Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Tzamin το πέτυχες εκεί

Πήγαινε φροντιστήριο ο άντρας μου. Που το ήξερες; Αν είστε στην περιοχή μπορούμε να τα πούμε και από κοντά! Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κούκλες μου!

Ας κορίτσια, ευχαριστω που μου είπατε τη γνώμη σας για τα έπιπλα. Έν τω μεταξυ, έχω πολλές ιδέες στο μυαλο μου για το σπίτι αλλα δυστυχώς δεν υπάρχει χρόνος για τίποτα σχεδόν. Μάλλον θα μπούμε και δεν θα έχουμε κουρτίνες! Ευτυχώς ειναι τρίτος όροφος και δεν φαινομαστε απο πουθενα. :confused: Επίσης το σπίτι ειναι φρεσκοβαμενο αλλα σκεφτόμουν να το βαψω αλλα χρώματα να δένει με τα έπιπλα αλλα τελικα δεν προλαβαίνουμε. Μετα σκέφτηκα τουλάχιστον το δωμάτιο της μικρής να το κάνω λαχανί με πορτοκαλί όπως ειναι τώρα στο σπίτι μας, να δούμε... Πολυ βιαστικά όλα, και φυσικα συνέχεια βριζω την προηγούμενη ιδιοκτήτρια που πούλησε το σπίτι και μας έβαλε σε ιστορίες!

Tzamin ειναι στην Αγίου Αντωνιου! Πάνω στον ποδηλατοδρομο, απέναντι όλα ειναι μεζονέτες επειδη ειναι το Πάτημα κι έχει πολυ ωραία θεα, βλέπει απο αστεροσκοπιο στην Πεντέλη μέχρι Υμηττο.

Kitty ευχαριστω πολυ για τις ευχές! :P

Della να ρωτήσω κατι απο περιέργεια; Οι γονείς σου σου λενε τίποτα που κοιμαστε μαζι με τον μικρο; Μην με παρεξηγήσεις, ρωτάω γιατι η μαμα μου εμένα έχει άποψη για όλα! :rolleyes:


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο καφέ μας!

Σήμερα έχουν γεννέθλια πολλά μπεμπέκια...

Arma, Dimista, Della, Klimt και Nina-Nana να τα εκατοστήσουν τα παιδάκια σας! Να είναι πάντα γερά και δυνατά και εσείς να είστε καλά και να τα καμαρώνετε!!!!

Πολλά φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Kitty, tzitzina και eirini-23 αν και καθυστερημένα να χαίρεστε κι εσείς τα παιδάκια σας!

Αχ είμια πολυ συγκινημένη..Είχα μπει στο μαιευτήριο σαν χτες το βράδυ και ακόμα μέχρι τώρα δεν είχα γεννήσει..Πως πέρασε ο καιρός..

Έχει πέσει τρέξιμο αυτές τις μέρες γιατί μάλλον αύριο φεύγουμε για το εξοχικό μας στην Τραγάνα. Κοντοχωριανές όλες μου φαίνεται! :-). Αν δεν καταφέρω να ξαναμπώ να περάσετε καλά! Καλή Ανάσταση!

Νινα-Νανα καλορίζικο το σπιτάκι σας!!!! Με το καλό να μπείτε, μην αγχώνεσαι για τίποτα, θα δεις που σιγά σιγά όλα θα τα φτιάξεις όπως σου αρέσουν!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Arma, Dimista, Della, Klimt & Nina nana να χαίρεστε τα υπέροχα μωράκια σας. Να είναι πάντα καλά κι ευτυχισμένα και να σας έχουν πάντα δίπλα τους.

Βιβή, ο γιος του με έχει παντρέψει. Είναι κολητός του άντρα μου (ο μικρός γιός ο Σ).

Νινα νανα τελειο σημείο για το σπίτι. Προσωπικά πιστεύω είναι καλύτερο το σημείο απ' ότι το πρώτο διαμέρισμα :wink:.

Εμείς θα φύγουμε μάλλον Παρασκευή πρωί.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα!Arma,Dimista,Klimt και Nina-Nana,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Να χαιρομαστε τα μπουμπουκια μας και να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα.Εγω στις 15.00 τον γεννησα.

Να ειμαστε γερες και του χρονου να τα γιορτασουμε.

Νινα-Νανα,οι γονεις μου για το συγκεκριμενο θεμα δεν μου ειπαν απολυτως τιποτα,ολως παραδοξως.Το λεω αυτο γιατι σαν παιδι δεν με αφησαν ποτε να κοθμηθω μαζι τους και θυμαμαι ποση απογοητευση ενιωθα.Το λογικο θα ηταν να μου πουν.Η μαμα μου για παραδειγμα στο φαγητο μου κανει υποδειξεις.Για το συγκεκριμενο δεν ειπε τιποτα.Βεβαια,της ειπα οτι εφοσον ο μικρος θελει θα κοιμαται αν δεν θελει θα τον βαλω μονο του.Δεν θελω να νιωθει οπως εγω μικρη.Ισως και γι αυτο να μην ειπε τιποτα.Ωστοσο,το εχουν σχολιασει αρνητικα τα πεθερικα μου.Αφου ομως εγω με τον αντρα μου συμφωνουμε δεν εχουμε προβλημα.

Δεν υπηρχε περιπτωση βρε να παρεξηγηθω με αυτο.

Καλο απογευμα κοριτσια


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!Τι κάνετε?

Ντέλλα,Νίνα Νάνα,Άρμα και Κλιμτ να τα εκατοστήσουν τα μικρούλια σας!Πάντα υγεία να έχουν και να είναι πάντα ευτυχισμένα!:-D:grin::-D

Εννοείται να τα εκατοστήσει και ο μικρούλης μου!!!:-D:grin::-D

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Dimista, Della, Klimt, Arma χρόνια πολλα για τα κουκλιά μας! Να τα εκατοστησουν! Κι ευχαριστω για τις ευχές. Τελικα κι εμείς θα φύγουμε.

Tzamin ειναι πολυ ωραίο το σημείο, πολυ κεντρικό και πολυ κοντα στο μετρο. Αλλα το άλλο σπίτι δεν ξέρω γιατι μου έχει κολλήσει! Ήταν κι απέναντι απο πάρκο με καφετέρια, είχε και θεα αλλα και ξύλινο πάτωμα στο σαλόνι. Αυτο που θα νοικιασουμε έχει ξύλινα δάπεδα μόνο στα δωμάτια. Όχι οτι πειράζει αλλα έχω την αίσθηση οτι το ξύλο ειναι πιο ζεστο και πιο μαλακό στα πεσιματα της μικρής. Βέβαια ειναι καινούριο και αντικειμενικά πιο καλο σπίτι.

Della μπράβο για τη διακριτικοτητα τους! Συνήθως όταν κάνει κάποιος παιδι όλοι κάνουν υποδείξεις λες κι ειναι δικο τους και τα ξέρουν όλα! Κι εμένα όλο το σόι μου και τα πεθερικά μου έχουν άποψη για όλα, για το φαγητο, για το θηλασμο, για το ντύσιμο, για όλα τέλος πάντων! Κι εμένα τα πεθερικά μου μου λενε περισσότερα απο οτι οι γονείς μου. Τέλος πάντων!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το πρωί πήγαμε παιδίατρο.Είναι 8100 και 75 εκ.Έχει 7 δόντια.Στην διατροφή του,του πρόσθεσε τα πάντα εκτός από χοιρινό και αρνί.Του είπα ότι δεν του αρέσουν τα παιδικά γιαούρτια και μου είπε να του δίνω τα γιαούρτια που τρώμε και μεις και να του βάζω και μέλι.Μέχρι και τυρί μου είπε να του δίνω.

Το Καλοκαίρι μπορεί να φάει από όλα τα Καλοκαιρινά φρούτα.

Αυτά τα νέα μας!Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μολις ξαπλωσα κι εγω.Κουραστηκα σημερα.Χαλαλι του ομως,δεν πειραζει!

Νινα-Νανα,μη νομιζεις οτι μονο εσυ εχεις "πρηξιμο".Αν για παραδειγμα ο μικρος κλαψει εννοειται οτι πειναει κι εννοειται οτι δεν τον ταισα καλα.Κι οχι τιποτα:ειναι μπαμπατσικο μωρο,που και να μην ετρωγε.Το οτι το παιδακι κλαιει γιατι μπορει να διψαει,να ποναει,να νυσταζει η ακομα και να βαριεται,δεν παιζει.Λογω της παλινδρομησης ο γιατρος μου ειχε πει μετα το φαγητο να μην τον αφηνω κατευθειαν να κουτρουβαλιεται γιατι ευλογο ειναι να του ερχεται πανω το φαγητο.Για να μην τον παιρνω αγκαλια τον αφηνα στο καρεκλακι και του εδινα παιχνιδακια αλλα αυτος ψιλογκρινιαζε.Εννοειται οτι εγω η στριμμενη το τυραννουσα.Ασε!Δεν παιζονται οι παππουδογιαγιαδες.Ακομα και για την πιπιλα μου την ειπαν.Εγω ομως ξερεις τι κανω;τα βαζω απο το ενα αυτι και τα βγαζω απο το αλλο.Το ιδιο κανει και ο αντρας μου.Και αφου εμεις οι δυο συμφωνουμε δεν μας απασχολει παραπανω το θεμα.

Αυτα κοριτσακια μου!Και του χρονου να ειμαστε γερες να γιορτασουμε τα μωρα μας.

Καλο βραδυ!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Della,Dimista,Nina-Nana,Klimt & Arma να τα εκατοστησουν τα νινακια σας!!!:DΑργησα λιγα λεπτα :lol: αλλα...τρεχω...φευγουμε τελικα αυριο το πρωι για Μυκονο και ετρεχα πανικοβλητη για τα ψωνια,να παω τα δωρα στα βαφτιστηρια και να ετοιμαστω.

Γυριζουμε το αλλο Σαββατο,ελπιζω να εχω προσβαση σε internet και να τα λεμε και απο εκει.

Καλη Ανασταση,καλα να περασετε,καλο ταξιδι σε οσες φυγουν και πολλα φιλια!!!


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.....

Σήμερα είναι κλειστός ο σταθμός και την Έλενα έχει αναλάβει ο μπαμπάς της. Για να δούμε πώς θα τα πάνε... δεν την έχει ξανακρατήσει όλη μέρα. Θα τον εξαντλήσει :tongue:.

Εμείς φεύγουμε αύριο το πρωί τελικά.

Mammy3 πόσες βαλίτσες χρειάζονται 3 παιδιά? Από περιέργεια ρωτώ γιατί όπως έχω ξαναπεί έχω στόχο να πιάσω τα νούμερά σου ;).

Φιλιά κορίτσια!!!


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...