το φάρμακο, έπρεπε να κάτσω στα  αυγά μου και να περιμένω την χοριακή! Πήρα τηλ και στο κέντρο, είπα τι έκανα σαν άτακτο παιδί, και τώρα περιμένω τηλέφωνο... Εσείς τι λετε;;; Ας μου πει κάποια κοπέλα τη γνώμη της.. Πόσο κρίμα να είναι απο το φάρμακο... 

κοριτσι μου εισαι εγκυος σιγουρα! απο 6/1 αποκλειετε να ειναι απτο φαρμακο! εχει περασει το 10ημερο απο την ενεση κ μαλιστα με το παραπανω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσι μου εισαι εγκυος σιγουρα! απο 6/1 αποκλειετε να ειναι απτο φαρμακο! εχει περασει το 10ημερο απο την ενεση κ μαλιστα με το παραπανω!

Αχ ρε παιδιά δεν το πιστευω! Μηπως επιασε κανενα υπόλειμμα;;; Τι να πω! Μιλησα με το κεντρο κ μου ειπαν να παω σημερα να κάνω χοριακή. Πηγα! Σε μια ωρα θα ξερω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , sissy_geo είπε:

193,3 η χοριακη! Θα τρελαθώ! Υπαρχει περίπτωση να ειναι απο το φάρμακο;;;;; Κορίτσια βοήθεια!!! 

συνχαρητηρια! μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη. εισαι εγκυος! δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι απτο φαρμακο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

συνχαρητηρια! μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη. εισαι εγκυος! δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι απτο φαρμακο. 

Αχ φοβάμαι να το πιστέψω.. Φοβάμαι μη μου το πάρουν πίσω... Περιμένω τηλέφωνο απο τον γιατρό. Είχα μια αποβολή απο την πρώτη μου προσπάθεια, ακολουθησαν 3, αποτυχημένες μεταφορές... Και τώρα μια δεύτερη εξωσωματική... Δεν ξέρω! Σ'ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες και με χαλάρωσες! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που βασανίστηκαν και προσπαθούν να τα καφέρουν! Τιποτα αλλο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , sissy_geo είπε:

Αχ φοβάμαι να το πιστέψω.. Φοβάμαι μη μου το πάρουν πίσω... Περιμένω τηλέφωνο απο τον γιατρό. Είχα μια αποβολή απο την πρώτη μου προσπάθεια, ακολουθησαν 3, αποτυχημένες μεταφορές... Και τώρα μια δεύτερη εξωσωματική... Δεν ξέρω! Σ'ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες και με χαλάρωσες! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που βασανίστηκαν και προσπαθούν να τα καφέρουν! Τιποτα αλλο!

εισαι εγκυος πιστεψε το. ανχος θα υπαρχει μεχρι να παει φανταρος που λενε αλλα δεν γινετε αλλιως βημα βημα κ ολα θσ πανε καλα. το πρωτο βημα εγινε εισαι εγκυος κ η χοριακη σου ειναι τελεια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

εισαι εγκυος πιστεψε το. ανχος θα υπαρχει μεχρι να παει φανταρος που λενε αλλα δεν γινετε αλλιως βημα βημα κ ολα θσ πανε καλα. το πρωτο βημα εγινε εισαι εγκυος κ η χοριακη σου ειναι τελεια

Αχ θα τρελαθώ!! Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ! :-D

Link to comment
Share on other sites

On 21/1/2019 at 12:21 ΜΜ, sissy_geo είπε:

193,3 η χοριακη! Θα τρελαθώ! Υπαρχει περίπτωση να ειναι απο το φάρμακο;;;;; Κορίτσια βοήθεια!!! 

OYAOY!!!

Μπράβο συγχαρητήρια!!!!

είδες που τελικά πήγαν όλα καλά!!!

καλό διπλασιασμό να έχεις!

Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι από το φάρμακο, από το εμβρυάκι που έχεις στην κοιλιά σου είναι!


 
Link to comment
Share on other sites

On 21/1/2019 at 12:21 ΜΜ, sissy_geo είπε:

193,3 η χοριακη! Θα τρελαθώ! Υπαρχει περίπτωση να ειναι απο το φάρμακο;;;;; Κορίτσια βοήθεια!!! 

Καλέ τι ευχάριστα νεα είναι αυτά που διαβάζω???? Συγχαρητήρια κοριτσαρα μου, όλα καλα να σου πάνε. Είναι τέλειο το νούμερο!!!!Θα περιμένω νέα σου!!!!Πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ γιατί ήξερα τι αγώνα έχεις κάνει!!!! Μπράβο, μπράβο, μπράβο, χίλιες ευχές σου στέλνω!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 21/1/2019 at 12:30 ΜΜ, linaa είπε:

συνχαρητηρια! μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη. εισαι εγκυος! δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι απτο φαρμακο. 

Μπράβο,εύχομαι με το καλό!Η χωριακή σου είναι τόσο μεγάλη που μπορεί να είναι και διδυμάκια!Καλούς διπλασιασμούς!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μ καινουργια κ εγώ εδώ....έκανα προχτές χοριακη κ εγώ με 100 μοναδες ....10 μερες πριν ειχα κάνει εμβρυομεταφορα....Είναι λίγο εμενα η χοριακη μ....τι λέτε κ σεις οι πιο έμπειρες????? ολες να χαρούμε τα μωράκια μας....συνχαρητηρια σε όλες σας με υγεία κ ευτυχία τ σπίτια σας.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ καινουργια κ εγώ εδώ....έκανα προχτές χοριακη κ εγώ με 100 μοναδες ....10 μερες πριν ειχα κάνει εμβρυομεταφορα....Είναι λίγο εμενα η χοριακη μ....τι λέτε κ σεις οι πιο έμπειρες????? ολες να χαρούμε τα μωράκια μας....συνχαρητηρια σε όλες σας με υγεία κ ευτυχία τ σπίτια σας.

Σε βλεεεεεπω!!!!γιααααααα χαλάρωσε μην σε πλακώσω έγκυο γυναίκα!!!!<_<

  • Χαχα 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Σε βλεεεεεπω!!!!γιααααααα χαλάρωσε μην σε πλακώσω έγκυο γυναίκα!!!!<_<

ρε συ με παρακολουθείς????? χαχαχαχαχαχα πολύ καλό....αχ Παναγια μ καλε ποσο εχω γελάσει....οκ οκ σταματάω...πάω πάσο δεν μπορω να βάλω μαζι σ   ....απλά σε αγαπώ....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

ρε συ με παρακολουθείς????? χαχαχαχαχαχα πολύ καλό....αχ Παναγια μ καλε ποσο εχω γελάσει....οκ οκ σταματάω...πάω πάσο δεν μπορω να βάλω μαζι σ   ....απλά σε αγαπώ....

Έλα έλα μπρος πίσω στη θέση σου!!!:wub:


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...