Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανούλες Απριλίου 2018


Anna Kal

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 440
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 28/7/2018 at 10:41 ΜΜ, Anna Kal είπε:

Καλησπερα κοριτσια ποσες να χουμε μεινει εδω αραγε;Πως ειναι τα ζουζουνακια σας;;;Πως περνατε γενικα;Για να δουμε θα απαντησει κανενα κοριτσακι:)

Τι κανεις Άννα ; Σε χάσαμε ! Τι κάνει ο μικρός ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Fenia1996 είπε:

Τι κανεις Άννα ; Σε χάσαμε ! Τι κάνει ο μικρός ; 

Γεια σου κοριτσι εδω τρεξιμο με το σπιτι μ το μωρο...καλα ειμαστε ξεκινησαμε κ βαζακια απο χθες!!Έχουμε λιγο ζορι μ τα ουλα μας ομως κ ειναι λιγο γκρινιάρης...εσεις τι κανετε πως ειστε;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Anna Kal είπε:

Γεια σου κοριτσι εδω τρεξιμο με το σπιτι μ το μωρο...καλα ειμαστε ξεκινησαμε κ βαζακια απο χθες!!Έχουμε λιγο ζορι μ τα ουλα μας ομως κ ειναι λιγο γκρινιάρης...εσεις τι κανετε πως ειστε;

Ξεκινήσατε από τώρα ;;

και εμείς γκρίνια πολύ πολλά σάλια και τα χέρια στο στόμα ! Ειδικά σήμερα δεν μπορούσα να την κάνω καλά και είχε παρά πολλά σάλια σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Fenia1996 είπε:

Ξεκινήσατε από τώρα ;;

και εμείς γκρίνια πολύ πολλά σάλια και τα χέρια στο στόμα ! Ειδικά σήμερα δεν μπορούσα να την κάνω καλά και είχε παρά πολλά σάλια σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες 

Ναι Φενια μου ξεκινησαμε κιολας ο γιατρος μου ειπε να ξεκινησουμε σιγα σιγα...αλλα ο γιος μου την δευτερη μερα το κατασπαραξε δεν τον προλαβαινα..χαχαχαχα.Με την Guinevere  μιλατε τι να κανει αυτο το κοριτσι?και μεις πολυ σαλιοοο:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 1/8/2018 at 10:51 ΜΜ, Anna Kal είπε:

Ναι Φενια μου ξεκινησαμε κιολας ο γιατρος μου ειπε να ξεκινησουμε σιγα σιγα...αλλα ο γιος μου την δευτερη μερα το κατασπαραξε δεν τον προλαβαινα..χαχαχαχα.Με την Guinevere  μιλατε τι να κανει αυτο το κοριτσι?και μεις πολυ σαλιοοο:roll:

Καλημέρα κορίτσια! Και εμείς στον αγώνα δουλειές και τρέξιμο με την μικρή! Σάλια και γκρίνια και εμείς ορίστηκαν και τα ούλα. Από εβδομάδας έχουμε γιατρο και θα πάρουμε οδηγίες για τις στέρεες! Άννα πιο νωρις ξεκινάνε στην Γερμανία ε;  ο γιατρός μας ακολουθεί την αμερικανική παιδιατρική Εταιρεία και ξεκινάει στον 5ο. 


nBlIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...