Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!εγω το παιζω σε διπλο ταμπλο με τον Απριλιο :-) αν κ εχω ΠΗΤ 4/5 αλλα κατι μου λεει πως αν ολα πανε καλα αυτη τη φορα (ειναι η 5η μου εγκυμοσυνη για 1ο παιδι) ,θα ερθει το θαυμα μας Απριλιατικο

Καλη επιτυχια σε ολες τις μανουλες!!

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια σου ευχομαι και σε λιγους μηνες να εχεις το μωρακισου στην αγκαλιτσα σου..!!! εγω εχω πιθανη 9 /5 αλλα επειδη ειναι το δευτερο παιδακι πρωτα ο θεος αν ολα πανε καλα λογο καισαρικης μαλλον θα γεννηθει τελη απριλη..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι εγω ραντευβου για καρδουλα εχω τη δευτερα πρωτα ο θεος..!!! απο συμπτωματα περα απο νυστα και κουραση τιποτα το ιδιαιτερο ακομα προχθες ξεκινησα να εχω και ελαφρυα αναγουλα αλλα οκ..!!! εσυ απο συμπτωματα;;;; αντε να ακουσεις αυτον τον υπεροχο ηχο..... τικ τακ...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ειναι πολυ καλα τα νεα μου..ο γιατρος δεν ειναι ευχαριστημενος με την εξελιξη απο τον προηγουμενο υπερηχο ,ειναι πολυ μικροτερο το εμβρυο απο οσο περιμενε κ μαλλον λεει παμε για παλλινδρομη...η καρδουλα αναβοσβηνε αλλα δεν την ακουσαμε

Τη Δευτερα θα ξανακανω υπερηχο να δουμε αν μεγαλωσε κ αν οχι παμε για αποβολη

Ειμαι πολυ στεναχωρημενη ,ειναι η 5η φορα που κατι παει στραβα κ αυτη τη φορα παιρνω φουλ θεραπεια για θρομβοφιλια οποτε ειμαι καλυμενη κ παλι κατι δεν πηγε καλα...ελπιζω μονο σε ενα θαυμα πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

αχ λυπαμε πολυ χριστινα σε ποια εβδομαδα εισαι και ποσο σε εδειξε ο υπερυχος;;μην αγχονεσε και στεναχωριεσαι απο τωρα μπορει βα εγινε ποιο αργα η συληψη..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα σημερα ειμαι 7w αλλα στον υπερηχο με βγαζει 6w+1d ενω στον προηγουμενο με εβγαζε 6w+5d που σημαινει οτι η αναπτυξη του ειναι 4 μερες πισω απο οσο θα επρεπε αρα λεει δεν παει καλα...ειναι 4,5 χιλιοστα μονο ενω επρεπε να ειναι 6 χιλιοστα

Η καρδια βεβαια αναβοσβηνε κανονικα αλλα αυτο δεν λεει κατι...ειδε κ μια μικρη αποκολλησουλα που δεν ξερει αν εχει μεγαλη σημασια

Για τη συλληψη τον ρωτησα κ γω αλλα δ εχει λεει σημασια γιατι κοιταει την εξελιξη απο υπερηχο σε υπερηχο

Τη Δευτερα ελπιζουμε στο 1,5 χιλιοστο αυξηση!θα πεθανω απο την αγωνια μου μεχρι τοτε

Link to comment
Share on other sites

Προσευχη κ υπομονη...απο χτες απιστευτες αναγουλες ,καθε μερα συχνοουρια το βραδυ κ γενικα μια κουραση αλλα παιρνω κ μπολικη κορτιζονη οποτε σιγουρα επηρεαζει !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...