Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Η Vasdeli γέννησε τον γελαστό μπέμπη της!!


Clelia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σου ζησει ο μπεμπαρος vasdelaki!!!

Να ζησεις να τον δεις να μεγαλωνει και να σε ανταμηβει με χαμογελα και χαρες που τον εφερες στη ζωη...

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να στε παντα ολοι καλα...

Ο μπεμπης θρεφταρακι ε!!!Ενας κουκλος!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ

Vasdeli επιτέλους υποδεχθηκες το γελαστό μπέμπη που περιμέναμε ολες με πολύ χαρά, να σου ζήσει κοπέλα μου και να τον καμαρώσεις κι αυτόν οπως επιθυμείς οπως καμαρώνεις και τα αλλα δυο παιδάκια σου. Η χαρα μου οταν εμαθα την εγκυμοσύνη σου ηταν απεριγραπτη, ξερεις τους λόγους, και το αισιο τελος ηρθε και την σφράγισε. Τελος το αγχος τωρα κοιτα να το χαρεις οσο γίνεται, που σίγουρα θα το κανεις.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει το μικρό αντράκι σας!!! Πάντα γερός, πάντα δυνατός, πάντα τυχερός... Να χαίρεστε την οικογένεια σας, να είστε όλοι γεροί και δυνατοί, πάντα ευτυχισμένοι...

Καλό σαραντισμό σε μανούλα και γιο...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ....

Ένα έχω να πω...δεν έκλαψα με την επιλόχειο(που έτσι κι αλλιώς δεν μ' 'επιασε αυτή τη φορά), κλαίω τώρα με το θέμα...

Κλειώ...είσαι αδερφή μου...:D ΚΑΙ κωλόπαιδο!!!:P:p:p(Κλαίω με λυγμούς).

Η ευτυχία που έζησα στις 3 Ιανουαρίου και αυτή που βιώνω καθημερινά δεν περιγράφεται...

Δώστε μου χίλιες καισαρικές!!! Δεν με ακούμπησε καν...Σε λιγότερο από 5 ώρες περπατούσα ΚΑΝΟΝΙΚΆ και οι μαίες τα είδανε όλα εκεί στο Ιασώ...

Με το που τον έπιασα στα χέρια μου ήθελα να ξηλώσω και όλα τα σωληνάκια για να μην με αποσπά τίποτα...έκανα όμως υπομονή για 24 ώρες...

Ο γελαστός έπιασε αμέσως το στήθος και θηλάζει κανονικότατα....και είναι και φαγάνας!!!

Μόλις τον είδα στο χειρουργείο θυμήθηκα τα λόγια της Κλειώς: "Μου κόπηκε η ανάσα"

Είναι ένα καλόβολο μωράκι που τρώει και κοιμάται μέχρι στιγμής...Τα αδέρφια του έχουνε πάθει πλάκα μαζί του...Η δε κόρη μου κυκλοφορεί παντού μαζί με φωτό του....Ο γιος μου τον φιλάει καθε τρεις και λίγο...

Έχω να δηλώσω σε όλες τις μέλλουσες μαμάδες να προτιμήσουνε το rooming in!!! Ήταν η πιο ωραία γέννα από τις τρεις που έκανα...Το γεγονός ότι τον είχα μαζί μου συνεχώς με βοήθησε στο να γυρίσω στο σπίτι και να ξέρω ΗΔΗ το παιδί μου. Επιπλέον δεν με έπιασε καμία καταθλιψάρα όπως τις 2 προηγούμενες φορές που είχα τα μωρά χώρια...

Σας ευχαριστώ πολύ όλες! Το δωμάτιό μου στο Ιασώ γεμισε από λουλούδια και δώρα ακόμη και από άτομα που δεν έχω γνωρίσει δια ζώσης...Αν πω για τα sms και τα τηλέφωνα....δεν θα τελειώσω..

Annina, Nikolekaki, Small Bart..... σας ευχαριστώ που ήρθατε...Με συγκινήσατε και με τιμήσατε ιδιαίτερα.

Κατερίνα(ξέρεις εσύ) ο πελαργούλης κάνει παρέα στον γελαστο ήδη!!!Όσο για την ελιά εννοείται ότι ταξιδεύει ήδη στο νησί και θα φυτευτεί στον κήπο του σπιτιου...:P ετοιμάσου κι εσύ σιγά-σιγά....

Λοιπόν, κλείνοντας θέλω να ομολογήσω και κάτι και να απαντήσω έτσι στην eri και στην Κλειώ:

Θέλω να πιστεύω ότι θα ζήσω το όλο σκηνικό για μια τελευταία φορά ακόμα...Μακάρι να με αξιώσει να σφίξω στην αγκαλιά άλλη μια κορούλα....

ΘΕΕ ΜΟΥ Σ" ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Ό,τι έχω σ' αυτόν τον κόσμο, η μόνη μου κληρονομιά είναι τρία ζευγάρια μάτια....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...