Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Βρεφικά παιχνίδια σε τιμές συμβολικές!


Recommended Posts

Τα παιχνίδια είναι σε πολύ καλή (αν όχι εξαιρετική) κατάσταση!

Οι τιμές είναι συμβολικές ώστε να φύγουν απ τα χέρια μου!

 

ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ:

Από τον Ιούνιο, τα ΕΛΤΑ αύξησαν το κόστος των εξόδων αποστολής δεμάτων εσωτερικού και το κόστος των 1.5 ευρώ έως 3 κιλά ΔΕΝ ισχύει πλέον!

Παρακάτω ο τιμοκατάλογος για τα δέματα εσωτερικού όπως ισχύει πια:

m8jjfq.jpg

Σύμφωνα με αυτόν, τα είδη προς αγορά θα ζυγίζονται για να βρίσκεται το αντίτιμο της αποστολής και έπειτα θα προχωράει η διαδικασία κατάθεσης σύμφωνα με τον άνωθεν τιμοκατάλογο. 

ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 25 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ! 

Αποστολές ακόμα και την ίδια ημέρα με την ημέρα κατάθεσης του αντίτιμου εφόσον υπάρχει ο χρόνος, διαφορετικά την επόμενη εργάσιμη. Άμεση αποστολή του αριθμού αποστολής του δέματος ώστε να γνωρίζεται που βρίσκεται μέχρι να το παραλάβετε.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων αλλά και προς σεβασμό σε όλα τα μέλη, είδη "κρατούνται" για κάποιο μέλος έως 5 εργάσιμες ημέρες ή κατόπιν συγκεκριμένης εξ αρχής συμφωνίας. 

 

 

 

1. Fisher Price Μουσικό περιστρεφόμενο 4 σε 1  10 ευρώ

1.jpg?v=2

 

2. Μουσικό βατραχάκι Fisher Price 4 ευρώ

168h4c0.jpg

3. Περιστρεφόμενο καροτσιού με ήχους κουδουνίστρας Fisher Price 4 ευρώ

2nuhouc.jpg

4. 4 κουδουνίστρες (η μια fisher price, η άλλη Mattel και οι 2 αγνώστου κατασκευαστή) 3.50 ευρώ

2d9bivl.jpg

5. 2 κουδουνίστρες, 2 μπάλες- κουδουνίστρες και 1 ζευγάρι κλειδιά 4 ευρώ

2usk7qt.jpg

6. Carusel 3 ευρώ

m7angg.jpg

7. Μαλακά παιχνιδάκια με ήχους των εταιριών Chicco & Fisher price! 6 ευρώ όλα μαζί ή 1 ευρώ/ τεμάχιο

4aedcfbce58608cdccbe47e5bfd0e2fc.jpg

 

8. Κύβος πολλαπλών δραστηριοτήτων       3 ευρώ

2zptkpf.jpg

2n0ttur.jpg

9. Μουσική μπάλα fisher price       10 ευρώ

21cwi91.jpg

10. Winnie ο παραμυθάς     10 ευρώ

t9tcll.jpg

11. Μάκης Αυτοκινητάκης   14 ευρώ

2vam71j.jpg

2novmq.jpg

12. Παιχνίδι φιγούρες με εναλλασσόμενα μέρη ΙΚΕΑ    2 ευρώ

lillabo-paixnidi-figoyra-0.jpg?v=1

13. Λούτρινη μπάλα ΙΚΕΑ 1.5 ευρώ

2q1avkx.jpg

14. Μπάλα δραστηριοτήτων   3 ευρώ

28belom.jpg

 

  • Μου αρέσει 1

YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Οι κωδικοί  1, 3, 7, 8 & 14 δόθηκαν! 

16. Βρεφικό γυμναστήριο rainforest Fisher Price, πλήρες και χωρίς κανένα ελάττωμα   10 ευρώ

7191Avj8N3L._SX355_.jpg

 

ΜΑΖΙ με τα εικονιζόμενα κρεμαστά του παρακάτω γυμναστηρίου

 

L7347_d_2.jpg

Δηλαδή στην τιμή των 10 ευρώ, συμπεριλαμβάνονται: Το 1ο γυμναστήριο και το καθρεπτάκι ελεφαντάκι & ο πιγκουίνος του 2ου γυμναστηρίου. 

17. Παιχνίδι για τραπέζι φαγητού Fisher Price. Το παιδί παίζει όσο εσείς το ταΐζετε!   5 ευρώ

24b87j9.jpg

 

ΠΟΛΥΤΕΛΗ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΙΔΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥΣ!

18. Μικρό άλμπουμ γαλάζιο       10 ευρώ

24m9l6e.jpg

19. Μεγάλο άλμπουμ για πριγκίπισσες!   30 ευρώ

2rqmvqd.jpg

120gkcg.jpg

 


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα.θα ήθελα να σας ευχαριστήσω δημόσια.εάν και φοβόμουν λίγο για την κατάσταση Των παιχνιδιών Έχω να πω Ότι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. ΕΕίναι αν καινούργια πεντακαθαρα.και πάλι ευχαριστώ πολύ

Επεξεργάστηκαν by Ζαχαρωτο
  • Μου αρέσει 2

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...