Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Η Vasdeli γέννησε τον γελαστό μπέμπη της!!


Clelia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπραβο κοριτσι μου!Τα καταφερες για αλλη μια φορα ;)

Να σας ζησει ο κουκλος σας!!!!

Μονο χαρες και γελια στη ζωη του!

Καλο σαραντισμο! :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια Βικυ μου!!!! Να σου ζησει ο μικρος πριγκιπας, να είναι γερος και καλότυχος!!! Να χαιρεσε όλα τα παιδάκια σου και απο εδω και πέρα μόνο χαρες!!!!:tongue::tongue::tongue:

baby%20boy%20blocks%20luncheon%20napkins.jpg


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nα σου ζήσει το ομορφο αγορακι σου βικυ μου, 3700 κιλα, μπεμπαρος μπραβο!!!!!!!!

παντα γερος και καλοτυχος να ειναι. Και εσεις να ειστε παντα γεροι να καμαρωνετε τα παιδακια σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Vasdeli να σου ζήσει το αγοράκι σου!!!!!! Καλώς ήρθες στο κλάμπ των τρίτεκνων!!!!Να ζήσετε ευτυχισμένοι με τα παιδάκια σας και να τα καμαρώνετε και τα τρία!!!!!Εύχομαι απο εδώ και στο εξής μόνο χαμόγελα στα προσωπάκια σας και αν υπάρξει δάκρυ, να είναι από συγκίνηση ή από χαρά!!!!!!

Τί λες...πάμε για τέταρτο;;;;;χαχαχαχα!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σας ζησει vasdeli να ειναι παντα γερος και δυνατος με το καλο να γυρισετε σπιτι σας.

να ειστε ολοι καλα και να χαιρεστε τη μεγαλη σας οικογενεια

πολλα φιλια και αναμενουμε νεοτερα σου


Κατερινούλα και Γιαννάκη σας λατρευω!!

Link to comment
Share on other sites

να χαιρεστε το μικρο σας θαυματακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!να ναι παντα γερος κ να φερνει μονο χαρες στην οικογενεια!!!

υ.σ.επιτρεψε μου να τον θεωρησω σαν το ποδαρικο του φορουμ!!!!!!!!!!αντε να μας φερεις κ εμας λαχταριστα κ τελειομηνα μωρακιααααααααααααααα!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...