Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

      Λογικη τη βρίσκω την αντίδραση σου,δεν περνάμε και λίγα για να κάνουμε ένα παιδάκι.Δεν ξέρω που οφείλονται οι πόνοι σου,πάντως υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ☺️

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλό μήνα και από εμάς!!!!!!!

Έφτασε επιτέλους ο μήνας των γενεθλίων μας! Πρέπει να γίνει εορτασμός σωστός...τα παιδάκια μας γίνονται 4.

Εμείς για την ώρα βρισκόμαστε σε φάση ανάρρωσης από γαστρεντερίτιδα που χτύπησε όλη την οικογένεια, εκτός από τον άντρα μου.

Γενικά μας τριγυρίζουν διάφορα, αλλά αυτές τις ημέρες είμαι σε τόσο καλή διάθεση που νομίζω ότι όλα θα τα παλέψω πολύ εύκολα!

Φιλιά σε όλες και στα Απριλόπαιδά μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα και από εμάς!!!!!!!

Έφτασε επιτέλους ο μήνας των γενεθλίων μας! Πρέπει να γίνει εορτασμός σωστός...τα παιδάκια μας γίνονται 4.

Εμείς για την ώρα βρισκόμαστε σε φάση ανάρρωσης από γαστρεντερίτιδα που χτύπησε όλη την οικογένεια, εκτός από τον άντρα μου.

Γενικά μας τριγυρίζουν διάφορα, αλλά αυτές τις ημέρες είμαι σε τόσο καλή διάθεση που νομίζω ότι όλα θα τα παλέψω πολύ εύκολα!

Φιλιά σε όλες και στα Απριλόπαιδά μας!

Εννοείται , εορτασμός με τυμπανοκρουσίες:P:p:p πω...πω...είναι τεράστια η διαφορά από πέρσι.....στην συμπεριφορά, στο λεξιλόγιο , σε όλα!!!!!

Την τρέμω την γαστρεντερίτιδα , περάσαμε πέρσι 2 φορές και οι 3:(

Καλημέρα και φιλιά !!!!!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Κίττυ να τα εκατοστήσει ο Ισαάκ!Πάντα γερός εύχομαι κ πάντα ευτυχισμένος μαζί σας αλλά κ στην ζωή του!:P

Ο μικρός πάλι άρρωστος είναι.Τρίτη φορά από τότε που μπήκε ο Μάρτης.:(

Μια χαρά ήταν Γενάρη κ Φλεβάρη κ η Άνοιξη τον έχει τρελάνει στις ιώσεις.Το περίμενα λιγάκι γιατί ο καιρός δεν έχει φτιάξει εντελώς

Ευτυχώς που είναι ακόμη Μ.Τρίτη κ ελπίζω να είναι καλά το Πάσχα.

Εχτές είχαμε συνάντηση γονέων με την δασκάλα του.

Όλα καλά με τον Κωνστ.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ο σταθμός θα κλείσει Μ.Πέμπτη κ επειδή ο Κωνστ.δεν θα πηγαίνει μας έδωσε εχτές αυτά που θα έδινε κ στον Κωνστ.Όλα μου άρεσαν αλλά αυτά που μου άρεσαν πιο πολύ ήταν ένα καλαθάκι με ένα κόκκινο αυγό που βάψανε κ τα παιδάκια κ ένα καλαθάκι με κουλουράκια κ σοκολατάκια.Τα κουλουράκια τα ψήσανε τα παιδάκια.Αυτό το πρόλαβε ο μικρός γιατί μου είχε πει ότι έπλασε κουλουράκια στον σταθμό.

Αν είμαστε καλά φέτος γενέθλια θα κάνουμε στην Σπάρτη.Αυτά!Καλό βράδυ σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Κίττυ να τα εκατοστήσει ο Ισαάκ!Πάντα γερός εύχομαι κ πάντα ευτυχισμένος μαζί σας αλλά κ στην ζωή του!:P

Ο μικρός πάλι άρρωστος είναι.Τρίτη φορά από τότε που μπήκε ο Μάρτης.:(

Μια χαρά ήταν Γενάρη κ Φλεβάρη κ η Άνοιξη τον έχει τρελάνει στις ιώσεις.Το περίμενα λιγάκι γιατί ο καιρός δεν έχει φτιάξει εντελώς

Ευτυχώς που είναι ακόμη Μ.Τρίτη κ ελπίζω να είναι καλά το Πάσχα.

Εχτές είχαμε συνάντηση γονέων με την δασκάλα του.

Όλα καλά με τον Κωνστ.

Ευχαριστώ πολύ , Dimista ! Χρόνια πολλά και στην Ειρήνη , της Tzitzina !!!!!!:P:p

Σήμερα δεν πρόλαβα καθόλου να μπω να γράψω ευχές....αφού πήγαμε τούρτα , χυμούς , πιάτα , ποτήρια κλπ στον παιδικό , συνεχίσαμε στον Μουστάκα για παιχνίδια για τον Ισαάκ.Επειδή είμαστε αχόρταγοι (εμείς , 'όχι το παιδί) , πήραμε 4 παιχνίδια και ένα καροτσάκι για να βάζει μέσα διάφορα.Οταν φτάσαμε πίσω , είδα ότι το καροτσάκι , ήταν λίγο σπασμένο στο χερούλι και γύρισα να το αλλάξω.Στο σπίτι τα είχα αφήσει όλα , μετα ήρθε η μαμά μου , με άλλα δώρα και αργότερα η κουνιάδα μου.Ο άντρας μου είχε γυρίσει από νυχτα , με μια ώρα ύπνο και από τις 20 30 ,κοιμούνται και οι 2:p

Περαστικά στον Κωνσταντίνο.Κρίμα, μωρέ ,ταλαιπωρείται το παιδί.Ελπίζω το Πάσχα να είναι καλά και να το ευχαριστηθεί.

Καλό βράδυ !!!!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!!!Να 'μαι κι εγω!!!!Απριλιις και ειναι ο μηνας μας!Απριλομαμαδες να χαιρομαστε τα Απριλοπαιδακια μας!

Kitty,να χαιρεσαι τον Ισαακ,να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχουμε εμεις γενεθλια.Σαν ψεμα μου φαινεται,το παλικαρακι μου ειναι ηδη 4!!Πω πω βρε κοριτσια πολυ μεγαλωσαν.Να ζησουν τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!

Dimista,Χρονια Πολλα στον συνονοματο μας.

Νina-Nana,να χαιρεσαι την Ελενιτσα.

Νομιζω οτι και ο Βασιλακης εχει σημεεα γενεθλια(μου διαφευγει το ψευδωνυμο της μαμας).


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμεις περναμε ομορφα.Το χειμωνα ταλαιπωρηθηκα ολοι μας απο ιωσεις αλλα τον τελευταιο καιρο δοξατω Θεω ειμαστε καλα.Το προηγουμενο ΣΚ ηρθαν οι γονεις μου και ο μικρος ειναι πολυ πολυ χαρουμενος.Του πηραν δωρο ποδηλατο και ολη την ωρα ειναι εκει πανω.

Στη δουλεια γινεται ενας χαμος.Οι συνθηκες πολυ δυσκολες,πολυς κοσμος,λιγο προσωπικο,ανεπαρκεια αλλα και ελλειψη πολλες φορες υλικων,δραμα η κατασταση.Νιωθω οτι δουλευω με "πολεμικες"συνθηκες.Αυτο που με κραταει σε ολο το ωραριο ειναι το οτι σκεφτομαι τα ματακια του μικρου μου.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τzamin,λογικα εχεις γεννησει κοριτσακι μου οποτε θα σου ευχηθω να σας ζησει το νεο μελος της οικογενειας!Πως εισαι;πως ηταν η δευτερη γεννα;μπηκατε στη σειρα σας στο σπιτι;

Βιβη,πολυ ωραια τα νεα σου για τη νεα αρχη.Πως σου φαξνεται στην καινουρια δουλεια;εισαι στο ιδιο αντικειμενο(φαρμακοβιομηχανια) ή αλλαξες τελειως ρωτα;

Lila's mom,πηγαμε στο οφθαλμολογικο κεντρο που ειπαμε.δεν δεχτηκα να του κανουν βυθοσκοπηση γιατι δεν ηθελα να ειναι για 6 ωρες μετα με θολη οραση.Ο


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

....ολα τα αλλα που του εκαναν βγηκαν αψογα.

Dimista,κριμα που αρρωστησε ο μικρος και δεν χαρηκε την ξαδελφουλα του.Ειναι αυτο που λεμε"οταν οι ανθρωποι κανουν σχεδια,ο Θεος γελαει".ετσι κι εσεις,κανατε σχεδια τι θα κανατε οταν θα ερχονταν και τελικα κ μικρος αρρωστησε.

Κitty,μπηκα στο parents και διαβασα τι εγινε με τη δασκαλα.Τι να πω!απαραδεκτη δασκαλα αλκα και το αλκο το παιδακι,κwλοπαιδο!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα σας αφησω τωρα.Το απογευμα θα κοψουμε την τουρτα του μικρου εδω στο σπιτι μεταξυ μας που θα τη φτιαξω εγω.Ζητησε να εχει πανω στρατιωτακια.πηρα μια σακουλα απο το τζαμπο και θα του τα βαλω.Την Τριτη στο σχολειο θα κοψει τουρτα και θα κανει παρτυ με τους συμμαθητες του.

Καλο βραδυ κοριτσακια.Μου ελειψε η παρεα μας!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !

Μπήκα για λίγο!

Μπήκα για αυτό:

Na τα εκατοστήσουν όλα τα παιδάκια που έχουν γενέθλια σήμερα κ ο μικρός μου!

Επίσης εύχομαι σε όλες κ στις οικογένειές σας Καλή Ανάσταση με υγεία κ να περάσετε όμορφα!

Εμείς θα φεύγαμε για Σπάρτη την Μ.Παρασκευή αλλά είχα πυρετό κ πονόλαιμο από την Μ.Τετάρτη το βράδυ.Σήμερα ξύπνησα με 37,5.Αν το βράδυ δεν κάνω θα φύγουμε αύριο νωρίς το πρωί.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...