Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες! Χαίρομαι που είστε καλά!

Έχω πολύ καιρό να σας γράψω, αλλά είχα τρεχάματα. Τα νέα μου, συνοπτικά, απολύθηκα τέλος Φλεβάρη και έψαχνα για δουλειά. Ευτυχώς βρήκα και από αύριο ξεκινάω.

Κατά τα άλλα, είμαστε καλά. Περάσαμε μερικές ιωσούλες αλλά όχι κάτι σοβαρό.

Η Μένια περιμένει και εκείνη τα γενέθλιά της με αγωνία και ο μικρός έχει αρχίσει να λέει μερικές λεξούλες!

Tzamin, με το καλό! Μη σε νοιάζει για το βάρος του μωρού, θα μπορείς να το κουμαντάρεις και καλύτερα!!!

Οι τελευταίες ημέρες δεν περνάνε εύκολα, το θυμάμαι...μετά όμως αρχίζει πάλι το αυστηρό πρόγραμμα!

Μη σκέφτεσαι τίποτα απόλαυσε το, όσο μπορείς!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια... Ακόμα περιμένω. Δεν πολυκοιμάμαι τα βράδια και σερφάρω ατελείωτα.

Βιβή καλή αρχή στην νέα σου δουλειά. Στο φάρμακο δεν είσαι? Μπορεί να μην θυμάμαι και καλά..

Δεν έχω νέα, εκτός του ότι χρειάζομαι γερανό για να αλλάξω πλευρό. Σήμερα θα ξαναδώ τον γιατρό να δούμε τί γίνεται.

Φιλιά κορίτσια


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Tzamin σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Άντε, λίγο έμεινε. Μια εβδομάδα μόνο!

Καλά θυμάσαι, στο φάρμακο είμαι...

Σήμερα η μικρή γύρισε από το σχολείο με 38,6!!! Με ειδοποίησε η μητέρα μου για να της δώσει αντιπυρετικό.

Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό γιατί έρχεται και σκ και είχα σχεδιάσει διάφορα.

Κατʼαρχήν με πήραν τηλ. από μια μάρκα καλλυντικών να μου πουν ότι το σάββατο θα είναι ο make up artist της εταιρείας σε ένα πολυκατάστημα και αν θέλω να πάω να μου κάνει δωρεάν μακιγιάζ. Και για το βράδυ, μιας και μας έτυχαν πολλά πριν έκλεισα σε ένα ωραίο εστιατόριο, που πρόσφατα βραβεύτηκε με αστέρι Michelin για να πάμε με τον άντρα μου για φαγητό (πέρασε η επέτειός μας 16/02 και δεν κάναμε τίποτα γιατί ήμασταν άρρωστοι, πέρασε και η ορκομωσία του στο 2ο μεταπτυχιακό και πάλι δεν κάναμε τίποτα γιατί ήταν ο μικρός άρρωστος, άρα καιρός μας είναι πια να το γιορτάσουμε και βρήκα και δουλειά γρήγορα, πριν πέσω σε κατάθλιψη από τη στενοχώρια μου).

Άντε τώρα να δούμε...θα την φάει η κλεισούρα και θα έχουμε και γκρίνια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Tzamin, με το καλό το αγοράκι σας!!! πω...πω..πέρασε ο καιρός!!!

Βιβή , χαίρομαι που βρήκες γρήγορα νέα δουλειά.Εύχομαι να πάνε όλα καλά !!

Ο Ισαάκ πολύ καλά....βαριέται λέει να περιμένει τον Απρίλιο για τα γενέθλια του.....Θα κάνουμε τούρτα στον παιδικό την Μ.Τρίτη και κάτι άλλο θα δούμε μετά το Πάσχα.

Την Δευτέρα έχουν γιορτή για την 25η Μαρτίου, έχουν όλα μεγάλα και δύσκολα ποιήματα φέτος.Αλλά φέτος μεταφέρει πολύ καλύτερα αυτά που μαθαίνουν στο σχολείο ...μας λέει για τους ήρωες του 21, τον Θούριο του Ρήγα Φεραίου , τραγουδάει τα κλεφτόπουλα.....

Φιλιά σε όλες !!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Τζαμίν τι σας είπε τελικά ο γιατρός?Κοντεύει ο μπέμπης?

Βιβή καλή αρχή στην νέα σου δουλειά.Η Μένια πώς είναι?Περαστικά!Πήγατε τελικά στο εστιατόριο?

Κίττυ κ ο Κωνστ. συνέχεια τα κλεφτόπουλα τραγουδάει.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Κωνστ.είναι πάλι άρρωστος.Τζαμίν μέσα σε 2 μέρες έγινε καλά κ την Παρασκευή μας πήραν πάλι τηλ. από τον σταθμό κ μας είπαν ότι έχει κοντά 38.5 πυρετό.Φτάνει μέχρι 39 κ πέφτει μόνο με algofren κ μετά πάλι 39.Φωνάξαμε τον παιδίατρο.Έχει αμυγδαλίτιδα.Μας έδωσε claripen.Ο Δεκέμβρης κ ο Μάρτης ήταν οι χειρότεροι μήνες.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη ήρθαν Ελλάδα η αδελφή μου με την μικρή της για 5 μέρες.Ο Κωνστ. ίσα που πρόλαβε να τις δει κ μετά αρρώστησε.Άτυχος ήταν.Πριν έρθουν λέγαμε τι θα κάνουμε τις μέρες που θα είναι Ελλάδα.Τελικά δεν χρειάζεται να προγραμματίζεις γιατί δεν ξέρεις τι μπορεί να σου συμβεί.Το μεσημέρι βγήκα με την αδελφή μου για καφέ.Αν κ αισθανόμουνα άσκημα που ο Κωνστ.ήταν άρρωστος κ γω είμουν έξω.Αλλά την αδελφή μου την βλέπω 1 με 2 φορές τον χρόνο.Γι αυτό βγήκα.Αν μου το έλεγε κάποια φίλη μου δεν θα έβγαινα.Αλλά ωραία περάσαμε.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Στις 24 ο Κωνστ.έχουνε γιορτή στον σταθμό.Έχει κ ποιήμα.Μακάρι να είναι καλά κ να πάει στην γιορτή γιατί το έχει μάθει πριν αρρωστήσει.

Καλό βράδυ κ καλή Κυριακή κορίτσια.

Ντέλλα χάθηκες από το καφέ.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στον Κωνσταντίνο!!!

Εμείς σήμερα πήγαμε Metro mall , στα playmobil για 5η φορά....

Αυριο έχουμε να πάμε σε γενέθλια σε παιδότοπο.

Dimista, γιατί δεν σβήνεις τα 2 τικεράκια? Σαν να έχεις τρίδυμα .....


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στον Κωνσταντίνο!!!

Εμείς σήμερα πήγαμε Metro mall , στα playmobil για 5η φορά....

Αυριο έχουμε να πάμε σε γενέθλια σε παιδότοπο.

Dimista, γιατί δεν σβήνεις τα 2 τικεράκια? Σαν να έχεις τρίδυμα .....

Eυχαριστώ Κίττυ.Αν ήξερα πως σβήνονται θα τα είχα σβήσει από πέρυσι.Καλό βράδυ!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eυχαριστώ Κίττυ.Αν ήξερα πως σβήνονται θα τα είχα σβήσει από πέρυσι.Καλό βράδυ!

Μπαίνεις εκεί που λέει επεξεργασία υπογραφής και τα σβήνεις:P


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, εγω ειμαι χάλια με πυρετο απο το Σαββατο το βραδυ 38,5 μέχρι 39,2, μολις πάρω πονσταν πέφτει στο 37,5, δεν πήγα δουλεια και πετάχτηκα σε εναν γιατρό και μου είπε εχω εμπύρετη γρίπη, εχω και πρησμένη την μια αμυγδαλή, μου έγραψε αντιβιωση για 10 μέρες.

Τζαμιν, με το καλο ευχομαι να καμαρωσεις τον γιο σου.

Dimista, και εμάς μας έγραψα ποίημα αλλα δεν την πήγα απο την Παρασκευή οποτε παει η γιορτη.

Κιττυ, πως ήταν τα γεννεθλια, χάρηκε ο Ισαακ?

Βιβη, χαίρομαι που βρηκες αμέσως δουλειά, πως περάσατε στο δείπνο?

Αυτα θα τα ξαναπούμε!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Lila s mom , περαστικά !! Το ίδιο και η μαμά της Ελένης και χθες ήταν τα γενέθλια.Ηρθε η κακομοίρα για να μην είναι ο μπαμπάς μόνος του , αλλά ήταν χάλια!

Τα παιδιά πέρασαν πολύ καλά.Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι ήταν καλεσμένος και ο Δ......, ο οποίος έδιωχνε τον Ισαάκ από το φουσκωτό , λες κι ήταν δικό του.Μου το ειπε όταν γυρίσαμε σπίτι. Τον ρωτάω ''εσύ θύμωσες?'' και μου είπε ''όχι , δεν θυμώνω με τα παιδάκια''. Εντάξει....μου ήρθε να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοιχο !!!!

Della , με καταλαβαίνεις εεε ? του ειπα θα απαντάς κλπ και μου είπε ''την επομενη φορά θα το του πω''

Σήμερα , έκαναν την γιορτή , είπε το ποίημα ωραία και δυνατά αλλά μετά την γιορτή ήθελε να φύγει γιατί ήταν και η γιαγιά του. Οι γονείς ως συνήθως , μόνο στα κεφάλια των παιδιών δεν είχαν ανέβει !!!!!! Το να δει το παιδί του και να κάνει πίσω ,ούτε που πέρασε από το μυαλό κανενός.


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά για την ημέρα με άσκημο καιρό.Κ ήθελα να πηγαίναμε παρέλαση.Τα χάλασε ο καιρός.

Ο Κωνσταντίνος ευτυχώς έγινε καλά.Αλλά αντιβίωση παίρνει ακόμα.Μέχρι 39,5 έφτανε ο πυρετός.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Κίττυ επεξεργασίας υπογραφής ξέρω να μπαίνω.Δεν ξέρω πως σβήνονται.Μπράβο για τον Ισαάκ που είπε ωραία το ποιήμα.Κ του χρόνου!

Lila's mom πώς είσαι?Πρέπει να είχες παρόμοιο με τον Κωνστ.Η Λίλα καλά είναι?

Δεν πειράζει που χάσανε την γιορτή.Τα παιδιά να είναι καλά.Έχουν να ζήσουν πολλές γιορτές ακόμη.

Τζαμίν γέννησες?

Καλή υπόλοιπη μέρα σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...