Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημερούδια,

Έτσι κ εγώ νόμιζα πως κουνιέται μόνο όταν καθομαι αλλα τώρα που έχει μεγαλώσει κ το νιώθω καλύτερα βλέπω πως χορέυει όλη μέρα, ειδικά όταν ακούει τις φωνές του αδελφού του ή όπως τώρα καλή ώρα που ΄μόλις τσάκισα ένα κομμάτι τούρτα ....:mrgreen:

Τελευταία νιώθω μεγάλη πίεση χαμηλά κ δυσκολεύομαι να περπατήσω , έχουν γίνει κ τα μπούτια μου διπλά κ πάω σαν πιγκουίνος :tongue:

Φιλάκια


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερούδια,

Έτσι κ εγώ νόμιζα πως κουνιέται μόνο όταν καθομαι αλλα τώρα που έχει μεγαλώσει κ το νιώθω καλύτερα βλέπω πως χορέυει όλη μέρα, ειδικά όταν ακούει τις φωνές του αδελφού του ή όπως τώρα καλή ώρα που ΄μόλις τσάκισα ένα κομμάτι τούρτα ....:mrgreen:

Τελευταία νιώθω μεγάλη πίεση χαμηλά κ δυσκολεύομαι να περπατήσω , έχουν γίνει κ τα μπούτια μου διπλά κ πάω σαν πιγκουίνος :tongue:

Φιλάκια

Ναι ε??? Αχ ανυπομονώ κι εγώ να την νιώθω πιο συχνά, γιατί τώρα κάθομαι με κομμένη την ανάσα ώρες-ώρες μπας κι εντοπίσω καμιά κινησούλα...Μμμμμμ τούρτα ε???Σλουρπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Τζουλι μου εχουν δικιο οι υπολοιπες τωρα το ακους μονο οταν εισαι ηρεμη αργοτερα θα το ακους ολη μερα!!!!Παντως εμενα αυτη τωρα ειναι πολυ πιο ζωηρη απο την πρωτη με εχει ταραξει στο κλωτσομπουνιδι αφου τωρα την καταλαβαινουν και οι αλλοι οταν κουνιεται τον γιατρο δε τον εχει φαει δεν καθεται ποτε ησυχη στους υπερηχους...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΑΝΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΛΟΓΟ Τ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕ ΗΡΕΜΙΣΕΣ ΟΤΙ Ο ΓΙΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ 460ΓΡ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ Η ΜΙΚΡΗ..ΤΩΡΑ ΕΧΩ 1ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.....

Και εγω ειχα κανει τροφοβλαστη οσο να πεις ηταν λιγοτερο το αγχος τουλαχιστον ηξερα οτι χρωμοσωματικα ηταν οκ η μπουμπου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

julie μου δεν εχω παραπονο και οι δυο μου εγκυμοσυνες ηταν και ειναι παρα πολυ καλες σαν να μην ειμαι εγκυος ειδικα η δευτερη στην πρωτη ειχα μονο υπνηλια στην αρχη τωρα τιποτα το μονο διαφορετικο ειναι η κοιλια και οι κλωτσιες κατα τα αλλα μια χαρα οταν θελεις να το ακουσεις θα πηγενεις θα ξαπλωνεις και θα τρωως γλυκακι μεσα σε λιγα λεπτα να δεις πως θα κανει:tongue:

αντζελικα μου μην ακους τι λεει ο καθενας αν ο γιατρος σου ειπε οτι ειναι ενταξει αρκει αυτο εμενα η μαριστελλα ηταν πολυ μικροκαμωμενη και ακομη ειναι δηλαδη σε σχεση με αλλα παιδια να φανταστεις γεννηθηκε 2465 αλλα μια χαρα ειναι το παιδι και δεν φανταζεσαι ποσο και τι τρωει απλα ειναι ετσι αν ειναι μεσα στα φυσιολογικα μην ακους και μην αφηνεις κανενα να σε αγχωνει !


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 975ΓΡ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΙΝ 26ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 975ΓΡ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΙΝ 26ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.....:roll:

Καλησπέρα Αντζέλικα:P

Τι σου είπε δηλαδή ? είναι μεγάλο το μωρό ?

Και μένα χθες ο μπέμπης ήταν με το κεφάλι κάτω που απ οτι μου είπε η γιατρός έπρεπε να είναι αλλιώς:confused:


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Αντζελικα μου μια χαρα ειναι το μωρακι σου και μου φαινεται και λιγο νωρις για να παρει θεση....μεχρι τον 8ο μπορει να αλλαζει το παιδι οποτε ειναι νωρις μην αγχωνεσαι γι αυτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙΤΤΥ

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ.....:wink:ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?

γιατί σε άγχωσε τότε ?

το λεει το τικεράκι μου , 26+3. εγω γιατί νομίζω οτι μου είπς οτι θα επρεπε να ειναι αλλιως ? τεσπα...και στον προηγούμενο υπέρηχο , ετσι ήταν

αλλά νωρίς δεν είναι ακόμα ?


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Αντζελικα κοιταξα τις καμπυλες που μου εχει δωσει ο γιατρος μου και το μωρο σου ειναι μεσα στα φυσιολογικα

εγω τελικά εκλεισα ραντεβου και στις 19/1 απογευμα κ στις 9/2 πρωί, αλλά μιλησα κ με την Αννετ και μου εδωσε τα φωτα της

Ισως να παω να κανω κ απο μονη μου την μικρη καμπυλη

πρωτα δεν θα επρεπε να κανω καμπυλη κ μετα να παω σε διαβητολογο ?

αν και μου το ειχε αναφερει και άλλη φορα


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Κιττακι αυριο θα μου γραψει οδηγιες για την μικρη καμπυλη οποτε θα στις στηλω να πας να την κανεις και μετα να πας σε διαβητολογο

αχ ναι βρε συ.........σε ευχαριστώ παρα παρα πολύ !!!!!!:P:p:p

ή κάνε μου μια κληση οποτε μπορείς να σε παρω τηλ


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...