Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

@Vana87 δεν το χρησιμοποιουμε στο σπιτι. Στο αμαξι φυσικα και καποιες φορες στις βολτες του για να μην παίρνουμε το πορτ μπεμπε που πιανει χώρο.

Στο σπιτι ειναι επικινδυνο επειδη δεν στεκεται καλα να φανταστω...?

Αχ όντως μεγαλωνουν πολυ γρηγορα τα σκατούλια!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

@Vana87 δεν το χρησιμοποιουμε στο σπιτι. Στο αμαξι φυσικα και καποιες φορες στις βολτες του για να μην παίρνουμε το πορτ μπεμπε που πιανει χώρο.

Στο σπιτι ειναι επικινδυνο επειδη δεν στεκεται καλα να φανταστω...?

Αχ όντως μεγαλωνουν πολυ γρηγορα τα σκατούλια!

Ναι ναι! Και γενικα δεν οξυγονωνονται Καλα εξαιτιας της στασης τους στο αυγο. Και στο αυτοκινητο θα πρεπει να κανουμε συχνες στασεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!Θα συμφωνισω κ εγω με το αυγο..μου δινει την εντυπωση οτι καθεται πολυ αβολα!Βρηκε ο αντρας μου ενα καθισματακι που εχει κ ανακλιση και σε αυτο καθεται πολυ ανετα!στην ουσια ειναι σαν ξαπλωμενη στο αυτοκινητο και ειναι και ασφαλες καθισμα!Το ριλαξ εμενα μου την ηρεμει αλλα κ αυτο εχω τν εντυπωση οτι δεν ειναι για πολυ.Μολις της βαζω την δονηση και μουσικη χαλαρωνει!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anastasakii είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!Θα συμφωνισω κ εγω με το αυγο..μου δινει την εντυπωση οτι καθεται πολυ αβολα!Βρηκε ο αντρας μου ενα καθισματακι που εχει κ ανακλιση και σε αυτο καθεται πολυ ανετα!στην ουσια ειναι σαν ξαπλωμενη στο αυτοκινητο και ειναι και ασφαλες καθισμα!Το ριλαξ εμενα μου την ηρεμει αλλα κ αυτο εχω τν εντυπωση οτι δεν ειναι για πολυ.Μολις της βαζω την δονηση και μουσικη χαλαρωνει!

Σε τοσο μικρα μωρα το πιο ασφαλες ειναι το αυγο. Δεν καταλαβες τι ειπα. Αυτο το καθισμα που λες καλυτερα να το αφησεις μετα τους 6 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! τι κάνετε?εμεις σήμερα Θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο!γιατί την ερχόμενη εβδομάδα θα λείπει η παιδιατρος σε συνέδριο...και θα το κάνουμε λίγες μέρες νωρίτερα...χθες πηγαμε και βόλτα σε παιδότοπο ανοιχτό όμως για να παίξει και η μεγάλη....καλά περάσαμε μαλλον πρέπει να την βγάζω πιο συχνά έξω είναι κυρία...στο σπίτι το πολύ μισή ώρα κοιμάται στο πορτ μπεμπέ και ξυπνάει...και πάλι αγκαλιά και πάλι βυζι..πείτε μου ότι δεν είμαι η μόνη!!!τρέχω να κάνω τις δουλειές σε χρόνο dt!!!το βράδυ στο κρεβάτι κοιμάται μαζί μου και θα κάνει και κανένα δίωρο και γενικά την νύχτα τρώει λίγο και ξανακοιμαται!Έχω βγάλει κάτι μαξιλάρια από τον καναπέ και την βάζουμε εκεί της μιλάμε και της τραγουδάμε της παίζουμε κουδουνιστρες και της αρέσει για λίγο...μας γελάει μας κάνει αγκου...και προσπαθεί να μας μιλήσει..στο ριλαξ δεν θέλει καθόλου δεν έχει όμως μουσική ούτε δόνηση είναι το κλασικό που το κουνάς με το πόδι...και στο γυμναστήριο δεν την εχω βάλει ακόμα...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημερα κορίτσια! τι κάνετε?εμεις σήμερα Θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο!γιατί την ερχόμενη εβδομάδα θα λείπει η παιδιατρος σε συνέδριο...και θα το κάνουμε λίγες μέρες νωρίτερα...χθες πηγαμε και βόλτα σε παιδότοπο ανοιχτό όμως για να παίξει και η μεγάλη....καλά περάσαμε μαλλον πρέπει να την βγάζω πιο συχνά έξω είναι κυρία...στο σπίτι το πολύ μισή ώρα κοιμάται στο πορτ μπεμπέ και ξυπνάει...και πάλι αγκαλιά και πάλι βυζι..πείτε μου ότι δεν είμαι η μόνη!!!τρέχω να κάνω τις δουλειές σε χρόνο dt!!!το βράδυ στο κρεβάτι κοιμάται μαζί μου και θα κάνει και κανένα δίωρο και γενικά την νύχτα τρώει λίγο και ξανακοιμαται!Έχω βγάλει κάτι μαξιλάρια από τον καναπέ και την βάζουμε εκεί της μιλάμε και της τραγουδάμε της παίζουμε κουδουνιστρες και της αρέσει για λίγο...μας γελάει μας κάνει αγκου...και προσπαθεί να μας μιλήσει..στο ριλαξ δεν θέλει καθόλου δεν έχει όμως μουσική ούτε δόνηση είναι το κλασικό που το κουνάς με το πόδι...και στο γυμναστήριο δεν την εχω βάλει ακόμα...

 

Τα ειπες ολα για εμενα...Ακριβως τα ιδια κ εγω...

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημερα κορίτσια! τι κάνετε?εμεις σήμερα Θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο!γιατί την ερχόμενη εβδομάδα θα λείπει η παιδιατρος σε συνέδριο...και θα το κάνουμε λίγες μέρες νωρίτερα...χθες πηγαμε και βόλτα σε παιδότοπο ανοιχτό όμως για να παίξει και η μεγάλη....καλά περάσαμε μαλλον πρέπει να την βγάζω πιο συχνά έξω είναι κυρία...στο σπίτι το πολύ μισή ώρα κοιμάται στο πορτ μπεμπέ και ξυπνάει...και πάλι αγκαλιά και πάλι βυζι..πείτε μου ότι δεν είμαι η μόνη!!!τρέχω να κάνω τις δουλειές σε χρόνο dt!!!το βράδυ στο κρεβάτι κοιμάται μαζί μου και θα κάνει και κανένα δίωρο και γενικά την νύχτα τρώει λίγο και ξανακοιμαται!Έχω βγάλει κάτι μαξιλάρια από τον καναπέ και την βάζουμε εκεί της μιλάμε και της τραγουδάμε της παίζουμε κουδουνιστρες και της αρέσει για λίγο...μας γελάει μας κάνει αγκου...και προσπαθεί να μας μιλήσει..στο ριλαξ δεν θέλει καθόλου δεν έχει όμως μουσική ούτε δόνηση είναι το κλασικό που το κουνάς με το πόδι...και στο γυμναστήριο δεν την εχω βάλει ακόμα...

 

Καλημέρα...πως πήγε το εμβόλιο σας?κάπως έτσι και εμείς όλη μέρα...αλλά έτσι είναι μωρέ τα παιδάκια μας,αγκαλίτσες θέλουν....όταν περπατησουν με το καλό θα είναι καλύτερα τα πράγματα και για εμάς..μαν κ θα έχουμε περισσότερο τρέξιμο κ κηνυγητο τότε :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλημέρα...πως πήγε το εμβόλιο σας?κάπως έτσι και εμείς όλη μέρα...αλλά έτσι είναι μωρέ τα παιδάκια μας,αγκαλίτσες θέλουν....όταν περπατησουν με το καλό θα είναι καλύτερα τα πράγματα και για εμάς..μαν κ θα έχουμε περισσότερο τρέξιμο κ κηνυγητο τότε :)

Καλημέρα!το εμβόλιο καλά πήγε...λίγο ανήσυχη ήταν το βράδυ...απλά εγώ στεναχωρήθηκα με το βάρος..δεν πήρε πολύ....σε 14 μέρες πήρε 280γρ ενώ την προηγούμενη φορά σε 20 πήρε 650γρ...τώρα είναι...4390γρ...και 57 πόντους...πήρε και 5 πόντους σε ένα μήνα...η παιδίατρος μου είπε ότι συμβαίνει αυτό και θα το παρακολουθούμε...και ότι τα πάμε μια χαρά...και παίζει ρόλο και ο σωματοτυπος κάθε παιδιού...κατά τα τ'άλλα είναι εξαιρετική η μπέμπα...ο άντρας μου μου λέει ότι το παιδί είναι μια χαρα και αγχώνομαι άδικα...όλοι το ίδιο μου λένε...γιατί η μπέμπα και τα μαγουλακια της και τα μπουτάκια της έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλημέρα...πως πήγε το εμβόλιο σας?κάπως έτσι και εμείς όλη μέρα...αλλά έτσι είναι μωρέ τα παιδάκια μας,αγκαλίτσες θέλουν....όταν περπατησουν με το καλό θα είναι καλύτερα τα πράγματα και για εμάς..μαν κ θα έχουμε περισσότερο τρέξιμο κ κηνυγητο τότε :)

Εχεις κι αλλο παιδακι θυμισε με;; μην εισαι τοσο σιγουρη οτι οταν θα περπατησουν θα ειναι καλυτερα! Χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vana87 είπε:

Εχεις κι αλλο παιδακι θυμισε με;; μην εισαι τοσο σιγουρη οτι οταν θα περπατησουν θα ειναι καλυτερα! Χαχαχαχ

Το ξέρω κ αυτό τρέξιμο έχει χαχαχα!απλά εμενα η κόρη μου όταν περπάτησε έγινε λίγο πιο ανεξάρτητη από τις αγκαλιές...εννοείται όμως ότι ξεκινάνε άλλα άγχη, μν χτυπήσει πουθενά κ.τ.λ...

4 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!το εμβόλιο καλά πήγε...λίγο ανήσυχη ήταν το βράδυ...απλά εγώ στεναχωρήθηκα με το βάρος..δεν πήρε πολύ....σε 14 μέρες πήρε 280γρ ενώ την προηγούμενη φορά σε 20 πήρε 650γρ...τώρα είναι...4390γρ...και 57 πόντους...πήρε και 5 πόντους σε ένα μήνα...η παιδίατρος μου είπε ότι συμβαίνει αυτό και θα το παρακολουθούμε...και ότι τα πάμε μια χαρά...και παίζει ρόλο και ο σωματοτυπος κάθε παιδιού...κατά τα τ'άλλα είναι εξαιρετική η μπέμπα...ο άντρας μου μου λέει ότι το παιδί είναι μια χαρα και αγχώνομαι άδικα...όλοι το ίδιο μου λένε...γιατί η μπέμπα και τα μαγουλακια της και τα μπουτάκια της έχει!!!

Αφού η παιδιατρος δεν ανησυχεί, το παρακολουθειτε και βλέπετε...πήρε πολύ ύψος πάντως!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα καλή βδομάδα! Καλέ σήμερα (54 ημερών) γύρισε 3-4 φορές από μπρούμυτα ανάσκελα ο μικρός :shock: πουθενά δεν θα πρέπει να τον αφήνω μόνο του μου φαίνεται...ζορίζονται κ εσάς το βράδυ στον ύπνο τα μικρά? Όλη την ώρα στριφογυρναει κ σφίγγεται...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από εμένα εμείς προχθές κλείσαμε τους δύο μήνες ..!!! Σε εμάς ξεκίνησαν τα σάλια ..!! Κ ξεκίνησε να βάζει τα χέρια στο στόμα του βασικά την μπουνιτσα του κ χερετε .. όπως κατάφερε να ενώσει κ τα δυο του χέρια σαν να παίζει παλαμάκια ( δε παίζει βέβαια είναι πολύ μικρός ακόμα ..) εμένα όταν είναι ανάσκελα προσπαθεί να γυρίσει στο πλάι αλλά δε τα έχει καταφέρει ακόμα ..!!!!!τα βράδυα μας είναι πολύ καλά δεν έχω κανένα παραπονω κοιματε κ ξυπνάει για γάλα μια με δύο φορές κ ξανακοιμαται κατευθείαν ..!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, katrin* είπε:

ζορίζονται κ εσάς το βράδυ στον ύπνο τα μικρά? Όλη την ώρα στριφογυρναει κ σφίγγεται...

Κι εμενα μ το εκανε τα 2 τελευταια βραδια... Αλλα δεν ξερω γιατι... Και λιγο πιο γκρινιαρης κ τη μερα. 


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Αχ, μεγαλωνουν τα σποράκια μας! Εμας εχει αρχισει κ παιζει και τα παιχνιδακια που κρεμονται πάνω απο το ριλαξ, χτυπαει χεράκια ποδαρακια μεσα στο μπανακι του και γενινα δυναμωνει...

Αυριο θα κανουμε το πρωτο μας εμβολιο κι ανησυχω... εσεις κανατε? Ειχαν καμια παρενεργεια?

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evangeliaa είπε:

Γεια σας κοριτσια! Αχ, μεγαλωνουν τα σποράκια μας! Εμας εχει αρχισει κ παιζει και τα παιχνιδακια που κρεμονται πάνω απο το ριλαξ, χτυπαει χεράκια ποδαρακια μεσα στο μπανακι του και γενινα δυναμωνει...

Αυριο θα κανουμε το πρωτο μας εμβολιο κι ανησυχω... εσεις κανατε? Ειχαν καμια παρενεργεια?

Και εμείς αύριο θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο ..!! Συνήθως φέρνει υπνηλία κ μπορεί να ανεβάσουν κ λίγο πυρετό τα 2 επόμενακ24ωρα στον μεγάλο μου γιο του έφερναν υπνηλία..!! 

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...