Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Χαίρομαι που πάνε καλά τα μωράκια μας! Εμείς πήγαμε εχθές για υπέρηχο, ολα καλά είπε ο γιατρός, 220 γραμμαρια, οπότε θα τον ξαναδούμε στη β επιπέδου, στα μέσα Δεκέμβρη. Μεχρι τοτε χαλαρώνω λοιπόν!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, second_time_mom είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χαίρομαι που πάνε καλά τα μωράκια μας! Εμείς πήγαμε εχθές για υπέρηχο, ολα καλά είπε ο γιατρός, 220 γραμμαρια, οπότε θα τον ξαναδούμε στη β επιπέδου, στα μέσα Δεκέμβρη. Μεχρι τοτε χαλαρώνω λοιπόν!! 

Μπράβο κορίτσι πολυ χαιρομαι!!!Πιστευω οι πιο πολλες εχουμε επομενο ραντεβου για β-επιπέδου..:) Λιγο ακομα εμεινε ειμαστε στην μεση της εγκυμοσύνης μας κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2017 at 1:43 ΜΜ, Anna Kal είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε;;;Εμείς όλα καλα χθες στον γιατρο 400γρ.εφτασε το ζουζουνι μας!!!Βγαλαμε κ μια ομορφη φωτο να πιπιλαει τον αντιχειρα του!!!:)Ραντεβού στις 28 για την β-επιπεδου!Εντωμεταξύ μου εδωσε κ μαγνησιο να παιρνω γιατι του παραπονεθηκα οτι με τραβανε ολα εδω κ μερες...(μεση,κατω δεξια στην κοιλια) εχετε κ εσεις τετοια, τραβηγματα;

Πω πω μεγαλώσετε Άννα!!! Και εγώ παίρνω πλέον μαγνήσιο σε χάπι και μου μειώθηκαν τα πονακια, η μέση πονάει όταν κουραστώ το έχω παρατηρήσει. Τραβήγματα έχω αραιά και που ο γιατρος μου είπε είναι το μωρό. 

6 ώρες πρίν, second_time_mom είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χαίρομαι που πάνε καλά τα μωράκια μας! Εμείς πήγαμε εχθές για υπέρηχο, ολα καλά είπε ο γιατρός, 220 γραμμαρια, οπότε θα τον ξαναδούμε στη β επιπέδου, στα μέσα Δεκέμβρη. Μεχρι τοτε χαλαρώνω λοιπόν!! 

Μπράβο κοριτσάκι με το καλο η β επιπεδου! Και εγώ σε αυτή τη φάση είμαι χαλαρώνω και αναμένω αλλά με πιάνουν και ανησυχίες μέσα μέσα και πρήζω το συζυγο:-D

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε;Χθες ενιωσα το μωρο μου πιο εντονα επιτελους κ ειμαι πολυ χαρουμενη :) Οταν εβαλε ο αντρας μου το χερι του στην κοιλια μου ο μικρος σταματησε.. χαχα σημερα θα δουμε παλι!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2017 at 8:37 ΠΜ, Anna Kal είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε;Χθες ενιωσα το μωρο μου πιο εντονα επιτελους κ ειμαι πολυ χαρουμενη :) Οταν εβαλε ο αντρας μου το χερι του στην κοιλια μου ο μικρος σταματησε.. χαχα σημερα θα δουμε παλι!!!

τελεια νεα Αννα!!! σε ποια εβδομαδα εισαι???

καλημεραααααααα 


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Guinevere είπε:

τελεια νεα Αννα!!! σε ποια εβδομαδα εισαι???

καλημεραααααααα 

Καλημερα κ απο μενα!Στην 20η εβδομαδα ειμαι:) τι κανεις εσυ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

22 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλημερα κ απο μενα!Στην 20η εβδομαδα ειμαι:) τι κανεις εσυ;

ωραια κοντευουμε και εμεις την 20η για να δουμε αν θα ειμαστε τυχερες! καλα ειμαι βροχη κρυο και πρεπει σιγα σιγα να αρχισουμε να αδιαζουμε το παιδικο δωματιο απο τα δικα μας πραγματα ! ενα αγχος με πιανει που και που για το τι κανει το μωρο αλλα μου περναει ευτυχως


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Guinevere είπε:

Καλημερα!!!

ωραια κοντευουμε και εμεις την 20η για να δουμε αν θα ειμαστε τυχερες! καλα ειμαι βροχη κρυο και πρεπει σιγα σιγα να αρχισουμε να αδιαζουμε το παιδικο δωματιο απο τα δικα μας πραγματα ! ενα αγχος με πιανει που και που για το τι κανει το μωρο αλλα μου περναει ευτυχως

Καλημερα!!!Αγχος θα υπαρχει παντα κατσε να δουμε οταν γεννηθουν μ το καλο..θα λεμε γιατι εβηξε γιατι εφαγε μονο τοσο;εγω στον πρωτο μου γιο ειχα αγχος ποτε θα περπατησει ποτε θα μιλήσει...αστα χαχα!!Και εδω πολυ κρυο εχουμε λενε θα χιονισει απο Δευτέρα κ δεν θελω καθολου τουλαχιστον να κλεισουν τα σχολεια για Χριστούγεννα πρωτα κ μετα..αχ τι ωραια θα αρχισετε να το φτιαχνεται κιολας το δωματιο?Εμεις δυστυχώς κατα τελη Ιανουάριου θα μπουμε στο σπιτι μας οποτε μεχρι τοτε υπομονη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλημερα!!!Αγχος θα υπαρχει παντα κατσε να δουμε οταν γεννηθουν μ το καλο..θα λεμε γιατι εβηξε γιατι εφαγε μονο τοσο;εγω στον πρωτο μου γιο ειχα αγχος ποτε θα περπατησει ποτε θα μιλήσει...αστα χαχα!!Και εδω πολυ κρυο εχουμε λενε θα χιονισει απο Δευτέρα κ δεν θελω καθολου τουλαχιστον να κλεισουν τα σχολεια για Χριστούγεννα πρωτα κ μετα..αχ τι ωραια θα αρχισετε να το φτιαχνεται κιολας το δωματιο?Εμεις δυστυχώς κατα τελη Ιανουάριου θα μπουμε στο σπιτι μας οποτε μεχρι τοτε υπομονη...

πλεον το αγχος εγινε συνηθεια αχαχαχαχαχ κρυο εχει και σε μας αρκετο αλλα χιονια δεν το βλεπω συντομα! αγαπω το χιονι περσι μας χιονισε για τα καλα και το απολαυσα! μπα αννα μου απλα να αδειασει απο τα δικα μας πραγματα, δεν ειναι δικο μας το σπιτι, ενοικιο ειναι και ειναι μικρουλη αλλα πολυ λειτουργικο, το μονο μειον μονο το παιδικο εχει ντουλαπες οποτε βαλαμε τα πιο πολλα μας ρουχα εκει. Τωρα που ερχεται και ο μπαμπας μου εαν τον παιρνει ο χρονος να βαψει και τον ενα τοιχο που θελω, οποτε πρεπει μεσα στο κοντινο μελλον να βρω και χρωμα να μου αρεσει, το θελω ουδετερο, και σκεφτομαι καποια αποχρωση προς το πρασινοτιρκουαζ- βεραμαν αν βρω εκτος αν δω κατι αλλο και μου αρεσει! Με το καλο να πατε σπιτακι σας!!!!

  • Μου αρέσει 1

nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε πως προχωράνε οι εγκυμοσύνες σας;Ερημωσε το γκρουπακι μας για πειτε κανενα νεο;;;;Εμεις εδω ησυχια την Τρίτη εχω β-επιπεδου κ ανυπομονω να δω αν ειναι ολα καλα με το μωρακι μου...Επισεις λεω να βγω σε λιγο καμια βολτα στα μαγαζια για να παρω μια ιδεα για μικρα δωρακια που θελω να κανω τα Χριστούγεννα!!!Απο βδομαδα θα στολίσουμε κιολας:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα!!!Επιτελους Τέταρτη εχουμε υπέρηχο για να επιβεβαιώσουμε οτι το μωρό μας δεν εχει την τρισωμια 18. Την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε στο γιατρό κ ειδε πως η ανάπτυξη του είναι φυσιολογική.για να δουμε...Μου φαίνονται ατελείωτες οι ημέρες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Πολύ χαίρομαι που πάμε όλες καλά!!

Σημερα καναμε τη β επιπεδου! Ολα ηταν τελεια... ο μπεμπης καταπληκτικος. Ακριβως οπως πρεπει να ειναι για την ηλικια κυησης! :mad:

Με εχει πεθανει στις κλωτσιες! Ο αντρας μου βεβαια δεν καταλαβαινει τιποτα απο κινηση κ νευριαζει!! Χαχαχα :-D

 Μακαρι να εχουμε ολες το ιδιο καλα αποτελεσματα!!!! :mad: :mad:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 23.11.2017 at 9:18 ΜΜ, Σωτηρία ,80 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Επιτελους Τέταρτη εχουμε υπέρηχο για να επιβεβαιώσουμε οτι το μωρό μας δεν εχει την τρισωμια 18. Την προηγούμενη εβδομάδα πήγαμε στο γιατρό κ ειδε πως η ανάπτυξη του είναι φυσιολογική.για να δουμε...Μου φαίνονται ατελείωτες οι ημέρες.

Καλημερα κ απο μενα!Υπομονή κοριτσι θα περασουν οι μερες,ολα καλα θα ειναι μην ανησυχείς!!!

 

8 ώρες πρίν, Ria SM είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Πολύ χαίρομαι που πάμε όλες καλά!!

Σημερα καναμε τη β επιπεδου! Ολα ηταν τελεια... ο μπεμπης καταπληκτικος. Ακριβως οπως πρεπει να ειναι για την ηλικια κυησης! :mad:

Με εχει πεθανει στις κλωτσιες! Ο αντρας μου βεβαια δεν καταλαβαινει τιποτα απο κινηση κ νευριαζει!! Χαχαχα :-D

 Μακαρι να εχουμε ολες το ιδιο καλα αποτελεσματα!!!! :mad: :mad:

Καλημέρα ρια μου μπράβο πολυ χαιρομαι για το μπεμπακι σου που ειναι ολα καλα αντε λιγο εμεινε ακομα τον φαγαμε τον γάιδαρο!!!Να σε ρωτησω γιατι δεν θυμαμαι κανονικό υπέρηχο σου εκανε;;;Και εγω τον νιωθω τον μικρο μου πιο εντονα τωρα αλλα οταν βαζουν χερι ο αντρας μου κ ο γιος μου σταματαει ν κλωτσαει ο πονηρουλης μας χαχαχ

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

2.RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018!!!

3.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

7.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

8.Σωτηρία,80:ΠΗΤ 20/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

9.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

10.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

 

Και η λίστα μας να μην ξεχνιομαστε!!!Οσες μαθατε κ το φύλλο περιμένω....Να εχετε ενα όμορφο Σαββατοκύριακο με πολλα χαδακια στις κοιλιτσες σας!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Καλημερα κ απο μενα!Υπομονή κοριτσι θα περασουν οι μερες,ολα καλα θα ειναι μην ανησυχείς!!!

 

Καλημέρα ρια μου μπράβο πολυ χαιρομαι για το μπεμπακι σου που ειναι ολα καλα αντε λιγο εμεινε ακομα τον φαγαμε τον γάιδαρο!!!Να σε ρωτησω γιατι δεν θυμαμαι κανονικό υπέρηχο σου εκανε;;;Και εγω τον νιωθω τον μικρο μου πιο εντονα τωρα αλλα οταν βαζουν χερι ο αντρας μου κ ο γιος μου σταματαει ν κλωτσαει ο πονηρουλης μας χαχαχ

Οι εγκυούλες μας!!!!!!

 

1.Bluesea: ΠΗΤ 01/04/2018 !!!

2.maria1988: ΠΗΤ 02/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

2.RiaSM:ΠΗΤ 02/04/2018!!!

3.  Anna Kal. : ΠΗΤ 03/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

4.Vivian1986: ΠΗΤ 11/04/2018 !!!

5.Guinevere: ΠΗΤ 13/04/2018 !!!

6.second_time_mom:ΠΗΤ 19/04/2018-ΑΓΟΡΙ!!!

7.grouse82: ΠΗΤ 20/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

8.Σωτηρία,80:ΠΗΤ 20/04/2018-ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

9.  stalitsa82: ΠΗΤ 25/04/2018-ΑΓΟΡΙ !!!

10.fereniki: ΠΗΤ 28/04/2018 !!!

 

Με το καλο κορίτσια μου!!!!

 

Και η λίστα μας να μην ξεχνιομαστε!!!Οσες μαθατε κ το φύλλο περιμένω....Να εχετε ενα όμορφο Σαββατοκύριακο με πολλα χαδακια στις κοιλιτσες σας!!!:)

Ναι @Anna Kal κανονικο υπέρηχο μου έκανε. Διακοιλιακο. Μου ειχε πει ομως οτι κανονικα γινεται κολπικος για μεγαλυτερη αναλυση (φαινεται καλυτερα γιατι δεν περναει το λιπος της κοιλιας) αλλά κανείς γιατρός λεει δεν κανει κολπικα, μόνο αν χρειαστεί!

Ωστόσο το παθαινω κιεγω αυτο που λες! Με το που με αγγιξει ο αντρας μου σταματαει να κλωτσαει! Τι αλήτες που ειναι;;!!!  :oops: Χαχαχα :mad:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ria SM είπε:

Ναι @Anna Kal κανονικο υπέρηχο μου έκανε. Διακοιλιακο. Μου ειχε πει ομως οτι κανονικα γινεται κολπικος για μεγαλυτερη αναλυση (φαινεται καλυτερα γιατι δεν περναει το λιπος της κοιλιας) αλλά κανείς γιατρός λεει δεν κανει κολπικα, μόνο αν χρειαστεί!

Ωστόσο το παθαινω κιεγω αυτο που λες! Με το που με αγγιξει ο αντρας μου σταματαει να κλωτσαει! Τι αλήτες που ειναι;;!!!  :oops: Χαχαχα :mad:

Αγορακι περιμένετε κ εσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...