Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια εγώ γεννάω τη δευτέρα αλλά με καισαρική..!! Οι πονοι που νιώθουμε είναι φυσιολογικοί προετοιμάζετε η μήτρα για τον τοκετό είναι οι προπαρασκευαστικές συσπάσεις ..!!! Αλλά μπορεί όμως να πάρετε κ όλο το μήνα ή και λίγο από τον αλο ..!! Πάντως όσο ποιο πολύ μείνουν τα μωράκια στη κοιλίτσα τόσο το καλύτερο γιατί οριμαζει το αναπνευστικό τους ..όταν είναι έτοιμα βγενουν μόνα τους ή στις 36 ή στις 37 η στης 40 ή στις 42 εβδομάδες ..!!!! 

  • Μου αρέσει 4

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι 38 κ 3 μερες κ δεν ποναω καθολου μονο βαρος νιωθω!!! Απο πρηξιμο πως πατε? Εμενα τα ποδαρακια μου εχουν πρηστει λιγακι φανταζομαι οτι ειναι φυσιολογικο!!!! xaroumenh mama ελπιζω μην φτασω 42 εβδομαδες θα παει το μωρο 5 κιλα ηδη πριν 10 μερες ηταν 3200!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας...είχα κ εγω γιατρό σήμερα, όλα καλά με τον μικρό έφτασε τα 3 κιλά (37+6 σήμερα)...συσπασεις αρκετές έχω οπότε προετοιμαζεται η μήτρα...κατά τ άλλα ραντεβού πάλι σε δύο βδομάδες και σε μια βδομάδα θα κάνω nst ξανά...αν δεν με προλαβει ο μπέμπης όλα αυτά :) @nena111 και εγώ αισθάνομαι γενικά πρησμένη αλλά και για τα +18 κιλά μου λογικο χαχαχα...άσχετο αλλά γεννάει καμιά στο γαία στην Αθήνα ή γνωρίζει κάτι για το μαιευτήριο αυτό? Αλλάζει μαιευτήριο ο γιατρός μου και ηθελα να ακούσω κάποια εμπειρία...ο προηγούμενος τοκετός μου ήταν στο Ιασω και μου ήρθε κάπως ξαφνικό...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, nena111 είπε:

εγω ειμαι 38 κ 3 μερες κ δεν ποναω καθολου μονο βαρος νιωθω!!! Απο πρηξιμο πως πατε? Εμενα τα ποδαρακια μου εχουν πρηστει λιγακι φανταζομαι οτι ειναι φυσιολογικο!!!! xaroumenh mama ελπιζω μην φτασω 42 εβδομαδες θα παει το μωρο 5 κιλα ηδη πριν 10 μερες ηταν 3200!!!!

Χαχαχα κ εμένα 3200 ήταν τη τελευταία φορά που το είδαμε τότε ήμουν 36 κ 1 αν θημαμαι καλά ..!!τη παρασκευή θα πάω πρώτα ο Θεός πάλι για έναν γρήγορο υπερυχο κ μετά στην κληνικη για τον προγεννητικό έλεγχο ...!!!!

2 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Γειά σας...είχα κ εγω γιατρό σήμερα, όλα καλά με τον μικρό έφτασε τα 3 κιλά (37+6 σήμερα)...συσπασεις αρκετές έχω οπότε προετοιμαζεται η μήτρα...κατά τ άλλα ραντεβού πάλι σε δύο βδομάδες και σε μια βδομάδα θα κάνω nst ξανά...αν δεν με προλαβει ο μπέμπης όλα αυτά :) @nena111 και εγώ αισθάνομαι γενικά πρησμένη αλλά και για τα +18 κιλά μου λογικο χαχαχα...άσχετο αλλά γεννάει καμιά στο γαία στην Αθήνα ή γνωρίζει κάτι για το μαιευτήριο αυτό? Αλλάζει μαιευτήριο ο γιατρός μου και ηθελα να ακούσω κάποια εμπειρία...ο προηγούμενος τοκετός μου ήταν στο Ιασω και μου ήρθε κάπως ξαφνικό...

Κ εγώ 20 κιλά έχω βάλει κλαψ κλαψ ..!! Και έχουν πρηστεί πολύ τα πόδια μου βασικά οι γαμπες μου κ τα δάχτυλα του ποδιού μου!!! Δε πειράζει όμως γερά να είναι τα παιδάκια μας ...!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τουλάχιστον εσύ @xaroumenh mama γεννας τη Δευτέρα με το καλό...εγώ αν συνεχίσω άλλες δύο βδομάδες θα τα ξεπεράσω τα 20 :shock::shock:!!!ας είναι καλά τα παιδάκια μας κ θα τα χάσουμε με το θηλασμό μετά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Οι εγκυούλες μας:

 

  1. nena111 :                 ΠΗΤ 5/5/2018      >  Κοριτσάκι
  2. Stella stellina :         ΠΗΤ 8/5/2018      >  Αγοράκι 
  3. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018      >  Αγοράκι   
  4. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018      >  Αγοράκι   
  5. Giouly_s  :                ΠΗΤ  10/5/2018    > Αγοράκι 
  6. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018    >  Κοριτσάκι
  7. agapi27:                  ΠΗΤ  11/5/2018    >  Αγοράκι 
  8. Afrofiti85:               ΠΗΤ  12/5/2018    >  Κοριτσάκι
  9. Vasia21:                 ΠΗΤ  12/5/2018    >  Αγοράκι 
  10. Evangeliaa:             ΠΗΤ  13/5/2018    >  Αγοράκι 
  11. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018    >  Αγοράκι   
  12. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018     >  Αγοράκι 
  13. nineta :                   ΠΗΤ  22/5/2018     >  Κοριτσάκι
  14. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018    >  Κοριτσάκι
  15. Anastasakii :          ΠΗΤ   28/5/2017   >   Κοριτσάκι 
  • Μου αρέσει 3

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τι κάνετε? @Again mama με το καλό το nst...Πλησιάζει ο Μάιος, πλησιάζουν και οι τοκετοί μας...προσπαθώ να περπατάω, αλλά και στην κορη μου που περπατούσα μόνο κούραση μου προκαλούσε...αν δεν θέλει το μωρό να βγει δεν θα βγει :-P 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια και απο εμενα πηγα σημερα για το προενχειρητικο ελεγχο ολα καλα αναμενουμε μεχρι την δευτερα....!!!!!!!!

Τέλεια! με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά το μωράκι σου!!!

Τι κάνουν και τα υπόλοιπα κορίτσια?εγω χθες δεν κοιμήθηκα καθόλου καλα...ξύπνησα γύρω στις 3 με ποναλακια που τελικά μου πέρασαν το πρωί...μαλλον προετοιμάζεται η μήτρα...τώρα είμαι μια χαρά...αλλά αυπνη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια και απο εμενα πηγα σημερα για το προενχειρητικο ελεγχο ολα καλα αναμενουμε μεχρι την δευτερα....!!!!!!!!

Με το καλο!! Η παναγία μαζί σας! Μας ενημερώνεις όσο πιο σύντομα μπορεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...