Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Θα σου τις στηλω με μην στο κινητο με το που θα φυγω απο τον γιατρο για να τις εχεις γραπτως και οταν ερθω σπιτι θα σε παρω να τα πουμε οτι απορια εχεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Θα σου τις στηλω με μην στο κινητο με το που θα φυγω απο τον γιατρο για να τις εχεις γραπτως και οταν ερθω σπιτι θα σε παρω να τα πουμε οτι απορια εχεις

Οκ !!!!

ααααχχχ,,,ευτυχώς που εχω και εσας !!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε μην το συζητας και για οσα κοριτσακι ειναι το πρωτο τους γιατι να μην τα λεμε μηστικα ειναι???

ευχαριστώωωω..........


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κίττυ μου εγώ έκανα την Παρασκευή που μας πέρασε την μικρη καμπύλη των 50 γρ και μου είπε ο γιατρός τα εξής : Τις τρεις προηγούμενες μέρες να τρώω πολλούς υδατάνθρακες (μακαρόνια, ρύζια, πατάτες κτλ). Το πρωί της εξέτασης να πάω νηστική για αίμα. Μετά την πρώτη αιμοληψία μου έδωσαν τα 50 γρ γλυκόζης εκει. Μετά έπρεπε να μείνω μία ώρα στο κέντρο που έκαναν την εξέταση (μπορούσα να πιω ένα ποτήρι νερό μόνο όλη αυτή την ώρα) και τότε μου ξαναπήραν αίμα και αυτό ήταν.


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Αννούλα θα ξαναπάς για να δεις προσωπάκι???? Αχ τί καλάάάάάάά!!!!!!!!!!!!!!!!Ελπίζω αυτή τη φορά να την δείτε πεντακάθαρα!!Περιμένουμε λεπτομερή περιγραφή αύριο, ναι??? Φιλάκια πολλά!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

julie μου δεν εχω παραπονο και οι δυο μου εγκυμοσυνες ηταν και ειναι παρα πολυ καλες σαν να μην ειμαι εγκυος ειδικα η δευτερη στην πρωτη ειχα μονο υπνηλια στην αρχη τωρα τιποτα το μονο διαφορετικο ειναι η κοιλια και οι κλωτσιες κατα τα αλλα μια χαρα οταν θελεις να το ακουσεις θα πηγενεις θα ξαπλωνεις και θα τρωως γλυκακι μεσα σε λιγα λεπτα να δεις πως θα κανει:tongue:

Είσαι από τις τυχερές δηλαδή!!!Κι εγώ μέχρι στιγμής ευτυχώς δεν είχα κανένα πρόβλημα...λίγο στην διάθεση με επηρεάζει ώρες ώρες (δηλαδή ψυχολογικά) αλλά σωματικά είμαι σούπερ. Φαντάζομαι τον τελευταίο καιρό είναι πιο δύσκολα. Αυτό με το γλυκό το έκανα σήμερα κι έπιασε αμέσως!!!Η ψυχούλα μου, άρχισε αμέσως να κουνιέται...


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κουκλες!!!

Λοιπον πηγα και την ειδα την μπουμπουκα μου!!! ευτυχως και αυτη εχει την δικια μου μυτη και οχι του πατερα της που ειναι λιγο μεγαλη και εχει και ωραια χειλακια φουσκωτα φουσκωτα και εκει που την κοιταγαμε παει και βαζει τις ποδαρες της μπροστα στο προσωπο......χαχαχαχα βαλαμε και το χερακι στο στομα και ολα τελεια πανε!!!!

Μου εδωσε κατι εξετασεις να κανω τωρα δηλαδη μινι καμπυλη,ουρικο,ουρια,κρεατινηνη και γενικη αιματος Αυτα θα τα κανω δευτερα και μεσα στην εβδομαδα θα τα εχω.

Αυτα τα νεα μας τα δικα σας?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

και τώρα ετοιμάζομαι να πάω για εξετάσεις, γενική αίματος, γενική ούρων, τοξόπλασμα, μέχρι να ετοιμασω τον Άγγελο για να φύγω μεσημέριασε κ όχι τίποτα άλλο έχω πεθάνει της πείνας.

Μετά θα κάνω κ κάτι δουλίτσες έξω, κανένα ψώνιο, το μόνο πρόβλημα είνια η τουαλέτα, τι θέμα είναι αυτό ρε κορίτσια κάθε δέκα λεπτά :tongue:

Πάω γιατί βιάζομαι φιλάκια πολλά


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αννα μου τι ωραια μπραβο στο μωρακι σου !και εγω θελω να τον δω υπομονη στην επομενη εξεταση ! χαχαχαχαχαχα οσο για την μυτη και εγω με την μαριστελλα ειχα το ιδιο αγχος τοθ βαλ ειναι λιγο μεγαλη και δεν θελαμε να την παρει τωρα γι αυτον δεν με πολυ πειραζει γιατι αλλιως φαινεται στον αντρα ! πωπω θα εχει και χειλαρες ποιος την χαρη της !

ρε κοριτσια να ρωτησω γιατι θα κανετε 2 καμπυλες? εγω μια εκανα και μια θα κανουμε τον επομενο μηνα


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια,

και τώρα ετοιμάζομαι να πάω για εξετάσεις, γενική αίματος, γενική ούρων, τοξόπλασμα, μέχρι να ετοιμασω τον Άγγελο για να φύγω μεσημέριασε κ όχι τίποτα άλλο έχω πεθάνει της πείνας.

Μετά θα κάνω κ κάτι δουλίτσες έξω, κανένα ψώνιο, το μόνο πρόβλημα είνια η τουαλέτα, τι θέμα είναι αυτό ρε κορίτσια κάθε δέκα λεπτά :tongue:

Πάω γιατί βιάζομαι φιλάκια πολλά

καλη επιτυχια μου ανια μου στις εξετασεις σου δεν θα το αντεχα με την τουαλετα το επεθα στις αρχες και ηταν εφιαλτης καλο κουραγιο !


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...