Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts

Κορίτσια και γω μανούλα του Μαρτίου. Έχω μια απορία. Περνάω πολύ χρόνο με το μωρό μου οι δυο μας. Αλλά μόλις δει το μπαμπά του με γράφει κανονικότατα. Όταν τον έχει αγκαλιά και του ανοίγω τα χέρια για να τον πάρω αγκαλιά γυρνάει από την άλλη. Δεν θέλει με τίποτα να τον αποχωριστεί. Επίσης όταν τον αφήνω στη μαμά μου γη να πω για δουλειά, αντί να καλεί με κοιτάει που φεύγω και γελάει. Είναι φυσιολογικό; Αφού εγώ τον φροντίζω όλη μέρα δεν έπρεπε να με θέλει συνέχεια και να με προτιμάει από τον μπαμπά του; Ώρες ώρες στενοχωριέμαι μήπως δεν κάνω κάτι καλά και δεν με θέλει....... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 7/2/2019 at 12:37 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σας κοριτσια...  Και εγω μανουλα Μαρτιου του 18!! Δυστυχως δεν εμπενα τοτε ακομα... Φετος ανακαλυψα το forum..  Πως πατε με τα μωρακια σας?? 

καλησπερα κορίτσια!  

@ΚατεριναΣκ καλα παμε!!!μεγαλωνουν κ αλλαζουν καθε μερα!!εχουμε βρει καπως τους ρυθμους μας!εσεις πως πατε?

@maria1988 απο οτι εχω καταλαβει υπαρχουν 2 περιπτωσεις σε αυτη την περιπτωση...1ον το παιδι κολλαει σε αυτον που βλεπει περισσοτερο 2ον το παιδι κολλαει σε αυτον που λειπει περισσότερες ωρες...και μιας φιλης μ ο μικρος κολλημα με τον μπαμπα του που κανει 2 δουλειες κ λειπει αρκετες ωρες...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...