Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Υπάρχει περίπτωση να μεινει μια κοπέλα εγκυος απο τα προσπερματικα υγρα σε μη γονιμες μερες;


Recommended Posts

Γεια σας χθες με την κοπρλα κνμ σεξ για 5 με 10 λεπτα χωρις προφυλαξεις(τεραστεια βαλκεια). Δεν εκσπερματωσα μεσα της αλλα φοβαμαι μηπως εχει μεινει εγκυος απο τα προσπερματικα υγρά. Προηγούμενως δεν υπηρχε αλλη επαφή και θεωριτικα εγινε στις μη γονιμες μέρες καθως σήμερα αύριο περιμένε και περίοδο. Σημερα λοιον το πρωι μετα απο κτ ωρες απ την επαφη μου λει οτι ρβγαλε λιγο καφε αιμα και μετα το ιδιο σε ελαχιστη ποσοτητα. Θρκω να ξεκαθαρισω οτι δεν εγινε εκσπερματωση μεσα της και ειναι αρκετα σιγουρος γι αυτο. Εχουμε ανυσηχησει παρα πολυ και μια εγκυμοσυνη ριναι το τελευταίο πραγμα που θελουμε αυτη την στιγμη.σας παρακαλω θελω τις γνομες σας εχουμε αγχωθει 

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Νινικος είπε:

Γεια σας χθες με την κοπρλα κνμ σεξ για 5 με 10 λεπτα χωρις προφυλαξεις(τεραστεια βαλκεια). Δεν εκσπερματωσα μεσα της αλλα φοβαμαι μηπως εχει μεινει εγκυος απο τα προσπερματικα υγρά. Προηγούμενως δεν υπηρχε αλλη επαφή και θεωριτικα εγινε στις μη γονιμες μέρες καθως σήμερα αύριο περιμένε και περίοδο. Σημερα λοιον το πρωι μετα απο κτ ωρες απ την επαφη μου λει οτι ρβγαλε λιγο καφε αιμα και μετα το ιδιο σε ελαχιστη ποσοτητα. Θρκω να ξεκαθαρισω οτι δεν εγινε εκσπερματωση μεσα της και ειναι αρκετα σιγουρος γι αυτο. Εχουμε ανυσηχησει παρα πολυ και μια εγκυμοσυνη ριναι το τελευταίο πραγμα που θελουμε αυτη την στιγμη.σας παρακαλω θελω τις γνομες σας εχουμε αγχωθει 

 

Αμα εγινε εχθες η επαφη κ σημερα περιμενε περιοδο κ ειναι 100% σιγουρη  ειναι σχεδον αδυνατο να εμεινε εγκυος. Μαλλον τα καφε ειναι η περιοδος που ερχετε σιγα σιγα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι 100% σιγουρη αν ειναι ακριβώς σμρ η αυριο γτ καμια φορα λει τις έρχεται μια δυο μερες το πολυ πιο αργα η πιο νωρίς αλλα το διάστημα που περιμενει ειναι αυτες τις μερες το πολυ μέχρι μεθαύριο. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...