Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 50 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

και θα κανεις χοριακη η οχι;; λογικα απο εβδομαδα θα δειτε σακο......

Δεν εχω σκοπο να κανω να σου πω την αληθεια. Θα περιμενω 1-2 εβδομαδες και θα παω στο γιατρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Vana87 είπε:

Δεν εχω σκοπο να κανω να σου πω την αληθεια. Θα περιμενω 1-2 εβδομαδες και θα παω στο γιατρο!

οπως νιωθεις εσυ καλυτερα....!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι το πρωτο σου παιδακι;


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα το δευτερο παιδακι ειναι...αλλα ειναι η τεταρτη εγκυμοσυνη μου.. μετα τον γιο μου ειχα μια παλινδρομη και μια βιοχημικη..

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πως ειστε σημερα;; εμενα με εχουν ποιασει κατι υπνηλιες ολη μερα θελω να κοιμαμαι συν τις πρωινες και βραδυνες αναγουλες που εχω...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

πως ειστε σημερα;; εμενα με εχουν ποιασει κατι υπνηλιες ολη μερα θελω να κοιμαμαι συν τις πρωινες και βραδυνες αναγουλες που εχω...

Νυσταζω κι εγω συνεχεια! Αναγουλες δεν εχω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια ,πως ειστε??το απογευμα εχω επαναληπτικο υπερηχο κ ειμαι σιγουρη πως το παιδακι μου θα βαλει τα γυαλια στο γιατρο :-)

Διαβασα πολλες περιπτωσεις που υπερηχογραφικα τους εβγαζε κ 2 βδομαδες πισω οποτε απορω πως γινεται να μιλανε για παλλινδρομη οταν βλεπουν εμβρυο κ παλμο κ αγχωνουν τζαμπα τους γονεις

Οι αναγουλες καλα κρατουν οποτε εχω πιστη πως ολα θα πανε καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, xristina55 είπε:

Καλημερα κοριτσια ,πως ειστε??το απογευμα εχω επαναληπτικο υπερηχο κ ειμαι σιγουρη πως το παιδακι μου θα βαλει τα γυαλια στο γιατρο :-)

Διαβασα πολλες περιπτωσεις που υπερηχογραφικα τους εβγαζε κ 2 βδομαδες πισω οποτε απορω πως γινεται να μιλανε για παλλινδρομη οταν βλεπουν εμβρυο κ παλμο κ αγχωνουν τζαμπα τους γονεις

Οι αναγουλες καλα κρατουν οποτε εχω πιστη πως ολα θα πανε καλα!

Ποσων εβδομαδων εισαι;; γιατι σου ειπαν για παλλιδρομη;

Link to comment
Share on other sites

7+3 ειμαι βαση περιοδου αλλα σημερα ο γιατρος δ βρηκε καν παλμο κ μου επιβεβαιωσε οτι παλλινδρομησε...περιμενουμε μεχρι την παρασκευη για αποβολη κ σαββατο πρωι παμε για αποξεση

Ειναι η 5η μου αποτυχια κ αυτη τη φορα αφου ημουν καλυμενη απο θρομβοφιλια μιας κ παιρνω ενα καρο φαρμακα δ μπορω να καταλαβω παλι τι πηγε στραβα

Θα παω για επιβεβαιωση κ σε αλλο γιατρο βεβαια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συγνωμη που μπαίνω έτσι στο θέμα σας

Λοιπόν πέρσι τέτοια εποχή κάνει τεστ η αδελφή μου βγαίνει θετικό βλέπει κάπου στις 8 εβδομάδες αίμα πάει στο γιατρό Και τους πιέζει Για υπέρηχο(Νορβηγία 2 υπέρηχους κάνουν μονο) βγαίνει το μωρό πολύ μικρότερο νομίζω 3 εβδομάδες πιο μικρό βάση τελευταίας περιοδου.της δίνουν χάπια να αποβάλλει.τα παίρνει έβγαλε κάτι ξεραμενα κομμάτια (συγγνώμη για την περιγραφη) μέχρι τον Νοέμβρη ή περίοδος άφαντη.ξανά κάνει τεστ θετικό.πάει για υπέρηχο και άκουσε καρδιά ήταν 3 μηνών.ο μικρός γεννήθηκε σχεδόν ένα μήνα νωρίτερα.είχε πητ 3 μαιου και γεννήθηκε 6 Απριλίου.

Κάπου βΑθιά μέσα σου κράτα μια ελπίδα.και πριν τηναποξεσηη ζητά υπέρηχο.

  • Μου αρέσει 1

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου ,αυτη η ιστορια ειναι πραγματικα αξιοπεριεργη ! Αυριο πρωι θα παω σε αλλο γιατρο να δω τι θα μου πει γιατι ο δικος μου σημερα δ καταλαβαινε καν τι εβλεπε

Αιμα δ εχω δει ουτε σταγονα αλλα δ ειναι κ απαραιτητο να ερθει απο οτι μου ειπε

Παρασκευη εχω ξανα υπερηχο κ να δουμε τι θα κανω με τα φαρμακα τα οποια φυσικα δ τα κοβω ακομα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...