Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα! Εκανα κι εγώ εχθές την 5η ετ με 2 μέτριες βλαστοκυστες.  Χοριακή στις 22/12.

Καλη επιτυχία να έχουμε.

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου.. εγώ έκανα πρώτη εμβρυομεταφορα στις 5 του μήνα και στις 14 έχω χοριακη ♥️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομαδα. Την πέμπτη εγινε η εμβρυομεταφορά κ περιμενω τις 22/12 για να δούμε τα αποτελέσματα. Έχω ενα αγοράκι 2,5  χρονών κ προσπαθούμε για δέυτερο παιδακι. Η 1η προσπαθεια ηταν αποτυχιά μιας κ δεν κανω πολλα ωάρια οποτε μονο ενα ωάριο ειχα. Αυτή την φορά ειχα 2 το οποιο το ενα αργησε να γονιμοποιηθει. Η αλήθεια ειναι οτιμε εχει πιασει το αγχος κ δεν λεει να με αφησει με τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Στις 9/12 εκανα ετ με 3 ημερών , από συμπτώματα έχω μόνο πόνους περιόδου, πόνους στη μέση και το στήθος ξεπρηστηκε.. ξέρετε από ποια ημέρα μπορώ να κάνω τεστ η χοριακη ; Ο γιατρός μου είπε στις 20/12..

υπαρχει κοπέλα με έμβρυα 3 ημερών που να έχει πόνους περιόδου μετά από την 3η ημέρα εμβρυομεταφορας; Λέτε να είναι σημάδι ότι δεν έγινε εμφύτευση; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Chris87 είπε:

Καλησπέρα ! Στις 9/12 εκανα ετ με 3 ημερών , από συμπτώματα έχω μόνο πόνους περιόδου, πόνους στη μέση και το στήθος ξεπρηστηκε.. ξέρετε από ποια ημέρα μπορώ να κάνω τεστ η χοριακη ; Ο γιατρός μου είπε στις 20/12..

υπαρχει κοπέλα με έμβρυα 3 ημερών που να έχει πόνους περιόδου μετά από την 3η ημέρα εμβρυομεταφορας; Λέτε να είναι σημάδι ότι δεν έγινε εμφύτευση; 

Καλημέρα! Τετάρτη 9/3 εκανα ετ με 3ων ημερων εμβρυα! Την Κυριακή 13/3 ειχα δυνατους πόνους περιόδου! Τόσο δυνατους που πηρα μπουσκοπαν! Τετάρτη 16/3 κανω τεστ clear blue ηλεκτρονικο κ ηταν αρνητικό! Παρασκευή 18/3 στο σκούπισμα κ μόνο μια φορά είδα κόκκινο αιματάκι! Κυριακή 20/3 ξανακανω clear blue ηλεκτρονικο κ ηταν θετικο 2-3 εβδομαδες! Δευτερα 21/3 κανω χοριακη 401! Τώρα έχω αγκαλίτσα μου τις νεφέλες μου!! Σου εύχομαι τα καλλίτερα!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@skorpina78 δε ξέρεις τι κουράγιο μου δίνουν αυτές οι θετικές ιστορίες! Να σου ζήσουν τα μωράκια σου !! 
Θα κάνω υπομονή .. είναι δύσκολο να αντισταθώ στα τεστ αλλά η λογική μου λέει ότι είναι νωρίς …

να σε ρωτήσω ήταν επιτυχημένη η πρώτη σου προσπάθεια ; Εμένα είναι η πρώτη και αγωνιώ γιατί δυστυχώς είχαμε μόνο 2 ωράρια γονιμοποιημένα , τουλάχιστον χαρακτηρίστηκαν ως πολύ καλά , 8 διαιρέσεων και χωρίς Θραύσματα , όποτε δεν έχουμε τίποτα στην κατάψυξη για επόμενη φορά… 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, έχουμε μαζευτεί αρκετές! Έκανα ένα συγκεντρωτικό πίνακα, αν ξέχασα κάποια συγνώμη.(στείλτε μου πμ και θα σας προσθέσω!)

  • Eleni21                      14/12... ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

  • Vera87                         16/12

  • RIA                                19/12

  • Chris87                         20/12

  • Barbie2                         22/12

  • νικηαντωνια81           22/12

  • αστα                              29/12

    Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες και γιορτές με υγεία και μαγεία!

  • Μου αρέσει 8

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chris87 είπε:

@skorpina78 δε ξέρεις τι κουράγιο μου δίνουν αυτές οι θετικές ιστορίες! Να σου ζήσουν τα μωράκια σου !! 
Θα κάνω υπομονή .. είναι δύσκολο να αντισταθώ στα τεστ αλλά η λογική μου λέει ότι είναι νωρίς …

να σε ρωτήσω ήταν επιτυχημένη η πρώτη σου προσπάθεια ; Εμένα είναι η πρώτη και αγωνιώ γιατί δυστυχώς είχαμε μόνο 2 ωράρια γονιμοποιημένα , τουλάχιστον χαρακτηρίστηκαν ως πολύ καλά , 8 διαιρέσεων και χωρίς Θραύσματα , όποτε δεν έχουμε τίποτα στην κατάψυξη για επόμενη φορά… 

Όχι κορίτσι μου δεν ήταν η πρώτη προσπάθεια! Περασα απο 40 κυματα κ παλευα χρόνια για να μπορω να κρατάω σημερα τις 50 ημερων τσούπες μου! Ήταν η 8η ετ! Η πρώτη όμως που έκανα στη νεα κλινικη που πηγα!! Καλη επιτυχία και πάλι!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2022 at 10:08 ΜΜ, eleni 21 είπε:

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου.. εγώ έκανα πρώτη εμβρυομεταφορα στις 5 του μήνα και στις 14 έχω χοριακη ♥️

Κοριτσι μου πως πηγε;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 είπε:

Κοριτσι μου πως πηγε;

Ακόμη δεν το πιστεύω..87 ..οι μαίες μου είπαν την Παρασκευή να κάνω άλλη μια χοριακη να δούμε..1 βλαστοκυστη έβαλα 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , eleni 21 είπε:

Ακόμη δεν το πιστεύω..87 ..οι μαίες μου είπαν την Παρασκευή να κάνω άλλη μια χοριακη να δούμε..1 βλαστοκυστη έβαλα 

Συγχαρητήρια!!!!!!! Είσαι έγκυος! Καλούς διπλασιασμους ευχομαι. να μπεις να μας γράψεις. Α! Κ να ξεκουράζεσαι.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...