Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΩΑ - προωρη ωοθηκική ανεπάρκεια 26 ετών


vikistory

Recommended Posts

On 24/4/2021 at 9:00 ΜΜ, Alexia_milaioy είπε:

θα ήθελα να σας ρωτησω υπάρχει πιθανοτητα προωρης εμμηνόπαυσης στα 23? διότι έχω ανησυχήσει περισυ είχα Σεπτέμβρη 11 μέρες καθυστέρηση πηγα σε γυναικολόγο και δεν μ βρήκε κάτι στον υπέρηχο μετά από μήνες είχα καθυστέρηση 16 ημερών τον Μάιο και τώρα ξανά έχω καθυστέρηση 6 ημερών με συμπτώματα περιοδου και 3 αρνητικά τεστ επίσης παρατηρω μια μαυρη τρίχα στο μάγουλο εδώ και 5 χρόνια τι μπορουν να σημαίνουν όλα αυτά??

Σίγουρα ΠΩΑ. Πήγαινε γιατρό χθες κιόλας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Alexia_milaioy είπε:

Καλά εσυ κοροιδευεις έλεος ειρωνεία μέχρι το κόκαλο μαλακισμενη 

Μην μου μιλάς έτσι πληγώνομαι. Κλαιω από τη θλιψη. Μπήκα και ειδα τον υπέρηχο που ανέβασες, είχα ασθενή με μαλάκυνση εγκεφάλου και έχετε τα ίδια συμπτώματα. Κοιτάξου. Με αγάπη. Και πολλά φιλάκια 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , mirtouli12 είπε:

Μην μου μιλάς έτσι πληγώνομαι. Κλαιω από τη θλιψη. Μπήκα και ειδα τον υπέρηχο που ανέβασες, είχα ασθενή με μαλάκυνση εγκεφάλου και έχετε τα ίδια συμπτώματα. Κοιτάξου. Με αγάπη. Και πολλά φιλάκια 

Μάλλον είστε ειρωνικές φουλ εδώ μέσα και κράζετε τις άλλες αντί να συζητάτε σοβαρά και αν ξέρετε τίποτα σοβαρό να το λετε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alexia_milaioy είπε:

Μάλλον είστε ειρωνικές φουλ εδώ μέσα και κράζετε τις άλλες αντί να συζητάτε σοβαρά και αν ξέρετε τίποτα σοβαρό να το λετε

Προσεξε τρολακι γιατί δεν ξέρεις τα επαγγέλματα μας. Θα σε βρει το Πάσχα με έγκληση για εξύβριση. Δεν μου είναι τπτ μέχρι το βράδυ να έχω τα στοιχεία σου. Προσεξε. Σε προειδοποιώ.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , mirtouli12 είπε:

Προσεξε τρολακι γιατί δεν ξέρεις τα επαγγέλματα μας. Θα σε βρει το Πάσχα με έγκληση για εξύβριση. Δεν μου είναι τπτ μέχρι το βράδυ να έχω τα στοιχεία σου. Προσεξε. Σε προειδοποιώ.

Και εσυ προσεξε πως αναφερεσε καταρχήν δεν κάνω τρολ έχω όντως καθυστερήσεις και περισυ είχα 11 και 16 ημερών  και εσείς κάθεστε και κοροϊδεύετε και εσείς δεν ξέρετε το επάγγελμα του πατερα μμ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alexia_milaioy είπε:

Και εσυ προσεξε πως αναφερεσε καταρχήν δεν κάνω τρολ έχω όντως καθυστερήσεις και περισυ είχα 11 και 16 ημερών  και εσείς κάθεστε και κοροϊδεύετε και εσείς δεν ξέρετε το επάγγελμα του πατερα μμ

Ξέρω το δικό μου επάγγελμα. Σε χαιρετώ. Θα λάβεις νέα μου. Επειδή κανεις το πολύ έξυπνο τρολ και συνεχίζεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...