Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Θα γίνουμε γονείς τον Μάρτιο του 2018


Recommended Posts

1 hour ago, Maria36 είπε:

Κορίτσια γέννησα μια κλαψιαρα μελαχρινή 3400. Ήμουν ξύπνια στο χειρουργείο Μ έκαναν επισκληριδιο λόγο βρογχίτιδας. Όλα καλά. 

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!Πώς είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Maria36 είπε:

Κορίτσια γέννησα μια κλαψιαρα μελαχρινή 3400. Ήμουν ξύπνια στο χειρουργείο Μ έκαναν επισκληριδιο λόγο βρογχίτιδας. Όλα καλά. 

Να σας ζήσει! Να είναι γερή και τυχερή! Πως νιώθεις;;


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Maria36 είπε:

Κορίτσια καλά είμαι, τη θηλασα και τώρα κοιμάται. Απλά κάποια στιγμή με έπιασε βήχας εκεί τα είδα όλα από πόνο. Κατά τ αλλά μια χαρά!!! 

Μπράβο βρε κορίτσι ! Πολύ χαίρομαι! Δεν ξέρουμε και ποια έσπασε το νήμα πρώτη,εσυ η το Ελενακι χαχα! Να ειναι έτσι ήρεμη η μικρή σου για να προλάβεις να ξεκουραστείς κι εσυ!

  • Μου αρέσει 1

Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maria36 είπε:

Κορίτσια γέννησα μια κλαψιαρα μελαχρινή 3400. Ήμουν ξύπνια στο χειρουργείο Μ έκαναν επισκληριδιο λόγο βρογχίτιδας. Όλα καλά. 

Να σας ζησει η μπεμπα Μαρια με το καλο να πατε σπιτακι σας!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Maria36 είπε:

Κορίτσια γέννησα μια κλαψιαρα μελαχρινή 3400. Ήμουν ξύπνια στο χειρουργείο Μ έκαναν επισκληριδιο λόγο βρογχίτιδας. Όλα καλά. 

Μπραβο!!!!!

Να σου ζησει!να την χαιρεσαι την μελαχρινουλα σου.φανταζομαι χαρα ε?ετσι ανυπομομουμε κ μεις να γνωρισουμε τα μικρα μας. Κοιτα να το ευχαριστηθεις τουλαχιστον τωρα που εισαι στο μαιευτηριο κ μετα εδω θα μαστε να λεμε τα κατορθωματα τους!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Maria36 είπε:

Κορίτσια τέτοια χαρά δε μπορώ να την περιγράψω!!!

 

Λογικά η Ελένη με πέρασε γτ είχε μπει προγραμματισμένη εγώ μπήκα έκτακτα, στις 2 βγήκε η μικρή μου.

Είχα βάλει στοίχημα ότι η Ελένη θα γεννούσε πρώτη Χαχαχα!Μα τι ωραία ανυπομονω και εγώ να δω την φατσούλα του!!Φανταζομαι την χαρα σου δεν περιγραφεται!Πονας γενικα;Ο θηλασμος πως σου φανηκε;Εγω πριν λίγο γύρισα από την κλινική πήγα έκτακτα γιατί είδα ελάχιστα σκούρα υγρά πήρα το γιατρό μου,καρδιοτοκογραφο έκανα μια χαρά ο μπέμπης κουνιόταν όλα καλά!Εγώ φταίω σήμερα με έπιασε να κάνω δουλειές!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Stella.T είπε:

Είχα βάλει στοίχημα ότι η Ελένη θα γεννούσε πρώτη Χαχαχα!Μα τι ωραία ανυπομονω και εγώ να δω την φατσούλα του!!Φανταζομαι την χαρα σου δεν περιγραφεται!Πονας γενικα;Ο θηλασμος πως σου φανηκε;Εγω πριν λίγο γύρισα από την κλινική πήγα έκτακτα γιατί είδα ελάχιστα σκούρα υγρά πήρα το γιατρό μου,καρδιοτοκογραφο έκανα μια χαρά ο μπέμπης κουνιόταν όλα καλά!Εγώ φταίω σήμερα με έπιασε να κάνω δουλειές!

Ο θηλασμός μια χαρά, έχει χορτάσει και κοιμάται εδώ και αρκετή ώρα. Πονάω αλλά όχι κάτι τ υπερβολικό, μόνο όταν με πιάνει βήχας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

γεννησαμε στις 10:20 μις κουκλίτσα 2870!!το πρωτο της γευμα ηταν ξενο γαλα αλλα μετα την θηλασα...δεν το περιμενα γτ εδω συνηθως δεν σε άφηναν την ιδια μερα..πολυ καλη η κυρία που με βοήθησε,με μεγαλη διαθεση να παλεψει ωστε να καταφέρουμε να γινει ο θηλασμος κ οντως ειχε αποτελεσμα πολυ καλο κιολας παρολο που στην αρχη μας πηρε πολυ ωρα για να το βρούμε!τωρα να πω πως πονεσα πολυ το μεσημερι γτ περασε πολυ γρηγορα η επιδραση της επισκληριδιου ,φανταζομαι λογω του χειρουργειου που ειχα κανει μ εβαλαν πιο μειωμενη δοσολογια..οσες γνωστες μου ρωτησα μου λενε οτι ποναγαν την δευτερη μερα,καμια την πρωτη...εγω πραγματικα πηρα δυο παυσιπονες ενω δεν επρεπε γτ δεν ειχε περασει η ωρα..η πρωτη ηταν σα να μην μου την εκαναν ποτε ετσι μετα απο κανα μισαωρο νομιζω μου εκαναν μια πολυ ενισχυμενη...ε απο το απογευματακι ειμαι πολυ καλυτερα,εχω περπατήσει κιολας κ ολα καλα!η μικρη μας ειναι πολυ ησυχη κ εχει πλακα γτ νιαουριζει στον υπνο της χαχα...τωρα σε λιγακι θα πρεπει να την θηλασω!!

με το καλο ευχομαι κ στα υπόλοιπα κοριτσια!!θα προσπαθω να μπαινω να διαβαζω νεα σας αλλα εχει πολυ χαλια σημα κ δυσκολευομαι!!

10 ώρες πρίν, Maria36 είπε:

Κορίτσια γέννησα μια κλαψιαρα μελαχρινή 3400. Ήμουν ξύπνια στο χειρουργείο Μ έκαναν επισκληριδιο λόγο βρογχίτιδας. Όλα καλά. 

συγχαρητήρια!!!!να σας ζησει!!!!!πως εισαι??εγω σμρ ποναγα πολυ...ελπιζω να περασω τον πονο κ αυριο να μην ποναω παλι τοσο πολυ!!

  • Μου αρέσει 4

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, elenakii22 είπε:

γεννησαμε στις 10:20 μις κουκλίτσα 2870!!το πρωτο της γευμα ηταν ξενο γαλα αλλα μετα την θηλασα...δεν το περιμενα γτ εδω συνηθως δεν σε άφηναν την ιδια μερα..πολυ καλη η κυρία που με βοήθησε,με μεγαλη διαθεση να παλεψει ωστε να καταφέρουμε να γινει ο θηλασμος κ οντως ειχε αποτελεσμα πολυ καλο κιολας παρολο που στην αρχη μας πηρε πολυ ωρα για να το βρούμε!τωρα να πω πως πονεσα πολυ το μεσημερι γτ περασε πολυ γρηγορα η επιδραση της επισκληριδιου ,φανταζομαι λογω του χειρουργειου που ειχα κανει μ εβαλαν πιο μειωμενη δοσολογια..οσες γνωστες μου ρωτησα μου λενε οτι ποναγαν την δευτερη μερα,καμια την πρωτη...εγω πραγματικα πηρα δυο παυσιπονες ενω δεν επρεπε γτ δεν ειχε περασει η ωρα..η πρωτη ηταν σα να μην μου την εκαναν ποτε ετσι μετα απο κανα μισαωρο νομιζω μου εκαναν μια πολυ ενισχυμενη...ε απο το απογευματακι ειμαι πολυ καλυτερα,εχω περπατήσει κιολας κ ολα καλα!η μικρη μας ειναι πολυ ησυχη κ εχει πλακα γτ νιαουριζει στον υπνο της χαχα...τωρα σε λιγακι θα πρεπει να την θηλασω!!

με το καλο ευχομαι κ στα υπόλοιπα κοριτσια!!θα προσπαθω να μπαινω να διαβαζω νεα σας αλλα εχει πολυ χαλια σημα κ δυσκολευομαι!!

συγχαρητήρια!!!!να σας ζησει!!!!!πως εισαι??εγω σμρ ποναγα πολυ...ελπιζω να περασω τον πονο κ αυριο να μην ποναω παλι τοσο πολυ!!

Να σου ζήσει!!! Καλά είμαι πονάω ελαχιστα, απλά δε με έβαλαν να σηκωθώ καθόλου ακόμα, αύριο λένε κ έχει πιαστεί ο .... :p. Εμένα δεν έχει φάει καθόλου ξενο, και οι μαίες εδώ είναι μαύρα χάλια τις φωνάζεις κ σε γράφουν δεν έρχονται. Μια Μ έβαλε κ μπροστά γιατί κούνησα λέει το χέρι μ κ έφυγε ο όρος. Το ότι ο όρος είχε τελειώσει 1 ωρα κ πήγαν οι δικοί μ τ ειπαν αλλά δεν εμφανίστηκε καμία να Μ τον αλλάξει κ γέμισε αίματα δεν τις πείραζε. Αλλά τέλος πάντων Δευτέρα αν όλα πάνε καλά βγαίνω. 

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 να σου ζήσει και εσένα!! Να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη στη ζωή της!

Πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά για σένα και για τη Μαρία! Όσο για τους πόνους υποθέτω ότι είναι θέμα ημερών και θα είστε πολύ πολύ καλύτερα! 

  • Μου αρέσει 1

Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elenakii22 Nα σου ζήσει η μπεμπουλα!!!Υγιής και τυχερή να είναι!!!Μαρία και Ελένη διαβάζω αυτά που γράφεται και πραγματικά Ανυπομονώ τόσο πολύ να δω και εγώ τον μπέμπη μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια κοριτσια.ποσο σημαντικο να βλεπεις να ερχονται τα μικρα σου κ να ειναι υγιη!

Εγω εχω αρχισει να απογοητευομαι.ειπα στην μικρη να κατσει να μεγαλωσει στην κοιλια κ το δεσε σκοινι κορδονι πως εκει ειναι ωραια μαλλον.βεβαια θεωρητικα ειναι νωρις ακομα για να βγει μιας κ αυριο θα μπω στην 37η εβδομαδα, αλλα κ γω δεν την παλευω να ζω ενα μηνα με το αγχος αν θα βγει κ τωρα που της εχω δωσει το οκ με εχει μπερδεψει.τις τελευταιες 4 μερες εχω αρχισει κ κοιμαμαι σαν ανθρωπος καπως.δεν με ξυπναει καθε 2 ωρες πιεζοντας μου την κυστη κ αρχισε ν βαραει παλι πολυ ψηλα-στο στομαχι μετα απο καιρο που βαραγε μονο στα ισχια κ πανω απτον κολπο.τι γινεται ρε κοριτσια?ολα τα μωρα κατεβαινουν,η δικια μου αποφασισε να ανεβει?θα με τρελανει αυτο το παιδι!δεν ξερω πλεον τι να υποθεσω.εκει που ελεγα το αργοτερο μες στη βδομαδα που περασε θα εχει βγει,εχω αρχισει να πιστευω πως θα κατσει κανα δυβδομαδο ακομα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @Stalicha Εγώ πάλι νιώθω το αντίθετο εκεί που νόμιζα ότι θα είμαι η τελευταία που θα γεννήσω τώρα αισθάνομαι και νιώθω και τον μικρό ότι το πολύ σε μια εβδομάδα θα κάνει την εμφάνισή του!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...